پیشرفته تکنیک های بازاریابی

[ad_1]

در هنگام انتخاب محصولات وابسته به ترویج خود را با بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما می خواهید به انتخاب محصولات که بیشتر هزینه به طوری که شما را بالاتر کمیسیون در هر فروش.

اما شما همچنین می خواهید به طیف وسیعی از محصولات در نقاط مختلف قیمت بنابراین شما می توانید نگه داشتن مردم از خرید مهم نیست که چه مقدار پول از آنها کرده اند.

برای مثال اجازه دهید's می گویند شما انتخاب خود کمک به تو رفتگی در دیوار شما. شما باید یک دسته از محصولات است که هزینه کمتر از $ 10 – مانند کتاب های الکترونیکی و یا دوره های ویدئویی – از آنجا که بسیاری از مردم به دنبال بهبود خود don't مقدار زیادی از پول, اما هنوز هم می خواهید به خرید چیزی است که آنها را مردم بهتر است.

این 'سود نردبان'

سپس شما باید بیشتر محصولات گران قیمت در $ 10 به $ 100 محدوده به طوری که شما می توانید آنها را به مردم با پول بیشتری برای خرج کردن و همچنین فشار مشتریان خود را بر سود نردبان. این بدان معناست که مردم را به خرید محصولات گران قیمت گران قیمت.

سپس شما باید برخی از محصولات است که واقعا گران مانند کسانی که هزینه 1000 $ یا بیشتر. این است که به درخواست تجدید نظر به افرادی که مقدار زیادی از پول را صرف بلکه به یک پول بزرگ ارائه دهد که مردم می توانند به آرزوی. بسیاری از اوقات این نوع از محصولات در حال چیزهایی مانند مربیگری شخصی و یا سمینارها مردم می تواند شرکت برای تبدیل شدن به کارشناسی ارشد در هر آنچه در آن است آنها می خواهند.

پول بزرگ محصولات نه تنها جلب رضایت مردم تمایل به دریافت بهترین وجود دارد اما همچنین شما را با ارائه به کمیسیون بزرگترین بنابراین شما می توانید پول بیشتر حتی اگر شما تنها فروش چند.

تو رفتگی در دیوار آمار

محبوبیت سوله

قبل از اینکه شما شروع به ترویج محصولات وابسته شما می خواهید برای اطمینان حاصل کنید که محصولات و یا سوله های شما انتخاب می کنید به کار در محبوب هستند. شما don't می خواهید به اتلاف وقت خود را در سوله که وجود دارد't بسیاری از مشتریان است. جای خود را به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد توسط تنها در بهترین سوله که مقدار مشتریان.

پس چگونه شما در پیدا کردن آنچه سوله محبوب هستند ؟ مانند هر چیز دیگری, این روزها, شما به سادگی استفاده از اینترنت. وجود دارد مقدار زیادی از مکان شما می توانید بروید برای اندازه گیری محبوبیت یک طاقچه خاص. در وهله اول من همیشه توصیه گوگل است روند گرم که لیست top 100 جستجوها در گوگل در طول قبلی 25 دقیقه.

تحقیق در مورد تو رفتگی در دیوار آنلاین آمار

گوگل بزرگترین موتور جستجو و استفاده شده توسط مردم بیش از هر دیگر پس از آن است که یک منبع قابل اعتماد به شما بگویم آنچه داغ است, در لحظه حاضر است. یکی دیگر از سایت یاهو Buzz که نشان می دهد همچنین نشان می دهد بالا جستجوهای اما در یاهو, که با استفاده از موتور جستجو بینگ. اما یاهو Buzz همچنین به کمی اطلاعات بیشتر از گوگل است.

دو سایت های مشابه دیگر در حال شکار روند و روند ، اینها بیشتر در راستای کالاهای مصرفی مانند الکترونیک و لوازم خانگی و دیگر کالاهای به جای محصولات دیجیتال هستند که آنچه شما احتمالا تبلیغ خواهد شد.

منابع برای تو رفتگی در دیوار داده

ClickBank به مقدار زیادی از اطلاعات در مورد محصولات را ارائه می دهد. سایت های مشابه است که همچنین دارای مقدار زیادی از داده های شما می توانید استفاده کنید برای اندازه گیری محبوبیت کمیسیون اتصال است.

با بازاریابی محصولات شما ترویج در ClickBank و کمیسیون اتصال شما را به یک کمیسیون هر بار که کسی کلیک بر طریق و اقدام به خرید آن محصول است.

'هزینه هر عمل'

اما یکی دیگر از سهامداران مدل است که به نام “هزینه هر عمل”. این کمی متفاوت است زیرا شما می توانید پرداخت هر بار که کسی کلیک بر طریق به یک صفحه که آیا آنها چیزی خرید یا نه. بدیهی است CPA مقدار شما در حال پرداخت است که معمولا کمتر از یک کمیسیون فروش, اما بسیاری از CPA کلیک کنید throughs می تواند به سرعت اضافه کردن و شما را به برخی از پول واقعی است.

شبکه های CPA برای شما به اتمام عبارتند از: Peerfly.com, ShareASale.com, GoOffers.net و CPALed.com.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *