مصاحبه با یک نام بزرگ و رستگار

[ad_1]

اگر شما تا به حال این فرصت را برای انجام یک مصاحبه صوتی با بزرگترین نام در زمینه خود را خواهد شما آن را انجام دهید ؟

من می دانم که من می خواهم.

که's زیرا من می دانم که وجود دارد این است که اهرم های زیادی به دست آورده از مصاحبه با کسی که بزرگتر از بن هور.

منظورم این است که تصور کنید اگر شما قادر به نمره به مصاحبه با رئیس جمهور اوباما در حال حاضر. چه می تواند شما را با آن مصاحبه ؟

شما می توانید آن مصاحبه و ارسال آن را در YouTube, FaceBook, اعلام آن در توییتر و شما می توانید آن را به عنوان یک پادکست در آیتونز.

در هر صورت نام شما و سایت می تواند “تگ” به این معنا که اگر مردم می خواهید به شنیدن بیشتر از مصاحبه آنها را مجبور به آمدن به وب سایت خود را. You'd احتمالا پیدا کردن مقدار زیادی از وبلاگ ها با لینک دادن به سایت خود را که به نوبه خود در ترافیک به ارمغان بیاورد.

و از آنجا که تمام لینک ها در موتورهای جستجو خواهد بود کشیده شده به سایت شما که همچنان چرخه. و هنگامی که مردم به سایت شما آمد شاید آنها ممکن است پیدا کردن برخی از محصولات دیگر که مورد علاقه آنها است.و آنها ممکن است تبدیل به مشتریان.

شما ببینید هدف از وب سایت خود را اگر آن را's یک کسب و کار باید به آموزش و ارائه ارزش باور نکردنی.

اما …

آن را نیز باید به فروش برساند. پس از همه, شما're در حال اجرا یک کسب و کار است. در مورد من باید یک تیم از دستیاران مجازی که من مجبور به پرداخت. آنها را پیاده و ویرایش و غیره.

اگر کسی خرید چیزهای من کل سیستم اتومبیل را متوقف کنید.

بنابراین اگر شما این فرصت را به بعد از یک ماهی بزرگ من'd توصیه می کنیم شما این کار را با ذوق. سپس ترویج در سراسر طیف وسیعی از سایت های. و به تماشای جریان ترافیک در.

[ad_2]

Source by Michael Senoff

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *