مزایای دارویی نماینده فروش

[ad_1]

پاداش های مالی از جمله شرکت ماشین

یک حرفه ای در فروش دارویی ارائه می دهد برخی از بهترین منافع و قدرت پردازش هر کسی می تواند درخواست برای یک کار. معمولی شروع حقوق در پایین $30,000 s و تاسیس نمایندگان می تواند پایه حقوق در $90,000 s. پاداش در بالا از آن برای بالا فروش نوازندگان به راحتی می توانید فشار درآمد به شکل شش محدوده. اما در علاوه بر این به پول وجود دارد متعدد و جذاب دیگر قدرت پردازش در فروش دارویی.

یکی از بهترین قدرت پردازش است که دارویی نمایندگان فروش لذت بردن از استفاده از آخرین مدل اتومبیل شرکت. اینها معمولا کارهای خودروی سواری که تحت اجاره یک شرکت ناوگان برنامه. برخی از شرکت های دارویی حتی ارائه ماشین با اجسام حجم خود را به فروش نیروها و من دیده ام تکرار رانندگی ورزشی شهرداری به عنوان شرکت اتومبیل بیش از حد.

شرکت ماشین اجاره معمولا کوتاه مدت و زمان از چند سال تنها پس از فروش نمایندگان تا پایان رانندگی نسبتا وسایل نقلیه جدید در همه زمان ها. هنگامی که یک شرکت خودرو اجاره منقضی هرزه می شود یک وسیله نقلیه جدید! تمام هزینه های نگهداری مانند لحن یو پی اس تغییرات نفت و گاز و بیمه پرداخت شده توسط این شرکت پس اساسا تکرار فروش به رانندگی اتومبیل خود را به صورت رایگان (اگر چه برای مقاصد مالیاتی این شرکت را در بخش حقوق و دستمزد ممکن است گزارش سود مشمول مالیات برای فروش نیروی کارکنان).

برخی از شرکت های شناخته شده است به ارائه وسایل نقلیه است که در نزدیکی پایان از شرایط اجاره برای فروش در بازار قابل توجهی تخفیف. نمایندگان شده اند قادر به خرید نسبتا خوب وضعیت اتومبیل استفاده می شود برای دیگر اعضای خانواده و دوستان در قیمت های بسیار جذاب از طریق چنین برنامه هایی. برخی از آنها حتی بالا بفروشید این وسایل نقلیه در بازار خودرو استفاده می شود برای کوچک سود.

در علاوه بر این به یک ماشین شرکت دارویی نماینده همچنین دسترسی به یک حساب هزینه را قادر می سازد که او و یا او را برای سرگرم کردن مشتریان مانند پزشکان در سطح کسب و کار آن است که آیا برای وعده های غذایی در رستوران خوب یا دیگر برای کسب و کار و فعالیت های اجتماعی مانند گلف گردش و یا حضور در رویدادهای ورزشی است. البته هرزه است که انتظار می رود شرکت با مشتریان خود در این کسب و کار و فعالیت های اجتماعی.

آزادی و استقلال

برای آن دسته از افرادی که نمی خواهم این ایده گیر بودن در داخل با یک دفتر کار یک دارویی موقعیت فروش ارائه می دهد فرصت را به صرف بیشتر ساعت کار در این زمینه مراجعه مشتریان مانند پزشکان و پرستاران و داروسازان. دارویی تکرار آزادی برای تنظیم و سازماندهی خود کار برنامه. هیچ روز یکسان است به عنوان مشتریان مختلف در مکان های مختلف در حال بازدید هر روز کاری است. فروش دارویی شامل تعداد زیادی از استقلال به عنوان دارویی تکرار’ کارفرمایان یا مدیران فروش منطقه معمولا در حدود 95% از زمان. بنابراین وجود دارد هیچ کس به طور مداوم به دنبال بیش از شانه خود را بیشتر از زمان برای این خط کار می کنند.

این سفر فرصت

شرکت های دارویی معمولا انجام جلسات فروش خود را برای فروش نیروهای خوبی در مکان گاهی اوقات حتی عجیب و غریب, لکه های خارجی که به نمایندگان فرصت را به سفر در این شرکت هزینه. اقامت و وعده های غذایی و سرگرمی در این جلسات معمولا اخرین. من در پنج ستاره در ساحل شده است بر روی یک کروز مدیترانه در زمان گشت و گذار سوار هواپیما از طریق گراند کانیون اسکی در رشته کوه های راکی با حضور در تئاتر زنده در شهر نیویورک سفر کرد شهر باستانی پمپی و با تجربه بسیاری از فعالیت های دیگر جالب است که برای پرداخت شد در حالی که کار برای شرکت های دارویی.

نیز وجود دارد که فرصت های دارویی نمایندگان برای حضور در بزرگ کنفرانس پزشکی که اغلب برگزار می شود در مکان خوب و همچنین. برخی از نمایندگان شده اند قادر به همراه همسران همکاران و بستگان به ترکیب کسب و کار سفر با شخصی تعطیلات. دوباره همه یا بخش بزرگی از هزینه های سفر در حال حاضر برای پرداخت می شود توسط این شرکت است. من استفاده شرکت پرداخت پرواز و تمدید برخی باقی می ماند قبل یا بعد از شرکت در جلسات شخصی برای تعطیلات. من قادر به رفتن به غواصی مصر در دریای سرخ در این راه. من می دانم که تکرار که سفرهای طولانی در اروپا و کارائیب در ترکیب با شرکت در جلسات.

رضایت از نقش مهمی در مراقبت های بهداشتی

البته همراه با این قدرت پردازش دارد و دیگر عوامل درگیر در فروش دارویی است که می تواند بسیار رضایت بخش است. دارویی تکرار در یک موقعیت برای کمک به آموزش پزشکان و پرستاران و داروسازان و دانشجویان پزشکی در مورد مواد مخدر و محصولات همراه با شرایط پزشکی مرتبط آنها را درمان. وجود دارد برخی از رضایت بزرگ هنگامی که یک حرفه ای پزشکی به شما می گوید که محصول خود را ساخته شده است یک تفاوت مثبت در سلامت بیمار به خصوص زمانی که حرفه ای استفاده می شود هرگز محصول خود را قبل از معرفی آن به او و یا او.

آن شده اند که تلاش های فروش خود را که ناشی دکتر به تغییر تجویز عادات که در نهایت کمک به درمان این بیماران بهتر است. این باعث می شود یک دارویی نماینده احساس می کنم مثل یک بخش مهم از کلی مراقبت های بهداشتی پزشکی تیم است. این یک احساس خوب در واقع زمانی که یکی می داند که او بخشی از یک شرکت مسئول برای آوردن یک مقدار پزشکی مورد نیاز محصول به جامعه است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *