پیام تبریک لاریجانی به ارتش

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

علی لاریجانی ضمن تبریک روز ارتش ( 29 فروردین ) به ملت ایران و ارتشیان ایران اسلامی در پیام خود تاکید کرد: دلیر مردان ارتش سرافراز جمهوری اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابل تهاجم دشمن، با دانش، تجربه و فداکاری، سینه سپر کردند و در زمان صلح با کارآمدی و آمادگی کامل، مایه‌ اطمینان و آرامش خاطر ملت شدند.

وی گفت: امدادرسانی‌های ارتش و دیگر نیروهای مسلح به مردم در جریان حوادث طبیعی و مقابله با شیوع کرونا حیاتی، اثربخش و گره‌گشای بسیاری از مشکلات بوده است چرا که این نیروهای مومن و فداکار با اعتقاد قلبی و با همه‌ وجود و امکانات خود به کمک مردم می‌شتابند.

لاریجانی افزود: ۲۹ فروردین که مزین به نام پرافتخار ارتش و گرامیداشت آن است، یادآور تجلیل از دلاورمردان رشید و جان برکف و مجاهدت های حماسی آنان در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

این پیام می‌افزاید: ارتش جمهوری اسلامی به انقلاب بزرگ اسلامی و ملتی تمدن ساز تعلق دارد و خود همواره در خدمت اهداف مردم و انقلاب آرمانی آنان قرار داشته است. پیروزی‌های درخشان ارتش قهرمان جمهوری اسلامی در سنگرهای متعدد رزمی و عرصه‌های متنوع دفاعی از جلوه‌های افتخار و عظمت ملت ایران و ثبات بخش امنیت و اقتدار در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی کشور است.

لاریجانی در پیام خود تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی از مظاهر و عناصر قدرت ملی است که با تکیه بر رزمندگان، فرماندهان مومن و متدین و تقدیم ده‌ها هزار شهید در دوران دفاع مقدس، کارنامه‌ای ستودنی و به یاد ماندنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد.

در این پیام آمده است: ارتشیان غیور و دلاور و مجموعه نیروهای مسلح کشور با تجلی عزت، پایمردی، صلابت و اراده استوار خویش همواره دسیسه‌های دشمنان و توطئه‌های بداندیشان ملت را با شکست و ناکامی مواجه کرده‌اند و بی شک عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی، مرهون مقاومت و ایثار این فرزندان برومند است.

وی تاکید کرد: اینجانب با تجلیل از رشادت‌ها و ایثارگری های این غیورمردان، روز ارتش جمهوری اسلامی را به جمیع ارتشیان شجاع و با ایمان تبریک عرض می‌کنم و توفیقات روزافزونشان را در تداوم دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، امنیت و تمامیت ارضی کشور با پیروی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و هم افزایی با دیگر نیروهای نظامی و انتظامی کشور از خداوند متعال خواستارم.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *