چه هستند مزایای تصویری بازاریابی است ؟

[ad_1]

اگر شما مطمئن نیستید در مورد استفاده از کلیپ های بازاریابی برای کسب و کار خود را دوباره فکر می کنم. ویدئوها کمک به افزایش حضور خود را آنلاین. خود را رتبه بندی موتور جستجو را بهبود بخشد و شما دریافت ترافیک بیشتر به وب سایت خود را.

1. رسیدن به مخاطبان گسترده تر

یوتیوب بیش از یک میلیارد کاربر و افراد سازمان دیده بان صدها نفر از میلیون ها ساعت از فیلم در یوتیوب روزمره است. یک صفحه وب است که ویدئو در آن است که پنجاه برابر بیشتر احتمال دارد برای رسیدن به صفحه اول گوگل. و که کسب و کار آنلاین نمی خواهید در صفحه اول گوگل جستجو کنم ؟

2. بهبود بازاریابی ایمیل

اکثر بازاریابان آنلاین ببینید افزایش ایمیل خود را باز زمانی که نرخ آنها از ارسال ایمیل با کلمه “تصویری” در خط موضوع. شما حتی می توانید فیلم های خود را به ایمیل بدون نیاز به کلیک دور از ایمیل.

3. افزایش صفحات فرود

ویدئوها برای صفحات فرود و کسب و کار از همه بازار شاهد افزایش در انتخاب کردن در زمانی که نرخ ترویج با استفاده از فیلم. یک فیلم کوتاه می تواند واقعا گرفتن علاقه خود بیننده می خواهید به دانستن بیشتر در. آنها را می خواهید به انتخاب کردن به لیست خود را به طوری که آنها می توانید دریافت اطلاعات بیشتر از شما.

4. آنها آسان برای تولید

هنگامی که شما شروع به بازاریابی آن نیست و نیاز به مقدار زیادی از فن آوری بالا ست. بیشتر رایانه ها امروز می توانید فیلم ها را به عنوان یک ویژگی استاندارد. شما همچنین می توانید با استفاده از گوشی های هوشمند خود را به ویدیو خود را و آپلود به طور مستقیم به YouTube. اگر شما نمی خواهید به نظر می رسد در دوربین شما می توانید یک نمایش اسلاید از پاورپوینت یا کلیدی به یک ویدیو.

5. ویدئوها ساخت یک ارتباط خود را با بازار

کلیپ های بازاریابی کمک می کند تا به نشان می دهد که انسان در کنار شما و که شما یک شخص واقعی است. استفاده از ویدئوها واقعا ارتباط خود را با مخاطبان و ایجاد ارتباط با آنها. مردم پیدا کردن که تماشای ویدئوها کمک می کند تا افزایش اعتماد به نفس خود را وقتی که می آید به خرید یک محصول آنلاین.

6. باعث می شود مسائل پیچیده آسان به دنبال

فیلم نشان می دهد همه چیز را در یک راه بهتر از درخواست مشتریان خود را به عنوان خوانده شده خواندن از طریق طولانی راهنمای آموزش یا آموزش. فیلم نشان می دهد که “چگونه” به بیننده و کمک به شما یک داستان بگویید. زمانی که مردم در حال تماشای یک ویدئو آنها اغلب متوجه نمی شوید که آنها در حال “فروخته” است.

7. مردم لذت بردن از به اشتراک گذاری ویدئوها

مردم عاشق فیلم و یک فیلم خوب می تواند انجام شگفتی برای کسب و کار شما. اما آیا فقط جای فیلم خود را بر روی وب سایت خود را. ارسال آنها را به صفحات رسانه های اجتماعی و تماشا کنید که چگونه بسیاری از بار آنها به اشتراک گذاشته. فکر می کنم در مورد آنچه که این به طور بالقوه می تواند انجام دهد برای خود در بازار برسد ؟

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *