پیش نمایش ویدئو جدید روند

[ad_1]

ما've تا به حال تصویری آنلاین در حال حاضر برای تعدادی از سال و تجربه مشاهده بهبود بوده است که در طول زمان. اما همه ما هنوز هم در مواجهه با “کلیک کنید و صبر کنید & لکنت.” اگر آن's مطالب ما واقعا می خواهید به تماشای ما آن را تحمل کند. اگر آن's محتوای سپس قبل یک ویدیو تبلیغات آن را می شود حتی بیشتر aversive. آنچه's جدید به صورت تصویری در این سال ؟

پیش نمایش ویدیو.

چرا ؟ ما don't می خواهید به صبر کنید. رایانه های ما بدست سریع تر است. ما برنامه های نرم افزاری don't “chug” دیگر و اینترنت با پهنای باند بسیار زیاد است ما اجازه می دهد به فهرست سریع و دریافت و یا رد مطالب در خواهد … همه به جز این ویدئو – که در آن ما اغلب مکیده در برخی از سازمان دیده بان و پس از آن ترک. این دقیقا همان است که چرا آمار در مشاهده ویدیو نشان می دهد که به سختی هر کسی که به تماشای یک فیلم – تماشای آنها بیشتر شبیه 40-60 درصد از آن است. وقتی که می آید به تبلیغات تصویری (ایستاده-a-lone) مشاهده زمان به طور قابل توجهی افت. و می داند که آنچه مردم را در حالی که قبل از رول تصویری آگهی پخش می کند, درست است ؟ البته ما چند مشاهده و چیزی دیگری در حالی که انتظار! بنابراین پیش نمایش تصویری به اطلاع فرد و اجازه می دهد تا آنها را برای قبول یا رد آن, صرفه جویی در زمان و افزایش ارزش “انتخاب” محتوای ویدئو.

و ما آن را می دانم چون بینگ آغاز آن با رول خود را بیش از بازی-در-محل پیش نمایش از ویدئوها در ویدیو خود را در صفحه جستجو. دیگر شما را مجبور به کلیک دور برای پیدا کردن اگر شما می خواهم این ویدئو فقط از عنوان و یا تصویر بند انگشتی از نمایندگی. در واقع آمار فقط منتشر شد نشان می دهد که بینگ افزایش یافت به # 2 در مشاهده ویدیو بر روی اینترنت و حدس می زنم به این دلیل است که از تجربه پیشنمایش آنها را! گوگل در ماه مارس شروع به ارائه یک پیش نمایش از ویدیو با 4 پیش نمایش از بخش های مختلف تصویری در آلی تصویری نتایج جستجو.

به همین دلیل است که آن را محبوب شدن دیگر کاربران بیشتر در مورد آنچه که محتوای ویدئویی است که در مورد قبل از کلیک کردن? آن's نیز مورد نیاز توسط تبلیغ کنندگان که فقط می خواهید کاربران به کلیک کنید اگر آنها در حال رفتن به شرکت و نه گزاف گویی حق بازگشت پس از تبلیغ است که به اتهام کلیک کنید. با ویدئو پیش نمایش کاربران در حال حاضر می تواند حرکت بیشتر به راحتی به آنچه که آنها می خواهید به تماشای.

آن's همچنین محبوب به دلیل آن است که سریع و پشتیبانی از کاربران چگونه خواهم به فهرست وب بدون انتظار. تصویری بهتر است با پیش نمایش و روند آغاز شده است. ابزار جدید خواهد بود که بر روی وب به زودی به حمایت از تقاضا از این روند است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *