چرا بازاریابی بصری بسیار مهم است ؟

[ad_1]

بازاریابی بصری است که با استفاده از تصاویر و رنگ تصویری, نشانه ها و نمادها به مشتریان بالقوه برای تبدیل شدن به جذب محصولات و/یا خدمات. مطالعات انجام شده توسط شرکت 3M نشان داده اند که ما روند تصاویری 60,000 بار سریع تر از متن است. بنابراین با استفاده از ویژوال بازاریابی برقراری ارتباط پیام خود را به مشتریان بالقوه خود را بسیار سریع تر و موثرتر از استفاده از متن ساده.

شما ببینید بصری بازاریابی در سراسر. تی شرت بیلبوردهای تحویل کامیون ها و ساختمان ها و…. همه نمونه هایی از بازاریابی بصری. اما اینترنت باز کردن تمام جهان جدید از بازاریابی بصری و ما نیاز به درک اهمیت استفاده از همه آن را ارائه کرده است.

خواندن حقایق زیر به شما کمک خواهد کرد که بازاریابی بصری لازم است بخشی از کمپین های بازاریابی خود را.

1. احساسات ما را خرید بر اساس احساسات و تصاویری درخواست تجدید نظر به احساسات ما است. فکر می کنم در مورد یک عکس از پرچم آمریکا. چه احساسات می کند که به ارمغان بیاورد ؟ چگونه در مورد یک تصویر از یک سرباز از بازگشت به خانه از جنگ نگه داشتن نوزاد خود را? تصویر واقعی از این به ارمغان می آورد بسیار بیشتر از احساسات اگر ما به عنوان خوانده شده متن توصیف آن است. بازاریابان این را می دانند و استفاده از آن را به نفع خود.

2. بازدید کنندگان که مشاهده محصول فیلم ها 85 درصد بیشتر احتمال دارد به خرید از بازدید کنندگان که نیست. (Internet Retailer)

3. پست های وبلاگ با بصری می تواند جذب کند تا 3x ترافیک بیشتر از یک متن ساده ارسال. (SEOmoz)

4. داشتن تصاویری بر روی وب سایت خود را افزایش می دهد ماهانه بازدید کنندگان منحصر به فرد با 200% – 300%. (Attivio)

5. نام تجاری – شما می شود بیشتر احتمال دارد به اطلاع قوس طلایی یا نشانه آن است که گفت: مک دونالد ، من می دانم که برای من و بسیاری دیگر از آن خواهد بود بصری به جای متن. ویژوال نام تجاری یکی از مهم ترین جنبه های بازاریابی بصری. چه چیزی شما فکر می کنم زمانی که می بینید یک سیب با یک نیش گرفته و در آن ، چگونه در مورد یک قرمز و زرد صدف حلزونی یا خرچنگ یا یک منحنی علامت? این تصاویر باید برنامه ریزی مغز ما به فکر می کنم از یک چیز و آن را با این نسخهها کار!

6. پینترست یک سایت اجتماعی است که عمدتا با استفاده از تصاویر. با در نظر گرفتن, به گزارش کام اسکور پینترست خریداران بیشتری را صرف پول بیشتر و در بیشتر اقلام نسبت به هر یک از دیگر بالا 5 سایت های رسانه های اجتماعی. مطالعات همچنین نشان می دهد که وقتی که می آید به درآمد بر اساس هر کلیک پینترست بیت هر دو Facebook و توییتر.

7. مقالات با تصاویر را مشاهده کنید 94% بار بیشتر از متن ساده.

8. رسانه های اجتماعی – استفاده از عکس ها و تصاویر خود را در سایت های اجتماعی به طور چشمگیری افزایش علاقه در پست های خود و پاسخ به پست های خود را.

9. با استفاده از تصاویر در وب سایت شما ممکن است به بیش از دو برابر نرخ تبدیل خود را.

10. در اثر بصری بازاریابی به شما ترافیک بیشتر, افزایش نرخ تبدیل خود را و کسب و کار شما موفق تر است.

*توجه داشته باشید: همیشه مطمئن شوید که شما با استفاده از تصاویر و قانونی است. شما فقط می توانید کپی و استفاده از هر تصویر شما در یک وب سایت. همیشه برای چک کردن مجوز و استفاده از ویژگی های. برخی از شرایط تنها اجازه می دهد تا برای استفاده غیر تجاری و دیگر چنین محدودیت.

“یک تصویر ارزش هزار کلمه است.” من نمی دانم اگر کسی که گفت این بود با اشاره به بازاریابی اما در بازاریابی جهانی آن است که 100 ٪ دقیق است.

بنابراین اگر شما هنوز با استفاده از ویژوال بازاریابی شروع در حال حاضر و “دیدن” برای خودتان تفاوت از آن می توانید برای خود کسب و کار و موفقیت خود را!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.