هر آنچه باید در مورد پاور بانک بدانید – کلیک

طراحی دو رنگ این دستگاه باعث شده است که در نظر عده بسیاری به عنوان یک دستگاه خاص و زیبا مطرح باشد. باتری آن لیتیومی است که همین امر هم باعث وزن سبک آن شده است که البته عمر آن را نیز افزایش داده است. پاور بانک جز کالاهای دیجیتالی به شمار می آید که استفاده از آن به تازگی باب شده است. نمایشگر LED که روی این دستگاه تعبیه شده است به شما این امکان را می دهد که در هر لحظه میزان شارژ پاور بانک خود را نگاه کنید. برخی اوقات ممکن است که بعضی از این دستگاه ها با شارژ بیش از حد و یا کمتر، تلفن همراه یا دیگر دستگاه های دیجیتالی شما را پاور بانک فراری دچار مشکل کنند.

پاور بانک فست شارژ
یک پاور بانک خوب می تواند شارژ را فقط با اتلاف شارژ کمی تا 6 ماه نگه دارد، اما پاوربانک با کیفیت پایین ممکن است فقط یک ماه شارژ مفید را حفظ کند. جدیدترین تکنولوژی شارژ سریع کمپانی کوالکام، فناوری Quick Charge است که فقط روی دستگاه هایی با تراشه های کوالکام تاثیر گذار است. این پاور بانک با ظرفیت اسمی ۲۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت ، دارای ۲ پورت خروجی است که پورت آن با ۲٫۱ آمپر شارژدهی توان شارژ دستگاه های شما را به صورت شارژ سریع را دارد. این پاور بانک قدرت این را دارد که انواع گوشی های مختلف و همچنین تبلت ها را با شدت جریان 2 آمپر به صورت سریع شارژ کنید. این تکنولوژی در واقع به سریع شارژ شدن دستگاه شما کمک خواهد کرد. در واقع این فناوری، یک سیستم تشخیص دهنده هوشمند است که نشان می دهد دستگاه شما را با توجه به توانایی آن در این زمینه شارژ خواهد کرد.

پاور بانک وایرلس شارژر همراهی را انتخاب کنید که سیستم حفاظتی در مقابل اتصال کوتاه را داشته باشد. نمایشگر LCD در این شارژر همراه قادر است، میزان باقیمانده از شارژ باتری پاوربانک را به درصد نمایش دهد تا بتوانید زمان دقیق برای شارژ مجدد باتری را تشخیص دهید. این پاور بانک در واقع میتواند با اتصال به یک ولتاژ 5 میلی آمپری، 1، 2 و همچنین 2.4 ولتاژ را تولید کند و در صورتی که به ولتاژ های 9 ولتی متصل شود بین 2، 12 و همچنین 1.5 آمپر خروجی خواهد داشت. سلولهای باتری استفاده شده در این پاوربانک ساخته شده در شرکت ال جی می باشد که استفاده امن و بدون نوسان ولتاز یا جریان را برای شما تضمین می نماید و مدار به کار رفته در آن علاوه بر نوسان ولتاژ و جریان، نسبت به اتصال کوتاه یا حرارت و جریان ، ولتاژ بیش از حد حساس بوده و از دستگاه شما در قبال این موارد محافظت می نماید.

پاور بانک طرح اپل
ولتاژ ورودی در این پاور بانک 5 ولت است، این مقدار برای ولتاژ خروجی هم یکسان است. شاید شما با این نام این این برداشت را کنید که این پاور بانک هوشمند است و تا حدی هم این مقوله درست است. امروزه با استفاده از انواع پاور بانکها شما میتوانید به میزان بسیار زیادی این نیاز خود را برطرف کنید و در تمامی موقعیتها و شرایط بتوانید گوشی خود را شارژ کرده و از آن استفاده کنید. این دستگاه جذاب و زیبا به شما کمک خواهد کرد که بیشتر وقت هایی که به برق دسترسی ندارید بتوانید تلفن همراه خود را شارژ کنید.

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *