هنرمند شرکت های مدیریت در نیویورک

[ad_1]

شهر نیویورک است که به صرف نظر از جاه طلبی های حرفه ای. اما به عنوان یک موسیقیدان و نوازنده و فرصت هایی که در انتظار شما در اپل بزرگ بی پایان هستند. به این دلیل هزاران نفر از آرای گله به نیویورک هر سال است. آنها استقبال مجموعهای از هنرمند شرکت های مدیریت است که به دنبال استعداد های مشتریان.

آن را ممکن است برای ارائه یک لیست جامع از a&m شرکت در نیویورک به عنوان وجود دارد بسیاری از کوچک و مستقل کسب و کار وجود دارد. مثلا سرسری جستجو در a&m دایرکتوری وب سایت به نام ProductionHub عملکرد پنجاه و چهار مدیران مشغول به کار در این شهر به تنهایی. اگر شما گسترش جستجوی خود را به شرکت هایی هستند که مستقر در نیویورک اما هنوز هم حضور دارد و لیست خود را از هنرمند شرکت های مدیریت در نیویورک موشک وار رفتن خواهد شد.

وجود دارد بسیاری از شرکت های تاسیس در نیویورک است. این سخت تر برای رسیدن به, اما اگر شما می توانید یک معامله زمین با تاسیس شرکت شما خیلی بهتر خواهد بود در دراز مدت است. تاسیس شرکت های صنعت بیشتر مخاطبین و همچنین تجربه بیشتر بازاریابی هنرمندان درست مثل شما. برای مثال یک هنرمند مدیریت شرکت در نیویورک کلمبیا هنرمندان Management, Inc., فقط آن جشن هشتادمین سالگرد در کسب و کار.

دیگر هنرمند شرکت های مدیریت در نیویورک است که شما ممکن است شنیده ها Issachar سرگرمی و OCD گروه موسیقی. هر شرکت دارای هنرمندان آن فرود عمده رکورد معاملات با برچسب مانند اطلس. هنگامی که شما برای اولین بار به نیویورک, شما نیاز به انجام بسیاری از بررسی و دریافت مشتری مشتریان برای دیدن که a&m شرکت برای شما بهتر است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.