چه پینترست برای کسب و کار ؟

[ad_1]

پینترست تعاملی اجتماعی وب سایت است که اجازه می دهد تا شما را به پیگیری از همه چیز آنلاین “سنجاق” تصاویر در هیئت مدیره خود را درست مثل شما پین همه چیز در یک اطلاعیه هیئت مدیره. تقریبا با 50 میلیون کاربر این رشد سریع در وب سایت رسانه های اجتماعی امروز است. آن را موجب صرفه جویی در همه از “پین” در صفحه شما اجازه می دهد تا شما برای به اشتراک گذاشتن پین خود را با دوستان دوباره پین دوستان خود را پین کنید و ببینید غریبه عمومی پین است که مورد علاقه شما هستند. شما می توانید توصیف Pinterest به عنوان یک اجتماعی پلت فرم مبتنی بر تصاویر و فیلم های مورد علاقه خود را.

مردم با استفاده از پینترست برای تعدادی از دلایل مانند ورزش, مد, آشپزی, عکاسی, هنر, و برای منافع دیگر. همچنین یک پلت فرم بزرگ برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را و وسواس در مورد کتاب های مورد علاقه خود و فیلم و سریال.

پینترست برای کسب و کار

پینترست برای کسب و کار است یک راه آسان برای کسب و کار به جامعه خود الهام بخش و هدایت مصرف کنندگان به وب سایت خود یا وبلاگ. شما می توانید با برجسته کردن جنبه های مهم خود را با نام تجاری است که مصرف کنندگان ممکن است در نظر گرفته اند. Pinterest یک ابزار است که اجازه خواهد داد که شما به راحتی ببینید که چه مصرف کنندگان خود را می خواهید و دوست دارید.

وجود دارد بسیاری از ابزارهای مفید برای ترویج محصول خود شرکت و یا خدمات است. با استفاده از پینترست پین تعداد ابزار به شما اجازه می دهد برای مشاهده تعداد دفعاتی که یک صفحه و یا پست وبلاگ از سایت شما دوخته شده است یا repinned در Pinterest.

توان تعاملی

شما نیاز به تعاملی در پست های خود را برای به دست آوردن محبوبیت در Pinterest. Pinterest یک پلت فرم بزرگ برای شما برای رسیدن به هدف خود کاربران است. یکی از راه های انجام این کار این است که با پاسخ دادن به نظرات در پست های خود را و ارسال نظرات به دیگران پست هایی که مربوط به کسب و کار خود و یا محصول است. بیشتر تعاملی شما بیشتر احتمال دارد آن است که برای شما برای به دست آوردن محبوبیت است.

فروش محصول خود را

در اینجا چند راهنمایی ساده برای ترویج شرکت شما محصول و یا خدمات در Pinterest.

  • استفاده از تصاویر به تصویر بکشد که شرکت شما محصول و یا خدمات در یک نور مثبت است. در هنگام اضافه کردن آیتم به پینترست استفاده از تصاویر با کیفیت خوب.
  • با قرار دادن این محصول به درستی تعداد زیادی. ایجاد تخته و پین هستند که در مورد فروش اما صفحه نمایش محصول خود شرکت و یا خدمات در عکس.
  • را آسان است برای pinners به خرید محصول یا خدمات شما. هنگامی که شما پین فریبنده مورد مصرف کنندگان نیاز به دانستن که در آن به خرید. مصرف کنندگان باید منجر به یک صفحه از فروش که در آن جزئیات در خرید ارائه شده است.
  • استفاده از فریبنده کلمات و عبارات. اگر شما پین کردن مواد غذایی با استفاده از کلمات است که پتانسیل خرید گرسنه (شاداب دهان آبیاری و غیره).
  • نمی دادن. اگر شما دادن و یا فشار فروش به مصرف کنندگان خود را, شما نمی خواهد دست آوردن هر گونه مصرف کنندگان و یا شما ممکن است کسب شهرت بد.

رسیدن خلاقانه

همانطور که قبلا هم گفتم شما می توانید به کاربران خود راه های متعددی با استفاده از Pinterest. استفاده از خلاقیت خود را برای رسیدن به کاربران خود از طریق پین. شما می توانید شروع به یک خوش شانس قرعه کشی مسابقه برای افرادی که به اشتراک گذاشتن یک تصویر خاصی از خود محصول خاص. استفاده خلاقانه, تصاویر, ویدئوها و موارد دیگر را به مشخصات خود را منحصر به فرد و جذاب است. با توجه به آمار 69 درصد از کاربران پینترست خریداری حداقل یک مورد در وب سایت. به عنوان یک صاحب کسب و کار شما قطعا نمی خواهید به دست یک فرصت است.

صحبت در کاربران زبان مشترک

در حال حاضر این معنا نیست که شما باید نوشتن نوشتن شرح تصاویر و تصاویر خود را در زبان های مختلف برای کاربران خود را به عنوان خوانده شده. آن را به سادگی بدان معنی است که شما باید ببینید چه چیزی “روند” امروزه و بازار محصول خود را بر این اساس. شما می توانید خلاق الگوهای رفتاری مورد محصول خود را و یا استفاده از خود را با شعار برای اطلاعات گرافیکی.

را پین های مختلف انجمن برای محصولات مختلف

همراه با یک صفحه پدر و مادر برای شرکت خود را به تخته های جداگانه برای هر محصول. این کمک خواهد کرد که شما در رسیدن بهتر به هدف خود کاربران بهره خود را با نام تجاری. مشخصات تصاویر بهترین نگاه در 160 x 165 پیکسل.

چند قانون ساده را به یاد داشته باشید را به هیئت مدیره خود را ایستادگی کردن از دیگران.

  • به یاد داشته باشید برای قرار دادن خود را pinners اول. خیاط خود را سنجاق به pinners شما می خواهید برای جذب.
  • ایجاد یک هیئت مدیره اجازه می دهد تا دیگران برای دیدن آنچه که الهام بخش کار خود را. نترس برای به اشتراک گذاشتن یک نقاشی یا طراحی است که الهام گرفته از کار خود را.
  • معتبر درست مثل خود pinners. خلاق خودتان باشید و از آن لذت ببرید سنجاق!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *