ویدئو بازاریابی مفید برای صفحه اصلی بر اساس کسب و کار ؟

[ad_1]

شما ممکن است شنیده ام بسیاری از وزوز در اهمیت بازاریابی. شما همچنین ممکن است فکر که شما don't را از آنچه در آن طول می کشد برای ساخت فیلم های خوب و امیدوار است که شما می توانید آن را به دلیل آن نیست که مهم بازاریابی خود را آنلاین. در این مقاله من'm رفتن به این مورد نه تنها برای بازاریابی فیلم به بخش مهمی از خود را به طور کلی بازاریابی آنلاین, بلکه اهمیت آن به عنوان به خوبی به عنوان شما فکر می کنم که باید!

چرا زحمت با تصویری بازاریابی است ؟ خوب برای یک چیز دوم محبوب ترین موتور جستجو یوتیوب است. و آن است که't تنها تصویری میزبان در خارج وجود دارد یا نه. هستند بسیاری وجود دارد اما اصلی چند YouTube, Metacafe, DailyMotion, و دیگران. ویدئوها هستند یک راه عالی برای دریافت رتبه در صفحه اول گوگل با عنوان گوگل نتایج جستجو را نشان می دهد 2 یا 3 از محبوب ترین ویدئوها مربوط به جستجو با معیارهای بین 3 و 4 نتایج جستجو. محبوبیت از یوتیوب (متعلق به گوگل) نمی تواند درک شود. زیر نظر 2009 آمار:

* 14.8 میلیارد آنلاین ویدئوها مشاهده شده در ژانویه 2009.

* گوگل تا به حال 43 درصد از سهم بازار با 99 درصد از آن را در یوتیوب.

* فاکس MInteractive رسانه – 3.7%

* یاهو! سایت – 2.5%

* ویاکام دیجیتال – 1.9%

با استفاده از بازاریابی فیلم با فیلم ارائه شده به بسیاری از سایت ها با استفاده از ابزار مانند ترافیک چشمه اب گرم اجازه می دهد تا شما را به دریافت پیام خود را به تعداد بیشتری از مردم و ارائه موتورهای جستجو با ترجیح منابع برای کلمات کلیدی شما با استفاده از. موتورهای جستجو واقعا دوست دارم چند رسانه ای و منابع را در صفحه اول انجمن در وبلاگ ها و مطبوعات و دیگر انواع مشابه از غیر استاندارد محتوای وب به سرعت. این اجازه می دهد تا شما را به صفحه رتبه بندی در عرض چند ساعت به چند روز.

در نهایت ارائه یک مقدار زیادی از اطلاعات را به مردم فراتر از به سادگی با کلمات است. یک مطالعه در دانشگاه UCLA نشان داد که 93 درصد از ارتباطات مصمم است با نشانه های غیرکلامی. این نشانه ها را می توان بیشتر برداشت شخصی از طریق ویدئو. این همراه با دیدن انسان در پشت پیام ایجاد یک قوی تر اعتماد ارتباط با بیننده از کلمات می تواند. این امر به ویژه درست است اگر تصویری طبیعی است و نه کنسرو شده. مردم می توانند با اتصال بهتر و شروع به اعتماد بیشتر با طبیعی انسان نماینده.

شما می توانید عبور تصویری در بازاریابی و خوب انجام دهد. مردم بسیار موفق بوده اند در سایر اشکال بازاریابی قبل از کلیپ های بازاریابی در زمان خاموش. اما من فکر می کنم روشن آن به خصوص در سن که در آن ارائه اطلاعات از طریق صوتی / تصویری است که در چنین تقاضای بالا شما واقعا باید't در چنین یک روش ارزان و آسان از نام تجاری خود و گرفتن پیام خود را در خارج وجود دارد.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *