می خواهید به رتبه بالا در موتورهای جستجو? استفاده از کلیپ های بازاریابی برای رانندگی ترافیک به وب سایت شما

[ad_1]

بازاریابی یک اصطلاح گسترده است که اشاره به استفاده از ویدئوها به منظور جلب مشتریان به خرید محصولات خود را. تکامل از اینترنت به ارمغان آورده است با آن یک انفجار از وب سایت های مانند یوتیوب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بازار شرکت شما خدمات یا محصولات است. این تولید ترافیک به وب سایت خود را به عنوان شما می توانید یک لینک به وب سایت خود را در شرح این ویدئو. شما همچنین می توانید ارائه لینک در شروع یا پایان فیلم و یا می توان آن را در پایین نشان داده شده در طول فیلم.

مفهوم بسیار ساده است. یک فیلم ، یک تجسم از مطالب نوشته شده است. ممکن است آن را دشوار برای برخی از مردم به تصور یک محصول بر اساس توضیحات آن, اما اگر شما می توانید یک ویدیو در مورد آن آنها به شما می دانید دقیقا همان چیزی است که باید انتظار داشت. یکی دیگر از مزایای بازاریابی است که اکثر مردم نمی باید خلق و خوی خود را به عنوان شرح محصول. این مشکل به راحتی می توان با ساخت یک فیلم به عنوان آن را به آنها نشان می دهد آنچه را که آنها می خواهم برای دیدن در یک مقدار کوتاه از زمان.

ویدئوها را می توان ساخته شده سرگرم کننده و جذاب با استفاده از تصاویر است که بهتر است از خواندن متن خسته کننده. ویدئوها می توانید مانند یک ویروس گسترش اگر شما مردم هوشمند و کار بر روی آنها. آنها را می توان از طریق تلفن همراه, تبلت, لپ تاپ و دیگر دستگاه های دیجیتال از عصر مدرن و وب سایت شما خواهد شد شروع به گرفتن ترافیک. همچنین آن را بهبود فروش خود را اگر آن را یک ویدیو در مورد یک محصول.

سوال این است که “چه اجزای ضروری یک تصویری است که آن را مانند آتش سوزی گسترش?” مهم ترین چیز این است که یک فیلم باید کوتاه و ترک خود را ضربه. آن را فقط همان است که در متن هیچ کس می خواهد به خواندن مقالات و هیچ کس می خواهد به شنیدن برخی از تصادفی پسر فضول در مورد چگونه بزرگ او است و یا آنچه در یک محصول بزرگ او فروش است.

ویدئو های خود را باید آموزنده و ارائه جذاب و کیفیت اطلاعات به عنوان این باعث می شود مردم به اشتراک گذاری ویدیو و این کمک خواهد کرد که افزایش ترافیک به وب سایت خود را. عامل مهم دیگر به عنوان شما انتخاب می کنید برای ویدئو های خود را. ساده عناوین معمولا موفق در رسیدن به نتایج بالا. عنوان شما باید جذاب و در عین حال حاوی برخی از تغییرات از کلید واژه.

وجود دارد بسیاری از وب سایت که در آن شما می توانید فیلم ها. هنگامی که شما یک تصویری, چرا نمی ها آن را در چند وب سایت به منظور ایجاد شانس بیشتری دریافت رسید ؟ وب سایت های YouTube, Vimeo, MetaCafe, حرکت روزانه علاوه بر این بسیاری از دیگران است. اما آن است که یک وقت اگر شما می خواهید برای آپلود ویدئوها به صورت دستی در این وب سایت. یک راه حل آسان با استفاده از نرم افزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به توده ها ویدئوها به تمام وب سایت های. این نرم افزار می توانند به صورت رایگان و یا پرداخت می شود بسته به امکانات و تعداد وب سایت های آنها پشتیبانی می کند.

تصویری بازاریابی یکی از موثر ترین راه برای ایجاد ترافیک به وب سایت خود را به عنوان فیلم گرفتن توجه مردم بهتر از هر روش دیگر.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.