چرا قرار دادن فیلم در وب سایت خود را ؟

[ad_1]

در مقایسه با فقط متن یا تصاویر تصویری “صحبت می کند” به مخاطبان خود را. این است که چرا بازاریابی بسیار قدرتمند است. مخاطبان خود را می توانید ببینید و بشنوید شما گوش دادن به آنچه شما می گویند و ببینید که چگونه محصول خود را با این نسخهها کار. بهترین از همه آنها بیشتر درگیر با تصویری از طریق یک وبلاگ ساده ارسال و یا تصویر.

بازاریابی ویدئو قطعی است باید برای کارآفرین آنلاین. موتورهای جستجو و شناخت بیشتر مردم از تماشای فیلم به جای خواندن پست های وبلاگ و پیام های مبتنی بر متن. آنها شروع به رتبه بندی وب سایت به عنوان یک نتیجه از فیلم ها در این وب سایت.

چه ابزارهایی نیاز دارید ؟

بسیاری از کسب و کار آنلاین فکر می کنم که شما نیاز به صرف هزاران دلار در ضبط ویدئو و تجهیزات برای ویرایش. به طوری که آنها نمی درگیر ، اما دوربین در تلفن های هوشمند خود را بیش از قادر به ضبط ویدئو. مقدار زیادی از فیلم موفق و کمپین های بازاریابی تولید با آیفون یا آندروید تلفن دوربین و مطالب خوب.

در نهایت, شما ممکن است بخواهید به روز رسانی های ویدئویی خود را ابزار بازاریابی اما برای لحظه ای فقط گرفتن آغاز شده است.

محتوا هنوز شمارش

محتوا همه چیز است آنلاین. حرفه ای ترین ویدئو با صوتی بسیار عالی و روشنایی جذاب موسیقی و حرفه ای استعداد به احتمال زیاد نمی خواهد انجام این کار بسیار برای کسب و کار خود و اگر مطالب خود را ضعیف است.

البته شما می خواهید فیلم های خود را به ترویج کسب و کار خود و یا محصول در برخی از راه. اما شما نه تولید تجاری. شما در حال ساخت یک فیلم است که ارائه اطلاعات به مخاطبان خود را در علاوه بر این انگیزه ای می خواهم به خرید از شما. ترویج کمتر از 10 یا 20 ثانیه در پایان فیلم اما بقیه از این ویدئو غیر تبلیغاتی.

نمی خواهم به روی دوربین ؟ بدون مشکل!

شما حتی نمی نیاز به نشان دادن چهره خود را بر روی ویدیو برای استفاده از محتوای ویدئویی. شما می توانید اسلاید نشان می دهد به یک ویدیو. پاورپوینت ProShow Gold, PhotoStage و KeyNote برای مک را تولید ارائه تصاویر به صورت خودکار از تصاویر هنوز هم ساده است. شما می توانید با استفاده از ساخته شده است در میکروفون در کامپیوتر خود را برای ضبط صدا است.

شما همچنین می توانید ضبط صفحه نمایش, نرم افزار ایجاد ویدئو های خود را. نرم افزار رایگان مانند جینگ Free Screen Video Recorder و Screencast-O-Matic می توانید ضبط هر آنچه که شما بر روی مانیتور کامپیوتر خود. این یک راه ساده برای ساخت فیلم ها و آثار بزرگ هنگامی که شما در حال توضیح چگونگی روند.

نگه داشتن آن کوتاه

مردم لذت بردن از تماشای فیلم کوتاه از یک تا سه دقیقه است. فیلم ها هستند که بیش از حد طولانی و خسته کننده هستند. اگر شما می خواهید مردم به تماشای فیلم های خود را, آنها را کوتاه و به نقطه. ایجاد فیلم هایی که مخاطبان خود را می خواهید به تماشای و ماندن در مسیر با موضوع خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.