مناطق ارزان برای خرید زمین در کرج

 

اگر بودجه ای دارید و میخواهید سرمایه گذاری کنید بهتر است مناطق ارزان برای خرید زمین در کرج را انتخاب کنید زیرا در اطراف کرج مناطقی وجود دارد که پیشرفت چشمگیری داشته اند و مناسب خرید و سرمایه گذاری برای آینده اند. برای خرید زمین در کرج وارد شوید.

خرید زمین در منطقه ای ارزان در کرج بهترین تصمیم است زیرا با خیال راحت می توانید این خرید را انجام دهید زیرا میدانید در آینده نزدیک پیشرفت زیادی میکند.

مناطق برتر خرید زمین

 • سرخاب
 • سعیدآباد
 • رامجین
 • سنقرآباد
 • کامرانیه
 • اقبالیه

خرید زمین در سرخاب

سرخاب از مناطق زیبا و محبوب استان البرز است که منظره ی بکر آن مورد توجه است سرخاب در شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفته نام اصلی سرخاب در واقع سرخ آباد است.

این روستای ییلاقی در دهستان سعید آباد قرار دارد؛ به عنوان یکی از خوش آب و هواترین و سرسبزترین مناطق ساوجبلاغ شناخته شده است.

سرخاب از لحاظ امکانات رفاهی و از لحاظ امنیتی در رتبه بسیار خوبی قرار گرفته سرخاب از آن دسته روستاهایی است که می توانیم از آن به عنوان یک منطقه گردشگری زیبا و مطلوب نام ببریم.

خیلی از افراد سرخاب را برای محل زندگی خود انتخاب می کنند به همین دلیل است که سرخاب از امکانات رفاهی مطلوبی برخوردار است.

خرید زمین در سعید آباد کرج

ساوجبلاغ کرج منطقه ای وسیع است که بسیاری از مناطق روبه رشد را در خود جای داده است و منطقه ای مناسب برای خرید زمین به شمار می رود.

زمین‌های کشاورزی و خاک حاصلخیز در سعیدآباد، وجود باغ‌های فراوان و نزدیکی به رودخانه سرخاب که انشعاب یافته از رودخانه کردان است از عوامل محبوبیت سعیدآباد است.

روستاهای نمکلان، سرخاب به ترتیب از جنوب و شرق با سعیدآباد همسایه هستند.در میان زمین، خانه‌ و باغ‌هایی که متعلق به اهالی سعیدآباد است؛ زمین، باغ و ویلا هایی وجود دارد که مورد استفاده شهروندان تهرانی است.

اخیرا ساخت و ساز در سعیدآباد رونق گرفته است و باغ ویلا در سعیدآباد کرج بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

رامجین کرج

رامجین منطقه در جاده سهیلیه است و هر دو در ساوجبلاغ استان البرز قرار گرفته اند.

منطقه رامجین کرج دارای آب و هوایی معتدل می باشد، علاوه بر زمینهای کشاورزی و زراعی دارای نعمتهای فراوانی از سبزیجات و صیفی جات گرفته تا میوه های متنوع میباشد.

روستای رامجین به دلیل دارا بودن آب و هوای معتدل و امکانات رفاهی، مورد توجه گردشگران و تهرانی ها برای تعطیلات آخر هفته و یا اغلب برای خرید ویلا و زمین قرار گرفته است.

جالب است بدانید که آب روستای رامجین از رود کردان و قنات تامین میشود. روستای رامجین دارای آب شرب، برق، گاز کشی و تلفن میباشد.

این منطقه در سالهای اخیر با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است که یکی از دلایل اصلی جذب ساکنین جدید است.

روستای رامجین دارای آب و هوای بسیار عالی و مطبوعی است و دارای باغ ها و زمین‌های بسیار مرغوب کشاورزی است و از مهمترین و بهترین محصولات کشاورزی این روستا انگور شاهانی، سیب گلاب و میوه‌های سرد سیر مثل شلیل، هلو شبرنگ و … است.

سنقرآباد منطقه ارزان برای خرید زمین

سنقر آباد شهرکی بکر در جاده سهیلیه است. از شهر کرج که به سمت غرب بیرون بیاییم ،کمی که از شهر دور می شویم هوای خنک تر و تمیزتری وارد شش هایمان می شود.

هوای خنک و تمیزی که خبر از آبادی های پر آب و درخت اطراف می دهد.در بین این آبادی ها روستایی وجود دارد که در نگاه اول همچون نگینی سبز می درخشد.

در سال های اخیر به علت سرازیر شدن مردم شهر به این روستای تفریحی و گران شدن قیمت زمین ها،در کنار خیابان اصلی بنگاه های املاک زیادی به چشم می خورد.

بنگاه هایی که زمین های کشاورزی و وسیله امرار معاش مردم را به قطعات کوچک تقسیم می کنند.در آن ویلایی تفریحی می سازند و به مردم شهر می فروشند.

شهرک کامرانیه در سهیلیه کرج

شهرک کامرانیه در سهیلیه کرج قرار دارد و یکی از شهرک های سرسبز این منطقه است. کامرانیه در مجاورت شهرک زعفرانیه کرج واقع شده است.

شهرک کامرانیه به دلیل آب وهوای ایده آلی که دارد به مقصدی جذاب برای گردشگران و مسافرین در تعطیلات آخر هفته و ایام عید تبدیل شده است.

شهرک کامرانیه کرج به منطقه ای با آب و هوای چهار فصل معروف است، به این صورت که آب و هوای منطقه کامرانیه کاملا معتدل می باشد و این منطقه دارای تابستان هایی مطبوع و زمستان هایی معتدل است.

آب و هوای مناسب شهرک کامرانیه سبب شده تا این منطقه به لحاظ منابع آبی در وضعیت ایده آلی قرار بگیرد و از خاکی حاصلخیز بهره مند باشد، از این رو کشاورزی و باغداری نیز در آن رونق بالایی دارد.

اقبالیه در استان البرز

 • شهرک اقبالیه نیز همانند شهرک کامرانیه در جاده سهیلیه قرار دارد و هر دو از توابع شهرستان ساوجبلاغ اند.
 • بر اساس آخرین تقسیمات کشوری، جزیی از توابع تنکمان واقع در شهرستان نظرآباد محسوب می شود. این منطقه تقریبا مساحتی بالغ بر 15 کیلومترمربع از شهرستان نظرآباد را به خود اختصاص داده است.
 • شهرک اقبالیه به دلیل دسترسی به کرج و همچنین برخورداری از امکانات شهری در حال توسعه و پیشرفت می باشد و این پتانسیل را دارد که بتواند مهاجرین بیشتری را اسکان بدهد.
 • مجاورت شهرک اقبالیه با رشته کوه حلقه دره موجب شده تا ساکنین این منطقه آب و هوایی مطبوع و معتدل را تجربه نمایند. زمستان های شهرک بسیار سرد و پربارش است اما در عوض تابستانی معتدل و خنک دارد که می تواند مکانی مناسب برای گذراندن ایام تابستان باشد.
 • همچنین هوای مطبوع و دلپذیر فصل بهار و پاییز در این منطقه، اکسیژنی ناب را به ریه ها تزریق می کند. شکوفه های درختان و سرسبزی بوته ها در فصل بهار جلوه ای زیبا و دیدنی به این منطقه می بخشد.

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.