چرا من باید با استفاده از ویدئو و بازاریابی است ؟

[ad_1]

این دانش مشترک است که فیلم ها در همه جا در اینترنت, و آنها در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج در هر ماه. شما احتمالا دیده می شود بسیاری از بازاریابان اینترنتی با استفاده از ویدئو در وب سایت خود را اما نمی دانم چرا. در شرایط ساده بنابراين ویدئوها یکی از ساده ترین راه برای رانندگی تن از ترافیک به وب سایت خود را سریع تر از شما تا حالا فکر کردین امکان پذیر است.

تصویری است که قطعا یک بازاریابی مد زودگذر هستند و بسیاری از اشکال و رفتار است که در آن می توان آن را به کار. موثر و سودآور بازاریابی, نیاز به ساخته شده در اطراف یک استراتژی است که حداقل آدرس برخی از زیر;

  • منحصر به فرد بازاریابی مزیت است که شما ایستادگی کردن از 98 ٪ از تمام دیگر سازندگان ویدیو

  • راه های متعدد به موشک وار رفتن شما بینندگان و آنها را به ویروسی سریع

  • نحوه پاک از بین بردن علت اساسی کم بینندگان

  • آیا مردم را به تماشای هر ثانیه از ویدئو های خود را و سپس به اشتراک گذاری و نشانه گذاری آن به خصوص در سیستم عامل رسانه های اجتماعی

  • راهنمایی و ترفندها است که افرادی که مایل به دیدن کل فیلم در یک صندلی در هر زمان

  • قانع کننده تکنیک های است که تضمین شده به شلوغ ترین surfer وب توقف و توجه به هر فریم از ویدئو های خود را

مهم نیست که آیا شما تا کنون با استفاده از یک دوربین و یا به نظر می رسد در یک ویدئو کلیپ اما هر کسی می تواند به مقابله با اصول بازاریابی. ویدئوها باید توانایی برای جذب توجه یک فرد و تبدیل خریداران آینده نگر به فروش سریع تر از نوشته کپی کنید. این همه بستگی دارد که آیا شما استخدام گام به گام روش به عنوان بخشی از یک کار طولانی مدت و پایدار استراتژی است.

بسیاری از بازاریابان تازه کار صرف مقدار زیادی از زمان و پول با بازاریابی مقاله پرداخت پستها در طول کمپین کلیک کنید و یا حتی تبلیغات بنر. در بسیاری از این موارد این بازگشت سرمایه بسیار ضعیف است با توجه به این روش تبلیغات داشتن اشباع شده تبدیل شده یا نه در راستای رسیدن معاصر و ادراک مخاطبان سریع تر به اندازه کافی.

آن را ممکن است برای انجام کامل تصویری کمپین بازاریابی توسط خودتان به شرط این که شما باید صلاحیت. اما اگر شما از لحاظ فنی به چالش کشیده و یا آشنا با جسمی گرفتن توالی و یا کار با نرم افزار آنلاین برنامه بهترین کار این است که به برون سپاری این وظایف است.

بازاریابی کالا و خدمات از طریق ویدئو می تواند شما را به هر دو محلی و منطقه ای و حتی بین المللی قرار گرفتن در معرض. اگر شما می خواهید برای رسیدن به بالای گوگل بدون پرداخت پول بیش از حد شما آن را مدیون خودتان به کشف تمام اسرار بازاریابی شما می توانید دست خود را بر. همچنین ممکن است برای شروع یادگیری خود را در سفر از طریق خواندن کتاب مربوطه و یا دیسک های فشرده در مورد این موضوع.

لازم است که بانک شکستن هنگامی که به گام گذاشتن در یک کمپین تبلیغاتی برای هر کسب و کار است. تصویری بازاریابی است که هر دو کم هزینه گزینه به طور فزاینده ای محبوب روش رسیدن به مخاطبان هدف خود را. مشتریان اغلب می خواهید به تعامل بیشتر به طور کامل با ارائه دهندگان خدمات قبل از خرید نهایی تصمیم گیری و تصویری است که توانایی به طور موثر به نمایش گذاشتن امکانات و مزایای آن به عنوان یک تاثیر مثبت.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *