چه یک اکتیو ایکس کدک های ویدئویی?

[ad_1]

یک اکتیو ایکس کدک های ویدئویی است ActiveXPC برنامه و یا ابزار است که اجازه می دهد تا فشرده سازی ویدئو در علاوه بر این به فشار برای تولید ویدئو دیجیتال. اکتیو ایکس فشرده سازی به طور معمول استفاده می کند از اتلاف اطلاعات فشرده سازی. در گذشته تصویری صرفا ذخیره شده بر روی نوار مغناطیسی به عنوان یک سیگنال آنالوگ. پس از مقدمه ای از سی دی آن را می شود بسیار ساده برای شروع به ذخیره سازی و استفاده از ویدئوها در یک نوع دیجیتال, در علاوه بر این به کاملا متفاوت تصویری تکنولوژی شروع به پدیدار شود. صوتی و تصویری و تماس های مختلف متناسب با روش های فشرده سازی است که منجر به توسعه اکتیو ایکس کدک.

اکتیو ایکس کدک های ویدئویی طراحی

اکتیو ایکس کدک به دنبال نمایندگی اساسا آنالوگ ساختار داده ها در روش دیجیتال. به عنوان یک نتیجه از آنالوگ تصویری شاخص های طراحی که نماد سایه و همچنین luma داده ها به صورت جداگانه 1st گام به فشرده سازی تصویر در اکتیو ایکس کدک های ویدئویی است که نمایندگی و ذخیره سازی تصویر در YCbCr سایه فضا. به YCbCr تبدیل ارائه می دهد بهبود در تراکم پذیری با دادن decorrelation رنگ شاخص در علاوه بر این به جدایی از luma هشدار است که احتمالا لازم است از رنگی سیگنال. اکتیو ایکس کدک های ویدئویی استخدام یک طیف گسترده ای از رنگ های زیر نمونه نسبت به فشرده سازی آن نیاز دارد.

اکتیو ایکس کدک طراحی استاندارد است; جز آن فرایند رمزگشایی باید استاندارد اجازه می دهد تا قابلیت همکاری. آن را پشتیبانی می کند البته عمدتا مشخص نشده در حالت عادی و ساختار آن مجریان احتمالا ممکن است آزادانه طراحی خود را انکودر هر کدام که مد آنها می خواهند تا زمانی که این ویدئو احتمالا خواهد بود رمزگشایی در یک راه خاص. آن را به این دلیل که تصویری تعالی تولید شده توسط رمز گشایی با وجود استفاده از همان اکتیو ایکس کدک های ویدئویی عادی ممکن است متفاوت از یک انکودر اجرای به بعد.

تصویری اکتیو ایکس کدک – جعلی اکتیو ایکس کدک

چون اکتیو ایکس کدک های ویدئویی است رشد به طور معمول در بیشتر فیلم ها, نرم افزارهای مخرب, سازندگان با استفاده از شناخت و اهمیت اکتیو ایکس کدک های ویدئویی با رشد خود نسخه – تصویری اکتیو ایکس کدک. بر این اساس تصویری اکتیو ایکس کدک مورد نیاز است برای مشاهده فیلم ها. اما مشکلات آغاز خواهد شد پس از راه اندازی از این مصنوعی کدک های ویدئویی به عنوان یک نتیجه از آنچه که واقعا قرار دادن در درون خود سیستم بود نه یک کدک های ویدئویی اما تروجان ها مانند Zlob. پس از نصب و راه اندازی تصویری اکتیو ایکس کدک Trojan ZlobPC نرم افزار آغاز خواهد شد نمایش ویندوز سیستم هشدار هشدار به مصرف کننده است که کامپیوتر در حال حاضر شما با یک Networm ویروس یا تروجان. چنین نوع از ویندوز سیستم هشدار نشان داده شده است با توجه به ترساندن کاربران و آنها را به خرید یک غلط ضد جاسوسی warePC برنامه. پس از نصب و راه اندازی تصویری اکتیو ایکس کدک صفحه اصلی شاید همه از ناگهانی تواند اصلاح شود به یک وب سایت بازاریابی سرکش ضد جاسوس افزار برنامه نرم افزار.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *