مطالعه موردی: PoconoCommuter: سواری نا امیدی به موفقیت

[ad_1]

متولد از نا امیدی

آیا شما می دانید که برای تعطیلات, poconos هستند در حومه شهر نیویورک ؟ تعداد کمی از مردم انجام دهد. اما وجود دارد هزاران نفر از مسافران که قربانی سه ساعت رفت و برگشت به ترکیب حقوق منهتن با واقعی خانه و چند هکتار زمین در پنسیلوانیا است. آن است که سختی زندگی و رفت و آمد تصمیم به ذهن خود صحبت می کنند.

PoconoCommuter.com آغاز شده به عنوان یک راه برای Wayne Meyers, وب سایت بنیانگذار دریچه سرخوردگی خود را در آنچه در حال تبدیل شدن به یک شیوه زندگی است. او صرف بیش از نود دقیقه برای رفتن به کار هر روز و همان مقدار از زمان در اتوبوس خانه. چه Meyers متوجه نشده بود که او تنها نیست. در واقع سرخوردگی ساکنان بروکلین و استاتن آیلند و جزیره تصمیم به کار برای تعطیلات آخر هفته خود را با پذیرش رفت و آمد طولانی در تجارت برای اسراف اما خانه های مقرون به صرفه.

مایرز’ سایت آغاز به عنوان یک, به سادگی کد, تخت, وب سایت شامل کمی دیگر از مشاهدات خود را در سخت کار کردن روزانه به منهتن و یک هیئت مدیره پیام برای مسافران همکار خود را. آن را به یک “باید” برای توده ها که به اشتراک گذاشته شده خود را از سرخوردگی و ترافیک در هیئت مدیره پیام رشد داشته است. PoconoCommuter.com رشد کرده و به زندگی خود بازدید کنندگان حتی منجر به دوسالانه پیکنیک در میان خوانندگان خود را!

چگونه PoconoCommuter.com آغاز شده

مسافران در هر شهرستان عمده هستند آشنا تنگاتنگی با عذاب نشستن در ترافیک در حال حرکت در اینچ در هر ساعت و بدانم که اگر gridlock همیشه خواهد شکست. شما را بشنود همان داستان از مردم در آتلانتا بوستون, سان فرانسیسکو, نیویورک, شیکاگو و جاهای دیگر. مشکل این است که تبدیل شدن به جهانی است. بوستون گلوب به ذکر است که این کلاس از “شدید مسافران” – مردم را با روزانه یک طرفه رفت و آمد نود دقیقه یا بیشتر – به سرعت در حال رشد (مقاله کامل).

Meyers تصمیم به پچ با هم یک وب سایت ساده به بیان سرخوردگی خود را با این وضعیت. در اصل با پایه HTML یک پس زمینه صورتی, و فوق العاده, ساده, صفحه, طرح PoconoCommuter.com اهل گلایه شدید رفت و آمد از Stroudsburg, PA به منهتن. وب سایت مورد نیاز به سختی هر گونه سرمایه گذاری و آن را در خدمت هیچ درآمد-تولید هدف. آن را به سادگی نشان داده و راه را برای یک شهروند نا امید شنیده شود.

که تغییر سرعت.

PoconoCommuter.com رشد به مرکزی محل ملاقات در وب برای بسیاری از ساکنان نیوکاسل که به اشتراک گذاشته مایرز’ نگرانی. ترافیک رشد شدید و تبلیغ با نزدیک شدن PoconoCommuter.com فرصتی برای ترویج شرکت خود را. Meyers داشتن هیچ قصد جدی تبدیل PoconoCommuter.com به سود دستگاه ارائه نرخ مناسب برای قرار دادن آگهی و علاقه در وب سایت خود را با تبلیغات به سرعت در حال رشد نیز هست.

تقویت ماموریت

PoconoCommuter.com یک جامعه متمرکز وب سایت موجود به شدت برای هدف کمک به 10 هزار نفر احساس بهتری در مورد خود رفت و آمد (مقاله کامل). با وجود افزایش موفقیت مالی Meyers منتخب برای تقویت این دلیل که PoconoCommuter.com راه اندازی شد. در سال 2005 او سازماندهی وب سایت به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی نهاد. با این تصمیم مایرز ساخته شده است آن را کاملا روشن است که تنها علاقه به خدمت به جامعه است.

همچنین در سال 2005 ، PoconoCommuter.com اجرا بسیار ساده طراحی مجدد اساسا تغییر رنگ-طرح از وب سایت. به جای مانده صورتی, سایت اتخاذ یک پالت لنگر در سبز بر اساس استفاده می شود که توسط PoconoRecord.com جامعه وب سایت روزنامه. اتخاذ “محلی رنگ” تقویت PoconoCommuter.com’s تمرکز بر جامعه است. این وب سایت تلاش برای تبدیل شدن به هم تنیده با نگاه و احساس از جامعه ای که در آن خدمت کرده است.

یک جامعه آنلاین

با بیش از 500 هزار بازدید در هر ماه برای یک نسبتا کوچک جامعه PoconoCommuter.com نشان می دهد توانایی از وب برای آوردن مردم با هم. پیچیده برنامه نویسی و گرافیک چشم نواز کمک به یک وب سایت موفق, اما آنها همیشه ضروری است. گاهی اوقات نقطه از یک وب سایت کافی است برای ایجاد علاقه.

PoconoCommuter.com موفق نمی شود با توجه به استانداردها به طور سنتی مورد استفاده برای اندازه گیری کسب و کار آنلاین. رتبه الکسا فقط زیر 1 میلیون. وب سایت تولید حدود شش صد هزار بازدید در هر ماه. در حالی که نرخ تبلیغات در حال نگه داشته و خصوصی PoconoCommuter.com به احتمال زیاد نیست قابل توجهی تولید نرخ به ازای هر هزار برداشت (CPM).

“پس چگونه شما می توانید آن را یک موفقیت است؟”, شما بپرسید.

مایرز’ جاه طلبی برای PoconoCommuter.com بود و نه به سود تولید به عنوان او نشان داده شده توسط سازمان به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی در سال 2005. در عوض, او می خواست برای ایجاد یک جامعه آنلاین برای گرد هم آوردن مردم با علایق و سلایق مشابه. حدود 10 هزار مسافران بازحمت حرکت کردن به منهتن از برای تعطیلات, poconos هر روز. این بدان معنی است که متوسط Pocono رفت و آمد views PoconoCommuter.com شصت بار در ماه یعنی دو بار در روز. به سادگی قرار دادن متوسط Pocono رفت و آمد بازديد PoconoCommuter.com در صبح و در شب های مربوط به schlep به کار و schlep صفحه اصلی.

که واقعا به منزله اثبات موفقیت است.

درس هایی برای کسب و کارهای کوچک

PoconoCommuter.com نمی استقرار پیچیده بهینه سازی موتور جستجو (SEO) استراتژی و نه فلفل وب با تبلیغات بنر یا لینک متنی تبلیغات (مانند Google AdWords). به جای PoconoCommuter.com به سرعت در حال رشد از طریق کلمه از دهان در میان اعضای اصلی آن بازار است. با تمرکز بر روی ماموریت خود PoconoCommuter.com تبدیل به یک کسب و کار موفقیت تقریبا یک شبه. این سایت ارائه می شود مربوط به محتوا است که ظاهرا حیاتی برای خوانندگان خود را; آن را تبدیل به جزء اصلی از زندگی حرفه ای خود را.

البته صاحبان کسب و کار کوچک نیست باید لوکس نمی مراقبت در مورد سود. بر خلاف Meyers, ما تکیه بر درآمد تولید شده توسط شرکت ما. در حالی که ما نمی توانیم در آغوش نگرش خود را نسبت به سود ما می توانید درخواست برخی از تکنیک های او استفاده می شود در حال تبدیل شدن به بخش مهمی از زندگی مشترک. PoconoCommuter.com ارائه به موقع و محصول مهم به مسافران از Pocono منطقه در پنسیلوانیا است. او به برخی از مشتریان خود را که به آنها مسائل چیزی از ارزش قابل توجه است. در نتیجه او صاحب خود را در بازار.

کسب و کارهای کوچک می توانند از یک روش شبیه به بازارهای خود را به خصوص در وب است. مشتریان خود را اندازه گیری موفقیت خود را بر اساس توانایی برآورده می خواهد و نیازهای خود را از طریق شما. بیش از حد بسیاری از کسب و کار آنلاین تمرکز در رتبه بندی الکسا ماهانه بازدید کنندگان منحصر به فرد و روزانه صفحه نمایش. متناوبا با تاکید بر توانایی مشتریان برای حل یک مشکل یا برآورده کردن یک نیاز از طریق وب سایت خود را ترجمه به موفقیت مالی برای شما به عنوان به خوبی به عنوان “مصرف کننده” موفقیت برای آنها. به عنوان شما را تبدیل به یک بخشی از مشتریان خود زندگی موفقیت تقریبا مطمئن است.

کپی رایت 2006 دانیل Mark Barnes

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.