چرا تخته سفید ویدئو ابزار کامل برای توضیح یک مفهوم پیچیده

[ad_1]

تخته سفید فیلم ها هستند که به طور گسترده ای استفاده می شود برای انجام های مختلف مقاصد ارتباطی. تحقیقات نشان می دهد که تخته سفید ویدئوها به طور چشمگیری بهبود یادگیری است. آنها در تعامل با آموزش و سرگرمی – همه در یک بار. چگونه ؟

قبل از ما پیدا کردن که اجازه دهید ما برای اولین بار درک کنند که چگونه مردم سعی کنید به درک یک مفهوم پیچیده هنگامی که یادگیری آن را برای اولین بار و چه ابزار بهترین کمک در ساخت فرایند یادگیری موثر است.

روانی تمایل هنگامی که یادگیری یک مجتمع مفهوم

جدید ترین مفاهیم در حال توسعه و یا تغییرات از مفاهیم موجود. هنگامی که یادگیری یک مفهوم پيچيده برای اولین بار ما تمایل به ایجاد انجمن روان از آن با مفاهیمی که ما از طولانی شناخته شده. این گرایش از شرکت مربوط مفاهیم موجود با یکی بودن آموخته ما کمک می کند تا جذب و تحکیم اطلاعات جدید را به خاطرات ما در سریع تر و بهتر در راه است.

ابزار است که بهترین کمک در توضیح یک مجتمع مفهوم

نمایندگی بصری

درک یک مفهوم پیچیده اغلب ما نیاز به برگزاری چند ایده در ذهن داشته باشند. بازنمایی بصری (نمودار/گراف/تصویر) کمک به انجام دقیقا همان است که. به یاد داشته باشید که چگونه به ما آموزش داده شد ‘مقاومت’ در علوم کلاس ؟ ما هنوز هم به یاد بیاورید به نمایندگی از ‘مقاومت’ با خط های موجی که در نظر گرفته شده برای نشان دادن ‘قطع’. ما نمی? با استفاده از نمایش تصویری روش های پیچیده مفهوم می تواند شیر تغلیظ شده به یک فهم نمایندگی که باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای ارتباط با مفهوم و به یاد بیاورید آن است.

قیاس

قیاس یک ابزار موثر به خصوص در هنگام توضیح یک مفهوم پیچیده به یک مبتدی (یا یک شخص غیر روحانی). با استفاده از مقایسه یک مفهوم پیچیده را می توان توضیح داد که در کوتاه مدت و به صورت دقیق.

چگونه تخته سفید تکنیک انیمیشن استفاده می کند/هر دو از این ابزار به منظور افزایش فرایند یادگیری

تخته سفید انیمیشن روش می دهد و این فرصت را به ساخت خود را برای هدف قرار دادن گروه پویا نمایش تصویری (موشن گرافیک). لازم به ذکر است آن را یک ابزار ارتباطی قدرتمند از یک استاتیک نمایندگی بصری (هنوز هم نمودار/تصاویر) پس اساسا آن را یک ویدیو. و همه ما استفاده می شود به تماشای فیلم (در تلویزیون در تئاتر) با تمایل و مجموع دخالت. تصویری تماشای برابر با سرگرمی.

چه روشنگری بیشتر یک واقعیت است که پس از هر گونه تجسم می تواند storyboarded و متحرک را به یک تخته سفید ویدئو را به شما می دهد این فرصت را به ساخت کامل درک خود مفهوم پيچيده با استفاده از مفاهیم مرتبطدر حال حاضر موجود در ذهن بینندگان خود را. در واقع شما می توانید با استفاده از بیننده تمایل شرکت مربوط و ایده های جدید را به بهترین نفع خود را با ارائه ایده های است که می تواند بهترین ارتباط و استفاده می شود برای توضیح خود را پیچیده ایده.

در یک کلام شما می تواند در خدمت بینندگان با نزدیک ترین و مناسب ترین تجسم است که می تواند کمک به آنها را درک مفهوم خود را سریع تر و بهتر است.

در راه یک تخته سفید تصویری بازسازی کلاس درس راه اندازی. صدای خارج از قاب به عنوان یک جایگزین به جلسه-مدیر و انیمیشن بخشی به نظر می رسد به عنوان یک سری از نمودار سرعت کشیده می شود (به عنوان اینکه در زمان واقعی) درست در مقابل چشم بینندگان. این شبیه سازی ‘آموزش محیط زیست‘که درگیر آموزش و سرگرم کردن بینندگان ساخت فیلم خود را-تماشای تجربه به یاد ماندنی! نیست که چیزی است که شما شده اند به دنبال? یک محیط است که باعث می شود خود را TG با میل و رغبت یادگیری در مورد مفهوم خود را و چگونه آن را می تواند از سود.

کشش عالی تخته سفید ویدئو و آموزش شرکت اطلاع رسانی, الهام بخش, سرگرم کردن و یا انجام هر گونه دیگر هدف های ارتباطی شما با یک مقدار بالاتر شانس شنیده & به یاد! برای تخته سفید ویدئوها مطمئن شوید که شما به رسمیت شناختن!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.