نکات بسیار مهم و قابل توجه در مورد شناخت و خرید النگو

این النگو بیشتر نوار فلزی است تک پوش طلا که برای تزئین و زیبایی به دور مچ بسته می شود.

این النگو غالباً از طلا ساخته می شود که عرض آن از کمتر از نیم سانتی متر تا دو سانتی متر متغیر است.

در بین مجموعه های جواهرات ، النگو ساختاری ساده دارد از زمان های بسیار قدیم ، به ویژه در مصر باستان ، از این النگو برای تزئین دست و مچ مردان و زنان و دختران قدرتمند استفاده می شده است.

https://pendarium.ir/

این نوع طلا با انواع مدل ها و رنگ های مختلف با همه سنین از کودکان گرفته تا خانم های محترم سازگار است و می توانید آن را به عنوان یک هدیه مناسب ، فوق العاده و لوکس به عزیزان خود هدیه دهید.

 

نکات و اطلاعات مهم و اساسی برای شناخت و خرید النگو

اندازه النگو: هنگام خرید به اندازه مچ دست شخصی که از النگو استفاده می کند توجه کنید. به عنوان مثال ، گردنبند کودک نباید خیلی پهن باشد ، زیرا اگر سفت شود احتمال از بین رفتن و گم شدن آن وجود دارد ، با رشد کودک سفت و محکم می شود.

حکاکی مناسبت های خاص: می توانید وقایع خاص زندگی یا عناصر طبیعت و مناظر را روی الگوهای ضخیم و پهن حک کنید.

هدایای فراموش نشدنی: مادر ، همسر ، خواهر ، دختر ، نوه یا هر عزیز دیگری که یک یا دو النگو از شما هدیه می گیرد ، مطمئن باشید که او هرگز سخاوت شما را فراموش نخواهد کرد.

اندازه النگو: النگو نوعی النگو است با این تفاوت که مانند النگوهای زنجیره ای ، اندازه آنها قابل تغییر نیست ، بنابراین توجه به اندازه النگو هنگام خرید بسیار مهم است ، النگو انتخابی خود را امتحان کنید ، اندازه آن 1 است تا 1.5 سانتی متر بزرگتر از مچ دست خود باشید.

مشکل از دست چپ یا راست است: علاقه و راحتی کاربر مهم است ، اما توصیه می شود: اگر قصد دارید علاوه بر النگو ، النگو و ساعت نیز بپوشید ، بهتر است النگو را در آن نگه دارید دست راست و ساعت یا النگو در دست چپ. ببند ، النگو فقط برای دست چپ مناسب است.

النگوهای ظریف: النگوها و جواهرات ظریف آسیب پذیرتر و در معرض آسیب و شکستگی قرار دارند ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی عاقلانه است که النگو را با دست راست و دست چپ ببندید و عکس آن را انجام دهید.

انتخاب نوع النگو: خرید النگوی با زمینه شلوغ ، ظاهر شما را بی نقص و جذاب می کند و شما را در مرکز توجه قرار می دهد.

به یاد داشته باشید علاوه بر طلای زرد ، بازار طلای سفید ، رزگلد و حتی طلای سبز را نیز ارائه می دهد که می توانید تجربه کنید.

النگوها و جواهرات ظریف گزینه مناسبی برای استفاده روزمره نیستند ، النگوها می توانند جزئی از تصویر اجتماعی شما شوند و مکمل شخصیت شما باشند.

قیمت طلا بالا است ، تکلیف چیست؟ نگران نباشید ، نمونه های جعلی یا نقره ای راه حل هستند.

البته خرید نقره را به شما توصیه می کنیم ، زیرا علاوه بر مفید بودن ، خواص و ماندگاری بالا ، همیشه ارزش خود را حفظ می کند.

چگونه طلا و جواهرات دیگر را ذخیره کنیم؟

جواهرات ظریف ، به خصوص النگوهای طلا ، نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارند.

حداقل سالی یکبار جواهرات خود را به یک جواهرفروش ببرید تا سنگ ها را تمیز ، لکه زده و بازرسی کنید و از آسیب احتمالی آن جلوگیری کنید.

جواهرات تزئین شده با زمرد را نباید با بنزین یا آب گرم شست ، زیرا ممکن است ترک بخورد.

تماس سنگ فیروزه اصلی با خامه یا کره باعث دو رنگ شدن سنگ یا اصطلاحاً ماتریس آن می شود.

نگهداری از جواهرات طلا و نقره که به جواهرات فلزی معروف هستند آسانتر است

جواهراتی که با سنگهای قیمتی تزئین شده اند به جواهرات معروف هستند ، این گروه علاوه بر حفظ قسمت فلزی خود باید به قسمت جواهرات و شارژ سنگ به کار رفته در آنها نیز توجه کنند.

بد نیست اطلاعات خود را در مورد طلا و سایر جواهرات پر کنید

طلای 18 عیار بهترین طلا است.

ظاهر و قفل طلا ، می تواند شما را با طلای دست دوم آشنا کند ، ظاهر تغییر یافته ، قفل خشن و نه براق به دلیل استفاده زیاد ، نشانه طلای دست دوم است.

اگر هدف شما سرمایه گذاری است ، توصیه می شود به جای طلا سکه بخرید.

اگر به سنگهای قیمتی علاقه مند هستید ، از جواهرات ساخته شده از نیشابور فیروزه ای استفاده کنید. این سنگ در ایران قیمت مناسبی دارد اما در خارج از کشور یکی از گرانبهاترین سنگهای تزئینی است.

شمش فقط طلای 24 عیار است و به دلیل اینکه فلزی نرم است ، فقط در جواهرات قابل استفاده نیست. تولیدکنندگان مس و نقره را اضافه می کنند تا آن را به جواهرات تبدیل کرده و از کلاس آن بکاهند.

تشخیص جواهرات از یکدیگر و اصل بودن آنها کار دشواری نیست. بیشتر طلا با حرف انگلیسی K مشخص می شود ، در کنار عیار حک شده ، نقره با علامت بیضی مهر می شود و پلاتین با حروف PT مشخص می شود.

بازار طلا در بیشتر اوقات بی ثبات است ، بنابراین اگر در این زمینه سرمایه گذاری می کنید مراقب ضرر باشید.

تمام نکات ذکر شده در این مقاله در انتخاب النگو طلای مناسب دارای اهمیت است. شاید رعایت همه این نکات دشوار به نظر برسد ، بنابراین در زیر 21 النگو طلای ارزان ، با کیفیت و زیبا را برای شما آماده کرده ایم. این انگشترهای طلا ممتاز هستند آزمون بارها و خانمها راضی است. با کلیک بر روی تصویر یا دکمه زیر هر محصول می توانید به وب سایت دیجی کالا مراجعه کرده و محصول را بصورت آنلاین سفارش دهید.

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.