هر چه اتفاق افتاده به استخدام کارت پستال در MLM منجر به تولید

[ad_1]

من عاشق اینترنت, آن است که اساسا غول پیکر, نسل سرب, ماشین آلات. با این حال آن را بسیار مأیوس کننده است برای دیدن بسیاری از MLM حرفه ای غفلت سنتی استخدام سیستم های که در گذشته کار کرده و هنوز هم کار امروز است.

یعنی استخدام با کارت پستال. کارت پستال هستند یک راه فوق العاده برای تولید تازه پاسخگو منجر MLM. خوب کارت پستال با توجه گرفتن تیتر معمولا خوانده می شود ، این مقایسه به چگونه بسیاری از مردم مشاهده ایمیل های خود را امروز. 99 درصد از چشم انداز خود را در حال چک کردن ایمیل های خود را با انگشت خود را بر روی دکمه حذف.

در اوایل دهه نود کارت پستال که در آن داغ ترین راه برای ایجاد چشم انداز برای کسب و کار شما. من شخصا دریافت 10-20 کارت پستال هفتگی. در پایان دهه ایمیل بازاریابی به حال کاملا جایگزین استخدام با کارت پستال.

امروز چند savy بازاریابان در حال حاضر با استفاده از کارت پستال برای رانندگی ترافیک به وب سایت خود را! شما لازم نیست که به چشم انداز تماس شما شخصا و یا گوش دادن به صدای هیس کردن پیام شما می توانید آنها را به طور مستقیم به خود را آنلاین سرب ضبط صفحه.

اگر شما با استفاده از کارت پستال به عنوان بخشی از مبارزات نسل سرب خود را, من به شدت توصیه که شما شروع به در حال حاضر! من می دانم که شما را شوکه خواهد کرد با نتایج مثبت است. وجود دارد 3 گام های مهمی برای ایجاد یک کارت پستال موفق کمپین.

مرحله 1

طراحی کارت پستال خود را. بهترین راه برای انجام این کار این است که نگه داشتن یک “کش رفتن فایل” کارت پستال که شخصا توجه شما را. مطمئن شوید که شما لازم نیست فقط تمرکز بر روی کارت پستال در تو رفتگی در دیوار. توجه نزدیک به هر کارت شما دریافت خواهید کرد.

مرحله 2

مطمئن شوید که وب سایت شما طراحی شده است برای جذب آگهی! من نمی توانم استرس به اهمیت این. دنبال کردن مهم تر از تماس اولیه و اگر شما لازم نیست که به دور به جذب مشتریان بالقوه است که کارت پستال ارسال به وب سایت خود را, شما در حال پرتاب پول خود را. این یک گام مهم نیست آن جست و خیز!

مرحله 3

تست یک لیست پستی. کلید واژه آزمون. وجود دارد بسیاری از شرکت ها که ارائه لیست پستی. هنگامی که شما به دست آوردن یک لیست را ندارد اشتباه در ارسال 1,000 5,000, یا بیشتر کارت پستال همه در همان زمان. آزمون 100 اگر شما با نتایج راضی ارسال 250 بیشتر و سپس بردن آن به 500. در این مرحله شما باید از طریق پست و در مجموع 850 کارت پستال و باید یک ایده خوب اگر این لیست خاص است به سود برای شما. اگر اعداد را حس حال حاضر پیش بروید و ایمیل لیست کل.

هنگامی که شما ایجاد یک سود موثر مبارزه با حق, کارت پستال, وب سایت حق و راست لیست آسمان محدود است. فقط تکراری این فرایند بارها و بارها و موفقیت فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت.

وجود شرکت های متعدد است که می تواند به شما ارائه با کیفیت کارت پستال های بسیار مناسب سرمایه گذاری است.

به سادگی وجود دارد هیچ بهانه ای در جهان امروز برای بازاریابان حرفه ای با استفاده از کارت پستال به تولید منجر برای کسب و کار MLM خود و یا هر کار دیگر که برای ماده. من صادقانه معتقدم که این یک روند است که تنها ادامه خواهد داد در محبوبیت است. نگاهی به برخی از زمان تبدیل شدن به خود تحصیل کرده و استاد کارت پستال نسل سرب در حال حاضر و پیش از روند!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *