نوشتن برای Bukisa در

[ad_1]

Bukisa در بزرگ نوشتن آنلاین پلت فرم است که اجازه می دهد تا شما را به کسب درآمد از مطالب خود را نمایش. اما bukisa در این است که کمی متفاوت تر از بسیاری از نوشتن سیستم عامل به عنوان شما می توانید کسب درآمد نه تنها از مطالب خود را, اما شما می توانید کسب درآمد از کاربران که شما با مراجعه به bukisa در نیز هست. بنابراین کاربران بیشتر به شما مراجعه پول بیشتری به شما خواهد شد.

بالا قرار گرفتن در معرض

Bukisa در طول استراتژی های بازاریابی را به دست خود و بازارهای مقالات خود را به طوری که شما می توانید به دست آوردن بیشتر views. Bukisa در خواهد شد از ویژگی های مقالات خود را در صفحه اول به علاوه آنها به شما کمک کند برای قرار گرفتن در معرض در موتورهای جستجو نیز هست. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید ساخت لینک برای مقالات خود را برای ترافیک و حتی بیشتر.

پایین پرداخت

به منظور برای شما به پول را با نوشتن برای نوشتن سیستم عامل شما نیاز به یک مقدار زیادی از مقالات با مقدار زیادی از ترافیک. می توانید آن را در حالی که برای شما برای ایجاد محتوای تولید ترافیک و کسب پول به اندازه کافی برای رسیدن به آستانه پرداخت. Bukisa در بزرگ است که در این راه به عنوان آنها باید یک کم آستانه پرداخت تنها 10 دلار است.

محتوای تکراری

اگر شما انجام بسیاری از مقاله نوشتن و مقاله بازاریابی و سپس شما می توانید با استفاده از همان کسانی که مقالات و ارسال آنها را به bukisa در دریافت و پرداخت برای آنها. سقوط تنها این است که bukisa در اجازه نمی دهد شما را به لینک به سایت های دیگر که تبلیغاتی در طبیعت است. بنابراین از آن است که نیست یک سایت عالی برای کمک به شما برای ساخت لینک.

با این حال شما مجاز به ایجاد یک صفحه نمایش که در آن شما می توانید لینک به عنوان بسیاری از وب سایت های دیگر به عنوان شما لطفا. بنابراین bukisa در می تواند کمک به شما برای تولید ترافیک به وب سایت های دیگر زمانی که شما در بهینه سازی مشخصات خود را. علاوه بر این, شما همچنین می توانید لینک خود bukisa در مقالات هم برای ترافیک بیشتر به مطالب خود را.

محدود ارسالی

اکثر نوشتن سیستم عامل ندارد محدودیتی که چگونه بسیاری از مقالات شما می توانید در یک روز. Bukisa در این مجموعه ای محدود از حداکثر 25 مقاله است که شما مجاز به ارسال روزانه. این هنوز هم اجازه می دهد تا به شما برای آپلود مقالات بیشتر از آنچه که اکثر مردم قادر به نوشتن و ها به صورت روزانه.

Bukisa در یک محل عالی برای شروع در ابتدا شما فقط ممکن است قادر به تولید چند سکه در روز, اما این مقدار افزایش خواهد یافت که به شما کمک مقالات بیشتر و بیشتر بازدید.

[ad_2]

Source by Helen Reimer

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *