ویدئوی انتقادی اوباما و بایدن از ترامپ

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

این دو سیاست‌مدار هر دو کلیپ‌های تیزر ویدئوی اصلی را روز چهارشنبه در توییتر به اشتراک گذاشتند و اوباما در این باره نوشت: بهتر از این نمی‌شود که با دوستم “جو” بنشینم و صحبت کنم.

به گزارش “سی‌بی‌اس نیوز”، این ویدئو با نشان دادن اوباما و بایدن، در حال خارج شدن از ماشین‌های جداگانه شروع می‌شود، آنها هر دو ماسک به صورت دارند و صدای گفت و گوی آنها پخش می شود.

بایدن در این ویدئو می‌گوید: می‌توانی تصور کنی که رئیس جمهور باشی و بگویی “این مسئولیت من نیست. من مسئولیتی به عهده نمی‌گیرم!” واقعاً می‌توانی چنین چیزی را تصور کنی؟!

اوباما نیز پاسخ می‌دهد: وقتی ما بر سر کار بودیم، چنین کلماتی از دهانمان خارج نمی‌شد.

ظاهراً این دو سیاست‌مدار به اظهارات ترامپ در ماه مارس اشاره می‌کردند، زمانی که او بابت کمبود آزمایش کرونا و در قبال گزارش کارکنان سلامت مبنی بر این کمبود، هیچ مسئولیتی بر عهده نگرفت.

ترامپ بابت اینکه در مراحل ابتدایی بیماری، کار بیشتری در مبارزه با شیوع کووید ۱۹ انجام نداده و متخصصان پزشکی دولتش را تضعیف کرده، از سوی رقیبانش مورد انتقادات گسترده‌ای قرار گرفته است.

ترامپ تا چندی پیش از پوشاندن صورت خود در محیط‌های عمومی خودداری می‌کرد و نقش این کار را در کاهش شیوع ویروس، کم جلوه می‌داد. او عموماً دولت‌ها و کشورهایی که سریع‌تر دست به بازگشایی اقتصادی‌ زده‌اند، را تحسین کرده است. اکثر این کشورها در حال حاضر با افزایش موارد ابتلا، دست و پنجه نرم می‌کنند.

در ادامه تیزر فیلم تبلیغاتی بایدن، اوباما و بایدن سوار آسانسورهای جداگانه‌ای شده و ضمن رعایت فاصله اجتماعی، با هم صحبت می‌کنند. در پایان نیز بایدن و اوباما به منظور نشان دادن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، با فاصله زیادی از هم نشسته‌ و صحبت می‌کنند.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.