نمونه بام پیمانکار طرح کسب و کار طرح

[ad_1]

آن است که ارزش نوشتن طولانی طرح کسب و کار برای بام خود را راه اندازی ؟ طرح کسب و کار آماده سازی می تواند وقت گیر و بسیاری از کارآفرینان در حال وسوسه به پیش بروید بدون مگر اینکه آنها واقعا به آن نیاز دارید برای اثبات زنده بودن ایده به شریک و یا سرمایه گذاران.

بام خود را کسب و کار نمی تواند بزرگ و پیچیده کسب و کار برای چند سال به هر حال پس چرا زحمت ؟ در حالی که من نمی خواهد نشان می دهد که شما ماه صرف نوشتن 100 صفحه گزارش, آن می تواند مفید باشد برای شما به 10 تا 20 صفحه سند بر روی کامپیوتر شما است که می تواند شرکت شما طرح برای موفقیت است. شما می توانید تغییرات را به آن را به عنوان شما به آرامی به یادگیری بیشتر در مورد کسب و کار.

آن خواهد بود که کلید سند است که مجموعه دقیقا چگونه کسب و کار خود و اجرا شده است. اگر به درستی انجام شود شما باید اساسا قادر به دست این سند به کسی هنگامی که آنها به خرید کسب و کار خود را و آنها را با بسیار کمی از زمان خود را مورد نیاز به توضیح همه چیز را به آنها.

در اینجا مختصری از کسب و کار roofing قالب طرح کسب و کار به شما برخی از ایده های در مورد چگونه برای قرار دادن خود را با هم.

صفحه مطالب و خلاصه اجرایی

این باید یک خلاصه از کل بام طرح کسب و کار. اگر شما خواهد شد با ارائه این طرح به اشخاص علاقه مند و سپس اجازه دهید آنها را می دانم که این مطالب. شامل یک پایه خلاصه ای از برنامه های خود را برای شروع یک بام و کسب و کار. طرح فرصت است که شما در بازار و با آنچه شما برنامه ریزی برای انجام به منظور ضبط یک قطعه از پای خودتان است.

پس زمینه در بام کسب و کار

اثبات به خودتان و یا دیگران چرا شما در حال برش برای رفتن به این کسب و کار. لیست اطلاعات در آموزش و پرورش و هر گونه تجربه مربوط است که شما تا به حال در صنعت بام و یا در کسب و کار به طور کلی. طرح دلایل خود را برای مایل به شروع یک بام و کسب و کار.

بیانیه ماموریت

مجموعه ای از شرکت شما ماموریت یا فلسفه در چند کلمه یا یک عبارت کوتاه. سعی کنید به فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید برای رسیدن به کسب و کار خود و جدا از سود. شما باید رانده شده توسط میل به ارائه خدمات با کیفیت به مردم در راه است که رضایت آنها را فراهم می کند و ارزش زیادی برای آنها در حالی که هنوز هم اجازه می دهد تا شما به اهداف خود را. چه نوع از محصولات و خدمات شما می خواهید برای ارائه ؟ چگونه شما را متفاوت از دیگر شرکت بام?

اهداف کسب و کار

مجموعه ای از اهداف است که شما باید برای کسب و کار خود و در آن چند سال اول. تنظیم اهداف واقع بینانه است که شما می دانید قابل دسترسی هستند به طوری که شما نمی شود دلسرد اگر شما اصلا آنها را تامین کند. موفقیت را می توان اندازه گیری شده توسط تعدادی از معیارهای مانند تعداد کل بام شغل تکمیل شده در هر ماه درصد از آگهی است که تبدیل به مشتریان جدید و یا بهره وری از کارکنان خود را به عنوان مثال.

راه اندازی مورد نیاز

لیست کردن همه از محصولات و خدماتی که شرکت شما ارائه خواهد شد و سپس مجموعه ای از یک لیست از تجهیزات و موجودی که شما نیاز به شروع کنید. اگر شما نیاز به خرید یک کامیون پس از آن شما خواهد بود به دنبال حداقل هزینه های راه اندازی در حدود $20,000.

راه اندازی مورد نیاز را نیز شامل انطباق هزینه های. با توجه به آنچه دولت شما هستند از شما ممکن است نیاز به پیمانکاران مجوز بیمه پیوند و یا مطابق با تعدادی دیگر از قوانین و مقررات مربوطه.

فراموش نکنید که همچنین به عنوان خرید همه لازم بام تجهیزات شما نیز باید برای خرید مواد برای اولین کار خود را. مشتریان خواهد شد به طور معمول پرداخت یک تکه بزرگ از کل فاکتور پس از اتمام کار بنابراین شما باید به پای این لایحه را تا زمانی که شما دریافت زمانی که آنها خود را پرداخت فاکتور ،

ساختار مالکیت و مدیریت

وجود دارد گزینه های چهار پایه را در نظر بگیرید برای کسب و کار خود ساختار و آنها عبارتند از: مشارکت و شرکت و یا شرکت مسئولیت محدود (LLC).

رئوس مطالب چگونه کسب و کار شما خواهد بود و متعلق به توجه داشته باشید از احزاب مختلف که ممکن است سهام مالکیت.

مجموعه ای از یک ساختار مدیریت به طوری که هیچ سردرگمی وجود دارد میان کسانی که درگیر با کسب و کار به عنوان به چه کسی مسئول مدیریت هر بخش از کسب و کار.

طرح بازاریابی

شناسایی بازار هدف خود را هر دو در محل و همچنین سایر عوامل دموگرافيک و توصیف نوع مردم یا خواص است که بازار هدف خود را. شامل نتایج تحقیقات بازار است که شما انجام و یا محلی آمار صنعت است که شما قادر به جمع آوری.

مجموعه ای از یک برنامه ریزی دقیق برای بام خود را بازاریابی کسب و کار. این باید شامل چه شما قصد گرفتن سوالات آنها را تبدیل به حساب های جدید و حفظ آنها را بیش از مدت طولانی. آن را نیز باید شامل توسعه برند قیمت گذاری, تبلیغات, فروش روش و دیگر روش های بازاریابی.

تجزیه و تحلیل رقابتی

نوشتن پروفایل اصلی خود را محلی رقبا و سعی کنید به درک که چگونه آنها را اجرا کسب و کار خود را. قرض و انطباق با ویژگی های کسب و کار خود را که کار می کنند و به دنبال نقاط ضعف خود را در مدل های کسب و کار است که شما ممکن است قادر به سرمایه گذاری در. چطور شما خواهد افتراق نام تجاری خود را از آنها در راه است که اجازه می دهد تا شما را به ایستادگی کردن در بازار است.

عملیات

شامل جزئیات عملیات روز به روز از پیشنهاد بام کسب و کار. را توجه داشته باشید از خود دفتر و محل کسب و کار و مدیریت و رکورد نگه داشتن سیستم برنامه ای برای استخدام کارکنان و روشهای مورد بام نصب و یا تعمیرات.

تجزیه و تحلیل مالی

طرح برخی از روش های است که شما می توانید استفاده کنید برای به دست آوردن منابع مالی برای سرمایه گذاری جدید خود را.

ایجاد یک صفحه گسترده است که نشان می دهد پیش بینی جریان نقدی پیش بینی بیش از چند سال اول کسب و کار برای انواع حالات. شما سپس می توانید تعیین کنید که چگونه سود شما فکر می کنم کسب و کار خواهد شد در تعدادی از های مختلف اقتصادی آب و هوای.

شما قادر خواهد بود برای پیدا کردن بسیاری از رایگان طرح کسب و کار نمونه آنلاین اما می توان آن را سخت تر برای پیدا کردن یک خاص نمونه ای از بام یک طرح کسب و کار. وجود دارد برخی از برنامه ریزی کسب و کار برنامه های نرم افزاری است که شما می توانید خرید است اما آنها معمولا فقط generic طرح کسب و کار است که با اقتباس شده است به هر حال.

مگر اینکه شما می توانید متقاعد کردن دیگر بام صاحبان کسب و کار برای به اشتراک گذاشتن طرح خود را با شما و سپس شما واقعا باید در قالب از سایر صنایع و مدل بام خود را طرح کسب و کار بر روی آنها.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.