چگونه برای افزایش ترافیک با استفاده از بازاریابی ویدئو در یوتیوب

[ad_1]

شاید آن چیزی برای انجام با این واقعیت است که گوگل صاحب یوتیوب و یا شاید آن را بیشتر برای انجام با این واقعیت است که همه ما عشق را به مشاهده و گوش دادن به جای عنوان خوانده شده, اما, اینترنت, بازاریابی فیلم همه خشم است.

شما ممکن است متوجه است که هنگامی که شما انجام یک کار ساده آنلاین جستجو در این روزها شما را همواره پیدا کردن تصویری نتایج پاشیده میان صفحه اول. اگر شما مانند اکثریت قریب به اتفاق مردم این همیشه به نظر می رسد برای گرفتن توجه خود را حق دور.

فیلم آنلاین بازاریابی قطعا باید بخشی از هر برنامه بازاریابی, بدون توجه به آنچه تو رفتگی در دیوار شما در حال درگیر شدن با. اگر شما می توانید نوشتن و انتشار یک پست وبلاگ در هر موضوع شما می توانید ایجاد و انتشار یک ویدئو در یوتیوب نیز هست.

همیشه به یاد داشته باشید که محتوا باید اول سرعت و به سادگی باید جالب باشد. شما در حال رفتن به قادر به جلب توجه کافی به مناسب را آنلاین پول مگر اینکه محتوای شما آماده سازی و انتشار است که تا پر. این رو به چیزی که منافع خود را با خوانندگان و بینندگان و الهام بخش آنها را به آنچه شما می گویند. شما در حال صحت و اعتبار – که نام بازی.

همین حالا امتحان کنید و تمرکز بر ایجاد یک شاهکار است که به نوعی “به ویروسی.” اکثریت ما هرگز درگیر با تصویری که دارای پتانسیل برای رفتن ویروسی و حقیقت گفته شود, بسیاری از ما نمی خواهد بود قادر به مقابله با ترافیک است که چنین یک قسمت را ایجاد کنید به هر حال. در نتیجه فقط در ادامه به تمرکز بر روی اخبار و ارزش برای خواننده است.

ایجاد یک مارک کانال در یوتیوب. این کانال نگاه و احساس می کنید که بسیار شبیه به خود را در صفحه اصلی سایت به عنوان امکان پذیر است. ایجاد یک پس زمینه سفارشی را انتخاب کنید و رنگ است که از نزدیک مطابقت با نام تجاری خود. اجتناب از استفاده از generic طراحی در همه هزینه ها به عنوان این خواهد شد ایجاد یک احساس منفی در چشم اکثر مردم است.

شروع به پر خود را در کانال یوتیوب خود را با ترکیب. مراقب باشید در هنگام آپلود فایل های خود را. اطمینان حاصل شود که شما کلمه کلیدی خاص به نظر می رسد در عنوان. آن را یک ایده خوب به این کلید واژه برای اولین بار توسط یک کولون و سپس یک عبارت برای توصیف تصویری. در فیلد توضیحات به نظر می رسد که بلافاصله در زیر ویدئو های خود را کاملا مطمئن شوید که کامل قابل کلیک URL قبل از هر چیز دیگری است. به یاد داشته باشید برای قرار دادن کلمات کلیدی متوسطه خود را در شرح و توصیف خود را به عنوان به خوبی.

ممکن است برای اضافه کردن حاشیه نویسی به ویدیو یوتیوب خود را که به طور موثر قابل کلیک تماس به عمل است. آنها می توانند بی درنگ بیننده به دنبال کسب اطلاعات بیشتر به فیلم های دیگر و یا اشتراک به لیست پستی خود را.

هنگامی که شما خود را ایجاد کانال و محتوای آن فراموش نکنید که به اهرم با استفاده از دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای جلب توجه به وجود کانال خود را. این به این معنی tweeting مطالب شما و ارسال به Facebook در هر زمان شما به روز رسانی. هر بار یک ویدئو جدید ایجاد شده است این باید به شما الهام بخش برای ایجاد یک پست وبلاگ به بحث در مورد آن را به عنوان به خوبی.

آن را نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد اما با گذشت زمان شما لذت بردن از یک جریان ثابت از ترافیک با استفاده از بازاریابی ویدئو در یوتیوب.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *