چند سطح بازاریابی است اعتباری قانونی عملی کسب و کار ؟

[ad_1]

در این مقاله ما به بررسی یکی از محبوب ترین شرکت ها در بازاریابی شبکه ای MLM صنعت اعتباری خدمات حقوقی. بر اساس اخیر اینترنت جستجو آمار معنی داری وجود دارد در مورد اینکه آیا اعتباری قانونی تجاری قابل دوام است یا نه بنابراین ما در زمان بهره و می خواستم به تحقیق در این موضوع است. ما'll بررسی شرکت و آنچه که در پشت بسیاری از سوالات در مورد مشروعیت خود را.

شرکت مبتنی بر MLM بازاریابی شبکه ای که به طور خودکار برابر با طرح های هرمی از جمله به عنوان یکی از معروف ساخته شده توسط برنی Madoff. اما FTC حکومت در سال 1979 است که بازاریابی شبکه ای یک مدل کسب و کار کاملا قانونی اگر یک شرکت پرداخت به توزیع کنندگان ساخته شده بر اساس فروش محصول در مقابل جذب پاداش. در حالی که برخی از شرکت ها ممکن است آج این خط نزدیک اعتباری قانونی به نظر نمی رسد در این دسته در همه اگر چه یکی از گزارش های موجود در اینترنت به طور خاص مربوط به خود مدل به یک زنجیره بی پایان طرح که به زودی apt به سقوط. ما این را به عنوان نظری اما بررسی خواهد شد بیشتر در یک مقاله دنبال.

این شرکت تاسیس شد در سال 1972 به عنوان ورزشکار's, باشگاه موتور. در حال حاضر آنها در بازار و تعهد پیش پرداخت خدمات حقوقی قصد دارد با استفاده از شبکه ای از بیش از 50 مستقل شرکت های حقوقی در سراسر ایالات متحده و کانادا است. پیش پرداخت حقوقی شروع به استفاده از بازاریابی شبکه ای در سال 1983. این شرکت رفت و در NASDAQ در سال 1984 و دو سال بعد از نقل مکان به بازار بورس آمریکا.

شاید علاقه فعلی است که از یک ادعا توسط برخی سابق بازاریابی چند سطح توزیع کنندگان که اشاره است که این شرکت استخدام ویدئو ممکن است به یک تصویر واقعی از تلاش های مورد نیاز برای موفقیت است. برای مثال اشاره می کند که سیاست های خود را به 52% لغو رای در یک سال و 65 درصد در سال دو 72 درصد در سال سه ، 100 عضویت فروخته خواهد شد و در نتیجه در کمتر از 10 (با توجه به شرکت's گزارش های سه ماهه) در هفت سال است. برخی از حدس و گمان است که سیاست خریداران ممکن است در ابتدا باید مسائل حقوقی مانند یک بلیط ترافیک و یا نیاز به آماده داشته اما پس از آن don't به ادامه نیاز به خدمات.

همچنین با توجه به شرکت براده SEC بالا وجود دارد عدم رای از همکاران بازاریابی چند سطح. با توجه به انتشار رقم 97% don't در واقع سیاست های فروش (تنها 3 درصد را 10 فروش) از 450,000. علاوه بر 93 درصد از 455,000 همکاران را بدون فروش در همه. یک منتقد همچنین گزارش های وجود دارد که ممکن است تلاش مداوم برای سرپا نگه داشتن تا سهام با یک شرکت خرید-برگشت. اگر این گزارش ها درست باشد می تواند شرکت بقا در واقع در سوال ؟ همچنین SEC و FTC شده اند گزارش تحقیق اعتباری قانونی اگر چه FTC's اخیرا بسته شده و تحقیقات خود را.

با وجود فراوانی از نظرها درخشان از اعتباری قانونی's بازاریابی چند سطح همکاران و مشتریان نیز وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد این شرکت است. این ممکن است به روشن شدن چرا های اخیر نتایج جستجوی گوگل نشان می دهد شارپ علاقه به اصطلاح “قانونی پیش پرداخت کلاهبرداری” در زمان حاضر است. ما نشان می دهد که اگر برنامه ریزی برای پیوستن به هر شرکت برای اولین بار انجام برخی از علت سعی و کوشش با استفاده از منابع قابل اعتماد و نتیجه گیری خود را. ما می توانیم't توصیه هر فردی که آیا یا نه برای پیوستن به. اما ما توصیه می کنیم در برابر هر گونه تصمیم گیری صرفا بر اساس شرکت ارائه. صرف نظر از حقیقت پشت این حقایق و / یا شایعاتی وجود دارد قطعا نظرات در این سوال اگر اعتباری قانونی باید در نظر گرفته شود قابل دوام کسب و کار فرصت یا نه.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *