چگونه برای ایجاد موثر کلیپ ویدئویی کوتاه به بازار کسب و کار آنلاین شما

[ad_1]

وجود دارد میلیون ها نفر از کلیپ های ویدئویی کوتاه در وب و یا تولید شده توسط افراد حرفه ای و یا آماتور برای به اشتراک گذاری از طریق های مختلف سایت اشتراک گذاری ویدئو مانند یوتیوب و گوگل ویدئو. آماتور خود را منتشر کلیپ های ویدئویی برای تفریح و سرگرمی. در حالی که حرفه ای تولید و انتشار آنها در رانندگی ترافیک به وب سایت خود و فروش بیشتر محصولات خود و یا خدمات است. بازاریابی اینترنتی از طریق ویدئو انتشارات است که در رونق سال های اخیر و آن را تبدیل به در از بازاریابی آنلاین خودرو برای رانندگی ترافیک به وب سایت.

علاوه بر این, مقاله, بازاریابی, بازاریابی آنلاین یکی دیگر از روش های بازاریابی است که می تواند درایو تن از ترافیک در هزینه کم است. در واقع بسیاری از ویدئو های سایت اجازه می دهد تا شما را به انتشار کلیپ های ویدئویی خود را به صورت رایگان. از این رو, شما باید چشم پوشی از این موثر روش بازاریابی, در عوض, شما باید یاد بگیرند که چگونه به استفاده از این فیلم فرصت برای خاطر خود را به اهداف بازاریابی و اهداف خود را به درایو ترافیک به وب سایت خود را. در اینجا برخی از یادداشت ها در مورد نحوه استفاده از کلیپ های ویدئویی کوتاه برای ترویج کسب و کار آنلاین:

1. ویدئو کلیپ باید کوتاه و تمرکز

اینترنت پر است از اطلاعات و اکثر کاربران اینترنت باید به اندازه کافی زمان برای اسکن و خواندن همه آنها را به صورت گزینشی انتخاب کنید که به احتمال زیاد این است که آنچه آنها دنبال آن هستید و در وب سایت مراجعه کنید. از این رو در کلیپ های ویدئویی خود را باید کوتاه حدود 2-3 دقیقه و مستقیما به نقطه را به نگه داشتن اینترنت خوانندگان علاقه.

2. جذاب بصری طرح

طرح رنگ پس زمینه موشن گرافیک و فونت عناصر مهم است که می تواند چین و احساس هم پیوستگی و هویت سازمانی. شما ویدئو کلیپ باید پروژه constent تصویر شرکت شما محصولات و یا خدمات است.

3. موسیقی متن فیلم همه چیز است

موثر ویدئو کلیپ که جلب توجه ترکیبی از چشم انداز و جلوه های صوتی برای همکاری کامل. اضافه کردن صدا با راویان که استرس در کلمات کلیدی و گرافیک برای تحویل پیام های بازاریابی خود را به بازدید کنندگان خود را. یک کنترل خوب از راویان با شعارها و buzzwords کمک خواهد کرد که به افزایش عاطفی احساس در شما بازدید کنندگان و بازدید کنندگان خود را حفظ علاقه به محصولات/خدمات خود را.

4. اطمینان از کلیپ های ویدئویی خود را در حال, اینترنت, دوستانه

اگر کلیپ های ویدئویی خود را طول می کشد زمان طولانی برای بارگذاری شما احتمالا از دست دادن علاقه بازدید کنندگان خود را. اکثر فایل های ویدئویی در فرمت AVI که به طور معمول بزرگتر از اندازه و مدت زمان طولانی برای بارگذاری. از این رو, شما باید آن را تبدیل به یک فرمت است که در اندازه و کوتاه مدت زمان طولانی; مشترک اینترنت دوستانه فرمت فرمت فلش.

5. دریافت خود را رایگان کلیپ های ویدیوئی توزیع شده در اینترنت

اگر شما وب سایت جدید و یا کم روابط عمومی احتمالا خوانندگان اینترنت پیدا نمی کنید وب سایت خود را از موتور های جستجو. اگر شما فقط خود را منتشر ویدئو کلیپ در وب سایت خود را, آن را نمی خواهد هر درایو ترافیک اینترنت برای شما. بیشتر مردم خود را تماشا رایگان کلیپ های ویدیوئی ترافیک بیشتر خواهد بود جریان در به وب سایت شما. از این رو خود را دریافت ویدئو کلیپ های توزیع شده در سراسر اینترنت با ارائه آنها را به عنوان بسیاری از ویدئو های سایت به عنوان امکان پذیر است. ناشران وبلاگ ها و وب سایت های دیگر ممکن است دانلود کلیپ های ویدئویی خود را و دوباره آنها را به وب سایت شما خواهد شد قرار گرفتن در معرض بیشتر و هدایت بیشتر ترافیک به وب سایت خود را.

در خلاصه

تصویری بازاریابی یکی از محبوب ابزار بازاریابی اینترنتی که تحویل فوق العاده ای منجر شود. شما باید شروع به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از این فیلم فرصت برای خاطر خود را به اهداف بازاریابی و اهداف خود را به درایو ترافیک به وب سایت خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *