چگونه برای تنظیم روشنایی برای یک تخته سفید ویدئو

[ad_1]

قطعا یک تخته سفید انیمیشن می آید در دستی هنگامی که شما می خواهید برای توضیح چیزی به کسی که شما می توانید نشان می دهد با استفاده از کلمات. می توان آن را یک مفهوم یا ایده است که ممکن است سخت به انتقال صرف کلمات. تخته سفید انیمیشن یک ابزار عالی از به اشتراک گذاری دانش و افکار. این اجازه می دهد تا شما را به یک داستان بگویم.

برای این انیمیشن ارائه موثر باشد شما باید یاد بگیرند که چگونه به انجام یک تخته سفید انیمیشن. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد انیمیشن های حرفه ای. کلید مانند یک انیمیشن است و نور مناسب.

تنظیم نور

روشنایی راه اندازی اولین مرحله از ساخت یک انیمیشن تصویری. در این مرحله شما نیاز برای به دست آوردن لامپ ها در محل. اگر لامپ خود را در حال راه اندازی به درستی از آن خواهد شد آسان تر به راه اندازی دوربین انجام می شود و پس از پردازش. به طور کلی شما نیاز به توجه به چند چیز که در هنگام راه اندازی همه چیز.

شما باید یک تخته سفید که روشن شده است به طور مساوی نور کافی در خود استعداد تخته سفید است که بدون تابش خیره کننده و انیمیشن است که هیچ سایه که منحرف هستند در حالی که رسم. در اینجا پنج مرحله برای کمک به شما راه اندازی روشنایی:

1. کور اتاق – اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که قطع تمام منابع نور از اتاق. شما می توانید این کار را با بستن درب های خیره کننده پنجره ها و پوشش هر قسمت که اجازه دهید در نور است. اطمینان اتاق کاملا تاریک است.

2. تغییر در روشنایی بالای سر خود را – قدم بعدی شما این است به نوبه خود روشنایی بالای سر در اتاق. این نوع از نور روشن استعداد خود را کاملا از بین می برد خشن سایه می دهد و خود را به تخته سفید حتی پر کنید. از این رو آنها باید از دست ندهید.

3. روشن تخته سفید خود را – این است که در آن همه چیز شروع به دریافت پیچیده است. شروع شده توسط ساختمان دو دیفیوزر برای ساخت لامپ سپس آنها را آویزان هوشمندانه از سقف به آنها را به موقعیت. شما ممکن است نیاز به کمک حرفه ای برای این مرحله اما اگر شما تا به آن شما می توانید دستورالعمل های دقیق بر روی وب در مورد چگونه به انجام آن است.

4. روشن کردن استعداد خود را – مرحله سوم تضمین می کند که خود را تخته سفید نور کافی است. با این وجود شما می خواهید استعداد خود را به نگاه خوب به عنوان به خوبی. شما می توانید این کار را با روشن کردن آن با یک قوی تر ساخت لامپ و دو softboxes.

5. Fine-tuning – گام نهایی این است که به ریز لحن خود را تنظیم روشنایی. هنگامی که شما تمام لامپ در جای خود بررسی روشنایی کلی تخته سفید و استعداد. چند تنظیم در صورت لزوم.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.