چرا کسب و کار شما نیاز به یک ویدئو انیمیشن

[ad_1]

برای به دست آوردن منافع

فیلم انیمیشن خوب در گرفتن توجه مخاطبان خود و توضیح کسب و کار خود را به مشتریان بالقوه است. دلیل متحرک ویدئوها به دست آوردن علاقه بسیار است زیرا آنها سرگرم کننده هستند و آنها داستان کسب و کار خود را در آسان و جالب. برخی از کسب و کار پیچیده و سخت است درک آنچه آنها انجام انیمیشن ویدئوها می تواند کمک به توضیح آنچه که شما بدون overcomplicating آن است.

برای نگه داشتن مردم در سایت خود

نرخ گزاف گویی بالا در وب سایت شما نشان می دهد که مردم در حال کلیک کردن بر روی وب سایت خود را به سرعت و بدون انجام هر چیزی. وب سایت هایی که یک تصویری است که می تواند به گرفتن توجه بازدید کننده را به سرعت و نگه داشتن آنها را از ترک این صفحه خیلی سریع. ویدئو انیمیشن در وب سایت شما همچنین می توانید شما را نگاه مانند یک متخصص در زمینه خود را, بنابراین کمک به مردم تصمیم به انجام کسب و کار با شما.

خود را برای افزایش SEO

این مهم است که به کسب و کار شما در صفحه اول گوگل. یک راه خوب برای افزایش SEO است که به یک ویدیو. آمار نشان داده است که کسب و کار با یک ویدیو در حال 53x's بیشتر احتمال دارد به در صفحه اول گوگل. همچنین یوتیوب دومین موتور جستجو, بنابراین مطمئن شوید که شما خود را متحرک تصویری نیز وجود دارد!

برای توضیح ایده های انتزاعی

هنگامی که شما یک ایده است که چکیده و یا بیش از حد پیچیده برای بسیاری به درک این ویدئوها می توانید کمک دریافت نقطه خود را در سراسر. می توان آن را بسیار آسان تر برای نشان دادن نسبت بگویید وقتی که می آید به پیچیده و ایده های انتزاعی. انیمیشن ویدئوها را می توانید ایده های خود را به زندگی است.

برای فروش

مطالعات نشان می دهد که پنجاه تا 85 درصد از مشتریان هستند بیشتر احتمال دارد به خرید از یک شرکت هنگامی که آنها را ببینید ویدئوها در مورد کسب و کار. مشتریان حوصله خواندن متن طولانی و بلند پیام های تبلیغاتی متحرک ویدئوها شکستن یکنواختی خسته کننده قدیمی تبلیغ و آوردن برخی از جدید و سرگرم کننده است که مشتریان در واقع لذت بردن از. مطالعات اخیر نشان می دهد که حتی یک “چگونه کار می کند” تصویری برای وب سایت و به صورت آنلاین محصولات خود را افزایش حجم فروش تا 60% در مقایسه با آن دسته از محصولات که فاقد تصویری روشن ارائه شده است. ویدئوها به شما کمک خواهد کرد بهبود کسب و کار و رقابت با بازار است.

به نگه دارید تا با رقبای

68 ٪ از بازاریابان بر این باورند که تصویری است ضروری برای کسب و کار خود را. اگر رقبای خود را در میان این گروه از افراد پس از آن شما باید بیش از حد!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *