پنج تصویری نکات بازاریابی

[ad_1]

می خواهید را به مطمئن شوید که شما بازاریابی است تا ابتدا ؟ وجود دارد's هیچ دستور العمل ویژه برای اطمینان از یک کمپین ویدیویی می رود ویروسی اما یک کلید وجود دارد چک لیست از معیارهای است که می تواند کمک به نگه داشتن خود را در تولید ارزش در مسیر.

1. یک بار از این مرد

فرد ارائه می شود که اولین خط از ویدئو های خود را باعث می شود یک تفاوت بزرگ به رها کردن نرخ. در نظر گرفتن این موضوع مانند یک مدیر ریخته گری: شما نیاز به مطمئن شوید که شما're دادن استعداد مناسب در صف مقابل. کسی که پروژه می توانید شخصیت خود را تند تند و کسی که در حالت ایده آل خوب است متنوع زیر و بمی صدا و جامد است متناسب با هر نام تجاری آنها're نمایندگی.

2. هر کس به فکر می کنم تانک

جمع آوری بازخورد از یک گروه را انتخاب کنید از مردم می تواند کمک به اطمینان حاصل شود شما're نمی اتلاف وقت خود را در مفاهیم است که مردم می't اتصال با. نشان دادن ویدئو در اطراف و پیدا کردن آنچه که بمب های قبل از شما قرار داده و آن را برای کوسه ها. جوک ها و تماس های به عمل نیاز به تاثیر و تنها راه برای پیدا کردن اگر آنها're کاری یا نه این است که به برخی از پاسخ صادقانه.

3. هشت قانون دوم

ظاهرا شما باید هشت ثانیه به شتاب مردم قبل از آنها رها کردن یک ویدیو. شما می توانید't لطفا هر کس اما اگر شما واجد شرایط موضوع you're پرداختن به وضوح و اختصار و در خط باز از ویدئو های خود را, شما ممکن است قادر به حفظ به عنوان بسیاری که 60 درصد از مردم مرور مطالب خود را.

4. دریافت تحلیلی

شما می توانید با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک ابزار برای دیدن دقیقا همان زمانی که مردم جلوگیری از تماشای فیلم های خود را و چگونه بسیاری از مردم به ماندن به پایان (و یا حداقل پیام اصلی را از آنچه شما're گفت). با داشتن این اطلاعات باید آن را آسان تر به آهن kinks در محتوای خود را و کشف کردن بهترین برنامه انتشار بیش از حد.

5. بد گویی کردن از بد گویی کردن از

فرم اشتراک هستند یک راه عالی برای جذب آگهی. قرار دادن ویدئوها است که همه به خوبی و خوب است, اما شما نیاز به تبدیل برخی از این ترافیک به فروش بالقوه اگر آن's در واقع رفتن به خدمت آن هدف است. یک پیام ساده باعث اشتراک قبل از مشاهده ویدئو – به خصوص اگر از مشترکین دریافت و به نمایش محتوای اضافی – یک راه بسیار خوبی از ساخت این ویدئو درایو نتایج بیشتر.

بنابراین وجود شما آن را دارند – وجود دارد مقدار زیادی از راه های خلاق با راه شما انجام بازاریابی اما با ساخت مطمئن شوید که شما با توجه به این نکات کلیدی, شما می توانید مطمئن شوید که شما're جلسه کامل خود را بازاریابی بالقوه است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.