مزایا و معایب اطلاعات علوم

[ad_1]

در جهان امروز اطلاعات تولید شده در نرخ هشدار دهنده. در هر ثانیه مقدار زیادی از داده ها تولید شده است; توان آن را از کاربران Facebook و یا دیگر سایت های شبکه های اجتماعی و یا از تماس های که باعث می شود یکی یا داده ها که در حال تولید از سازمان های مختلف. نحوه رسیدگی به چنین یک مقدار باور نکردنی از اطلاعات تبدیل به یک نگرانی برای مردم در اطراف. بنابراین به منظور درک و مدیریت این مقدار زیادی از داده ها, علم آمده است برای نجات ما.

اطلاعات علم است که ترکیبی از مهارت های زیر: ریاضیات تخصص کسب و کار/استراتژی فراست و فن آوری و مهارت های هک.

این کمک می کند تا ما را در تجزیه و تحلیل و فهم پردازش و استخراج اطلاعات از ساختار و همچنین بدون ساختار داده ها. درک و پردازش اطلاعات است که به طور کلی با دو گروه اول بودن داده ها دانشمندان و دوم هستند و تحلیلگران.

اطلاعات دانشمندان درگیر در سطح ریشه جایی که آنها کار بر روی پایگاه داده برای به دست آوردن اطلاعات و مشارکت در توسعه محصول است. این مردم خوب ریاضی و فراست کسب و کار توانایی. اما اطلاعات دانشمندان نقش حیاتی در کمک به طراحی و توسعه محصول است. وظیفه خود را برای ساخت الگوریتم های تست و اصلاح آنها و در نهایت اعزام به سیستم تولید.

این تحلیلگران از سوی دیگر بازی انواع مختلف نقش آن است که یک تحلیلگر مالی یا تحلیلگر بازاریابی و یا ندارند. آنها تجزیه و تحلیل داده ها و به دست آوردن بینش به چه اطلاعات و داده ها در تلاش است برای انتقال.

با این حال باید توجه داشت که علم داده ها و تجزیه و تحلیل داده های کامل در موضوعات مختلف. یک اشتباه باید اطلاعات علوم با تجزیه و تحلیل داده چرا که به عنوان داده های علمی در نظر گرفته شده است به یک جعبه ابزار و روش تجزیه و تحلیل داده ها در نظر گرفته شده است به اتاق در جعبه.

صحبت کردن در مورد مزایای استفاده از داده های علم, چند نکته ذکر شده در زیر:

1.) توسعه محصولات را می توان در جای مناسب و در زمان مناسب به دلیل داده های علوم سازمان کمک می کند تا در دانستن زمانی که و که در آن محصولات خود را به فروش بهترین.

2.) این کمک می کند تا فروش و بازاریابی تیم از سازمان های مختلف به درک مخاطبان خود را و کمک می کند تا در شخصی سازی تجربه مشتری.

3.) همچنین کمک می کند تا یک سازمان در ساخت سریع تر و بهتر تصمیم گیری که منجر به بهبود بهره وری و سود بالاتر. این کمک می کند تا در شناسایی و پالایش مخاطبان در سازمان های مختلف.

4.) آن ساخته شده است آن را نسبتا آسان برای مرتب کردن داده ها و به دنبال بهترین نامزد برای یک سازمان. داده های بزرگ و داده کاوی ساخته شده اند پردازش و انتخاب CVs آزمون استعداد ها و بازی ها آسان تر برای استخدام تیم است.

آن را تا به برخی از معایب نیز هست:

1.) اطلاعات به دست آمده از ساختار و یا بدون ساختار داده ها را می توان سوء استفاده در برابر گروهی از مردم یک کشور یا برخی از کمیته.

2.) ابزار مورد استفاده برای داده های علوم و تجزیه و تحلیل می تواند هزینه زیادی برای سازمان به عنوان برخی از ابزارهای پیچیده هستند و نیاز مردم به تحت آموزش به منظور استفاده از آنها.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *