چرا محصولات دیجیتال هستند, سریع, آسان و ارزان برای ایجاد در مقایسه با محصولات فیزیکی?

[ad_1]

اکثر محصولات دیجیتال هستند اطلاعات محصولات. یک استثنا برای این امر می تواند چیزهایی مانند بازی های ویدئویی و انواع نرم افزار کامپیوتر در بازار است. اگر شما تصمیم می گیرید به نرم افزار کسب و کار, سپس شما باید هر دو کامپیوتر بزرگ مهارت های برنامه نویسی و یا شما استخدام کسی برای انجام کار ایجاد نرم افزار برای شما.

بنابراین وقتی که من می گویند که محصولات دیجیتال هستند, سریع, آسان و ارزان برای, ایجاد, من با اشاره به طور خاص برای محصولات اطلاعات دیجیتال است. به همین ترتیب زمانی که من اشاره به محصولات فیزیکی من صحبت کردن در مورد ساختمان ماشین یا چیزهای فروش در eBay. بهترین نوع از محصولات برای فروش آنلاین محصولات اطلاعات به طور کلی.

در حال حاضر محصولات اطلاعات دیجیتال در واقع بسیار ساده تر برای ایجاد از خود فیزیکی قطعات ضد…

به طور معمول فیزیکی اطلاعات محصولات در قالب یک کتاب, DVD, CD و یا نوع دیگری از اطلاعات نوشته شده است.

محصول دیجیتال در واقع می تواند دقیقا همان جز برای قالب بندی. محصولات اطلاعات دیجیتال به طور معمول در قالب یک .سند PDF به یک فایل تصویری از یک ویدئو از عضویت در سایت فایل های صوتی پادکست ها افروختن کتاب, کتاب های الکترونیکی, گزارش های ویژه و غیره.

تا آنجا که ایجاد می رود, اجازه دهید نگاهی به روند برای ایجاد یک کتاب نسبت به چاپ و انتشار یک کتاب جیبی.

کتاب فرآیند ایجاد:

برای ایجاد یک کتاب برای بار اول شما باید نوشتن محتوای کتاب است. این همان کتاب جلد کاغذی. گام بعدی در کتاب خلقت خوبی ecover گرافیک. شما می توانید با کیفیت بالا و حرفه ای و گرافیکی برای شما انجام می شود در Fivverr.com تنها پنج دلار است. سپس شما فقط اضافه کنم که گرافیک خود را به متن تایپ شده سند و تبدیل آن به یک.فایل PDF. Presto! شما در حال حاضر باید کتاب خود را. شما سپس می توانید آن را دریافت حق کپی رایت برای $35. این را می توان به راحتی از کامپیوتر خانگی خود را با رفتن به www.copyright.gov.

شومیز چاپ و نشر کتاب:

در حال حاضر مراحل چاپ خود کتاب جلد کاغذی است که کاملا آسان. اول, شما باید در پیدا کردن یک ناشر است. اما امروزه شما می توانید در واقع نفس خود را منتشر و شومیز یا مقوائی کتاب. پیشرفتهای اخیر در تکنولوژی واقعا ساخته اند آن را آسان برای انتشار یک کتاب در مقایسه با فقط چند سال پیش.

اما در واقع گرفتن کتاب منتشر شده است که یک داستان متفاوت است. با داشتن این کتاب چاپ و منتشر خواهد شد هزینه های شما یک زن و شوهر از هزار دلار به طور معمول. البته این تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه بسیاری از نسخه هایی از این کتاب شما می خواهید برای چاپ.

نکته اینجا است که هزینه آن را به شما یک تن از زمان اضافی و پول به تولید کتاب فیزیکی. چرا که نه فقط به دیجیتال چیست ؟

پس از نگاه به فرآیندهای برای ایجاد هر دو کتاب را در مقابل یک کتاب جلد کاغذی آن را واقعا به نظر می رسد مانند دیجیتال راه رفتن اگر شما در حال رفتن به بازار کتاب خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *