مزایا و معایب لینک متقابل

[ad_1]

هنگامی که شما می دانید شما یک وب سایت و یا محصول را به شما پیشنهاد می خواهند جهان را به دانستن در مورد آن بیش از حد. شما می توانید صرف مقدار زیادی از پول تبلیغات اما در دراز مدت ممکن است این هزینه شما پول بیشتری از شما را. متناوبا شما می توانید در نظر متقابل لینک به دیگر وب سایت های مرتبط. این می تواند افزایش ترافیک به وب سایت شما و لینک ها نیز افزایش خواهد یافت و محبوبیت خود را با موتورهای جستجو.

مزایای استفاده از لینک های متقابل بیشتر از معایب به چند دلیل. هنگامی که شما را به وب سایت دیگری این اجازه می دهد تا ترافیک خود را به کلیک بر روی وب سایت خود را که باعث افزایش ترافیک خود را.

هنگامی که شما با استفاده از لینک های متقابل خود را در ترافیک می تواند تبدیل ترافیک خود را و شما نمی هر گونه تبلیغات صورتحساب. لینک متقابل می تواند یک ایده عالی برای کسانی که تنها با شروع کردن در کسب و کار خود و یا وب سایت آنلاین است و می't واقعا استطاعت به پرداخت مقدار زیادی در تبلیغات تا زمانی که آنها دریافت ترافیک بیشتر به سایت خود را.

نقطه ضعف اصلی از لینک های متقابل است که شما به اشتراک گذاشتن همه چیز از جمله مشتریان. با قرار دادن لینک به وب سایت های دیگر در سایت خود شما هستند و تشویق آنها به بازدید از این سایت های دیگر. بنابراین در حالی که شما ممکن است گرفتن افزایش ترافیک شما ممکن است تجربه کاهش فروش به عنوان بازدید کننده حرکت به دور به وب سایت های دیگر.

شما همچنین ممکن است نیاز به سازمان دیده بان برای لینک متقابل کلاهبرداری است. شما ممکن است دیده ایمیل از مردم درخواست به تبادل لینک به وب سایت خود را. گاهی اوقات این مشروع هستند اما اغلب آنها نیست و لینک به وب سایت شما ممکن است در نهایت در یک non-جستجو در سایت با یک دسته از لینک های دیگر.

این ما به ارمغان می آورد به نقطه ای که ارزش لینک های متقابل بستگی دارد بسیار در این سایت که در لینک خود را به نظر می رسد. اگر آن را در یک وب سایت محبوب با مقدار زیادی ترافیک و رتبه بندی موتور جستجو و سپس لینک متقابل است به خوبی به ارزش آن. اما یک پیوند متقابل بی ارزش است اگر آن را به نظر می رسد در برخی از وب سایت مبهم که دریافت چند بازدید کننده.

اگر کسی ارائه می دهد متقابل لینک به وب سایت خود را, مطمئن شوید که به چک کردن آنها را به طور کامل به اطمینان حاصل شود که لینک را واقعا به نفع وب سایت شما و کسب و کار.

مزایای متقابل لینک برای وب سایت خود را بسیار خود را با شرایط و کیفیت لینک کلیک کنید شما می توانید پیدا کنید. اگر شما فقط از شروع و در حال دریافت چند بازدید کننده به وب سایت خود را, برخی از لینک های متقابل می تواند کمک به پا زدن شروع به وب سایت خود را. اگر شما در حال حاضر به خوبی تثبیت وجود دارد ممکن است بهتر تبلیغات و بازاریابی گزینه های در دسترس برای شما.

[ad_2]

Source by Jerret Turner

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *