نکاتی که هنگام خرید کوله پشتی باید در نظر بگیرید

راحتی ، سبک ، عملکرد. اینها موارد اساسی هستند که یک کوله پشتی با کیفیت خوب باید داشته باشد. با سبکی ، ارگونومی و طراحی شهری ، یکی از بهترین کوله پشتی ها را برای کار و استفاده روزمره پیدا کرده اید.

 

راحتی روزانه را در نظر بگیرید: به دنبال کوله هایی باشید که اندازه مناسب نیازهای روزانه شما باشد. استفاده از یک کوله پشتی بسیار بزرگ باعث می شود که بیش از حد آن را پر کنید. در مورد تعداد کتاب یا لوازم الکترونیکی که باید حمل کنید فکر کنید.

ضد آب یا نه؟ : آیا دارایی های ارزشمندی را داخل کیف اداری خود حمل می کنید؟ شاید یک لپ تاپ یا سایر لوازم الکترونیکی؟ حتی اگر فقط کاغذ حمل می کنید ، اگر برای شما به اندازه کافی ارزشمند است ، یک کیف ضد آب را انتخاب کنید. به خصوص اگر در شهری بسیار بارانی مانند ونکوور زندگی می کنید.

تناسب مناسب را بیابید: به دنبال شانه های پر شده باشید و کوله پشتی را امتحان کنید. دو کیسه محکم بهتر از یک بند است ، زیرا وزن را بهتر توزیع می کنند. اگر خرید اینترنتی ندارید ، کوله پشتی را امتحان کنید و به یاد داشته باشید که قسمت پایینی باید روی منحنی کمرتان قرار بگیرد.

کیفیت را در نظر داشته باشید: نخ های شل و دوخت های بی دقتی می تواند هدایای بی کیفیتی باشد. یک کوله پشتی می تواند سالها استفاده خوبی داشته باشد و شما می خواهید مطمئن شوید که سرمایه گذاری شما با دوام است. پارچه را از نظر وجود لبه های خام بررسی کنید.

 

به ویژگی های اضافی فکر کنید. کوله پشتی ها انواع مختلفی دارند و ویژگی های اضافی می تواند مفید یا غیر ضروری باشد. اگر تعداد زیادی وسایل کوچک مانند مداد ، کلید یا تنقلات با خود حمل می کنید ، ممکن است بخواهید جیب های اضافی به راحتی به آنها دسترسی داشته باشد. برخی از کیف ها دارای جیب هایی برای قرص و لپ تاپ کامپیوتر هستند. اگر به این محفظه اضافی نیاز ندارید ، یک کوله پشتی ساده تر انتخاب کنید.

سبک مناسب را انتخاب کنید: فکر کنید کوله پشتی جدید خود را کجا می برید. اگر قصد دارید به کالج بروید ، ممکن است کیفی بخواهید که کتابهای سنگین را حمل کند ، اما سبک شخصی خود را نیز نشان دهد. اگر در مناطق شهری سفر می کنید ، سبک مدرن و ساده ای را می خواهید. این کیف ها معمولاً جیب های پنهانی دارند که حجیم به نظر نمی رسند.

 

نوع کیف

بسته به جایی که می خواهید بروید ، چه چیزی را حمل می کنید و چه کسی در این راه شما را می بیند ، به انواع مختلف کیف نیاز دارید. این امر در مورد همه لوازم جانبی ، از جمله کفش ورزشی و ساعت نیز صادق است. اگر نه یک مجموعه کامل ، شما نیاز به چرخش دارید.

با در نظر گرفتن این موضوع ، در زیر هر نوع کیف شیک را برای حمل به خانه از سفر بعدی خود به مغازه ها ارائه می دهیم

 

پینوشت

مطمئناً ، هیچ کمبودی در سبک کیف وجود ندارد که کار را برای بچه های بزرگسال که سعی می کنند بزرگتر به نظر برسند ، انجام دهد-برای مثال یک مورد مختصر یا دلبسته. اما لازم نیست کوله پشتی را برای داشتن استایل خوب رد کنید.

شکل کلاسیک هنوز برای استفاده کاربردی آن عالی است ، یعنی حمل کاغذ و لپ تاپ و شاید یک مجموعه لباس اضافی در حالی که دستان خود را آزاد نگه می دارید.

شما می توانید آنها را احمقانه جلوه دهید و نیازی نیست نگران این باشید که آنها در طول روز یک طرف بدن شما را تحت فشار قرار دهند. شما فقط می خواهید مطمئن شوید که چیزی را دریافت می کنید که متناسب با شرایط باشد.

برای تعطیلات آخر هفته ، بسته های سرگرم کننده و قدیمی همه خوب هستند. اما برای دفتر ، احتمالاً می خواهید چیزی را با خطوط تمیز و حجم زیاد انتخاب نکنید.

 

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.