مزایای بازی اندروید توسعه

[ad_1]

صنعت بازی های تلفن همراه توسعه معرفی کرده است یک جنبه بسیار مهم به بازار – توانایی به مفهوم توسعه و انتشار بازی های ویدئویی بر روی دستگاه های با کنون موفقیت های بیشتر و آسان تر از همیشه قبل از. و با برنامه اندروید بازار تنها نیاز به یک بار هزینه برای ارسال درخواست هزینه می شود تقریبا ناچیز برای قرار دادن محصول برای میلیون ها نفر از مشتریان برای پیدا کردن. حتی پروسه است که به شدت کوتاه تر از در بسیاری از گوشی های دیگر به عنوان نرم افزار قوانین و مقررات است مراتب بیشتر ملایم برای سیستم عامل آندروید.

یکی دیگر از رسم نقطه برای توسعه بازی بر روی دستگاه های آندروید است که زبان برنامه نویسی ویژه – جاوا. جاوا شده است یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی برای بازی های ویدئویی توسعه دهندگان و در نتیجه باعث می شود آن را بسیار آسان برای متوسط برنامه نویس را انتخاب کنید تا توسعه اندروید برای اولین بار. در مقایسه با دیگر سیستم عامل تلفن همراه است که معمولا, ورزش, تغییر یافته و یا به تازگی اختراع زبان منحنی یادگیری است که به کاهش تقریبا هیچ چیز پس از یک توسعه جدید می تواند کامل بازی در کسری از زمان.

یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد برای آندروید بازی توسعه است و عدم وجود استاندارد در تلفن خوانده ، به عنوان سیستم عامل آندروید است و نه مجوز به یک تلفن همراه ساخت شرکت گوشی های خود را می تواند متفاوت باشد به یک درجه از نظر امکانات و مشخصات سخت افزاری. در حالی که یک دستگاه ممکن است به طور کامل عملکرد A-GPS و HDMI و تصویری سازگاری با دیگر ممکن است یک صفحه کلید QWERTY و بدون GPS در همه. در حالی که این قطعا جذاب برای برخی از توسعه دهندگان به عنوان آنها به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک تلفن است که دیدار با سخت افزار خود نیاز آن را نیز محدود کردن مخاطبان بالقوه به عنوان برخی از گوشی ها را نمی خواهد قادر به پشتیبانی از بیشتر برنامه های کاربردی پیچیده.

زمانی که بازی روند توسعه در نهایت به نقطه ای که می توان آن را به عموم مردم منتشر شد توسعه ارائه شده است با این حال یکی دیگر انتخاب – که به بازار خواهد بازی بود بیشتر قابل مشاهده است ؟ بر خلاف iOS وجود دارد متعدد بازار و فروشگاه برنامه برای گوشی های آندروید هر یک با آن خود را از مزایا و معایب. از پایه اندروید بازار, ساخته شده به تنها نمایش برنامه های سازگار با گوشی در حال حاضر در حال استفاده, به آمازون فروشگاه app ارائه می دهد که های مختلف برنامه رایگان هر روز هزاران استراتژی های بازاریابی را می توان تقریبا دلهره آور است که باعث می شود آن را بیشتر مفید است که یک برنامه می تواند تقریبا همیشه وارد بازار چند بدون موضوع است. اما این که آیا آن را حس می کند به گسترش توجه در سراسر چندین زمینه های مختلف پرسش دیگری است.

این بازی اندروید فرایند توسعه به طور کلی واقعا بیشترین تنوع در بازار گوشی های هوشمند. از آغاز تا پایان استراتژی را می توان با دست-مناسب برای توسعه خواسته های ساخت بازی به عنوان نزدیک به مفهوم اصلی که در حال حاضر ممکن است. در حالی که مخاطبان ممکن است به عنوان بزرگ به عنوان این که از آیفون کاربران اندروید ارائه خود را به عنوان یک مدعی قوی صرفا از طریق آن در دسترس است. و با بزرگترین انواع گوشی در بازار فعلی فرصت برای توسعه در حال پایان ناپذیر و ادامه داد: اخبار منتشر شده تنها می تواند اضافه کردن به قابلیت های پلت فرم ارائه کرده است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.