چگونه برای بازیابی اطلاعات حساب Google Analytics

[ad_1]

چه کار می کنید اگر یک روز شما پیدا کنید که حساب کاربری یا پروفایل خود را در سایت Google Analytics دیگر در دسترس نیست و یا حذف شده است. این اتفاق افتاد با من ده روز برگشت و من مثل خالی زمانی که متوجه شدم که آمار (دیتا) برای وب سایت من در دسترس نیست در من حساب تجزیه و تحلیل ترافیک. آن را در طول این دوره از اضافه کردن یک کاربر دیگر (به عنوان مدیر) که من به اشتباه حذف یک حساب کاربری / پروفایل از کاربر اصلی (مدیر).

من گوگل برای پیدا کردن راه حل ممکن برای بازیابی داده اما آنچه که من در بر داشت این است که هنگامی که یک حساب حذف می شود آن را نمی خواهد بهبود و اگر یک پروفایل حذف می شود یکی می توانید تماس گوگل برای بازیابی داده ها. تا آن زمان من هنوز مطمئن شوید که چه من حذف شده بود – یک پروفایل یا حساب. من بدترین ترس آمد درست و لرز رفت و از طریق ستون فقرات من وقتی که من پیدا کردم که من تا به حال حذف یک حساب کاربری و پروفایل. من پست شده مشکل من در انجمن های مختلف مانند صد نفر دیگر برای دریافت یک راه حل است. و من باید یک راه حل و بهبود این آمار برای من حذف حساب. این است که چگونه من بهبود حساب.

اولین تفاوت اساسی بین یک پروفایل و یک حساب کاربری (به عنوان بسیاری از ما باید آگاه) است که یک پروفایل ایجاد شده است تحت یک حساب کاربری. و یا یک حساب کاربری می توانید یک یا چند پروفیل. هنگامی که یک حساب کاربری حذف می شود تمام پروفایل های که در داخل حساب نیز به طور خودکار حذف می شود. در مرحله دوم پس از یک حساب کاربری حذف می شود همه مدیران که حساب خاص را دریافت کنید یک ایمیل از گوگل آنالیز تیم اطلاع رسانی در مورد حساب حذف مانند زیر:

ما می خواهم به شما هشدار می دهد که تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل حساب abc.com حذف شده توسط asdf.aab.com. لطفا به غیر اداری کاربران این حساب که حساب حذف شده است. با تشکر از همکاری شما.

در حال حاضر راه حل این است که:

اگر شما یک AdWords مشتری شما می توانید مطمئن باشید که حساب خود را ترمیم و در هیچ زمان. آنچه شما باید انجام دهید این است برای ورود به حساب AdWords و بر روی تجزیه و تحلیل ایمیل پشتیبانی از گزینه های. (این است آنچه که من انجام داده بود)

شما همچنین می توانید به نوشتن: “AdWords پشتیبانی”

شما همچنین می توانید خود را در پست مشکل در انجمن

http://www.google.com/support/forum/p/Google+تجزیه و تحلیل ترافیک/موضوع ؟ tid=1b47f1608b93e735&hl=en

و همچنین می توانید ببینید:

http://www.google.com/support/analytics/bin/request.py?contact_type=contact_policy

لطفا توجه داشته باشید برای زمانی که مشخصات باقی مانده حذف شده و شما نمی خواهد هر گونه اطلاعات در پروفایل.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *