چگونه برای ساختن یک فیلم خوب برای یوتیوب

[ad_1]

اول از همه, من می خواهم به شما تبریک می گویم برای اعمال نفوذ یوتیوب خود را در استراتژی بازاریابی محتوا. این یک انتخاب عاقلانه است. تقاضا برای محتوای ویدئویی را نگه می دارد در حال رشد است و شما نمی خواهید به سمت چپ از این بازی است.

43 درصد از مردم می خواهم برای دیدن بیشتر محتوای ویدئو از بازاریابان است.” (HubSpot, 2016)

اما چگونه فیلم های خود را انجام می دهند ؟

اگر شما ارسال فیلم ها به طور منظم اما نمی بینم هر گونه افزایش در نمایش ها و تعامل شما ممکن است قرار دادن به اندازه کافی به فکر ایجاد ویدئو های خود را روند.

به همین دلیل است که تصویری با کیفیت بسیار مهم است ؟

شما احتمالا خسته به شنیدن این که کیفیت مهم است. اما من نمی توانم استرس به اندازه کافی در مورد چقدر مهم است.

شما باید برای افزایش ویدیو یوتیوب خود را رتبه بندی در سفارش برای مردم در سراسر فیلم خود را و این فرصت را به لذت بردن از آنها.

اگر چه این درست است که یک ویدیو را با کیفیت نمی کند به طور مستقیم ویدئو یوتیوب, رتبه بندی آن هنوز حمل مقدار زیادی از وزن.

اگر فیلم بد است و هیچ مقدار از یوتیوب جستجوگرها می توانید آن را به درخشش.

بیایید می گویند ویدئو های خود را در رتبه بالا در نتایج جستجو و مردم روی آن کلیک کنید. اما این ویدئو را با کیفیت ضعیف است و کاربران با کلیک بر پشت پس از چند ثانیه.

علاوه بر گرفتن شانس به نوبه خود بینندگان را به مشتریان این رفتار لطمه می زند و رتبه بندی خود را بد.

چگونه است که ؟

یکی از اصلی یوتیوب رتبه بندی عوامل مخاطبان حفظ و نگهداری.

دیگر کاربران دیده بان فیلم های خود را ، بالاتر رتبه بندی. یوتیوب می خواهد کاربران آن برگزار می شود در یوتیوب برای تا زمانی که ممکن است به طوری اگر شما نگه داشتن مخاطب را سرگرم و بر روی پلت فرم شما می شود پاداش برای آن است.

به عنوان یوتیوب متحده در سازندگان آکادمی: “هدف شما این است برای نگه داشتن مخاطبان حفظ و نگهداری به عنوان نزدیک به 100 ٪ به عنوان شما می توانید (به دلیل این به این معنی که بیننده در حال تماشای تمام راه را از طریق فیلم های خود را). و ویدئوها با به طور مداوم بالا مخاطبان حفظ و تماشای زمان پتانسیل را دارند که نشان می دهد تا بیشتر در جستجو و پیشنهاد مکان در یوتیوب.”

من امیدوارم که شما در حال حاضر متقاعد شده است که شما باید برای قرار دادن تلاش به ایجاد مطالب جذاب نگه می دارد که مخاطبان خود را علاقه رفتن تا پایان از این ویدئو.

چگونه برای ایجاد فیلم ها که نگه داشتن مخاطبان تماشای?

با کیفیت بالا و صوتی و تصاویر – راه شما ارائه محتوای خود را از نظر کیفیت صوتی و تصویری نقش بزرگی در حفظ و نگهداری. اگر صدا یا تصویر بد است و مردم نمی اقامت در اطراف به اندازه کافی بلند برای پیدا کردن آنچه که آنها می توانند یاد بگیرند از شما.

اجازه دهید بینندگان می دانم آنچه را که آنها یاد بگیرند در مورد آغاز – حدود 20 درصد از بینندگان را به پرواز کردن بعد از 10 ثانیه از این ویدئو اگر آنها مشخص نیست در این ویدئو نشان دادن آنها دنبال چه چیزی هستند. مطمئن شوید که به نقطه ای از آنچه را که آنها یاد بگیرند در ابتدا.

مقدمه – مثل من گفت: بالاتر از آن آسان است به از دست دادن بینندگان در 10 ثانیه. شما می خواهید برای اطمینان از معرفی خود را درگیر و مجذوب خود توجه بینندگان بنابراین شما آنها را به ماندن در اطراف کل مطالب.

نمی ramble – به خصوص اگر شما در ابتدا شما را وسوسه می شود برای ایجاد آن معرفی و با اطلاعات غیر ضروری که تمایل به قرار دادن مردم به خواب. حفظ و معرفی خود را در نقطه و به محتوای اصلی.

اسکریپت خود را ویدئوها – نه تنها جای خود را در مقابل دوربین و شروع به صحبت کردن. طرح توجیهی فیلم های خود را جلوتر از زمان و اسکریپت آنها. این اطمینان را به شما می مانم در نقطه و پوشش مهم ترین جنبه های این موضوع را بدون از دست دادن ایده های خود را در راه است.

پیش بینی مخاطبان سوال – یکی از راه های به ماشه بینندگان کنجکاوی است که برای رسیدگی به سوالات آنها ممکن است که به شما امکان پاسخ دادن به بعد در این ویدئو. بیایید می گویند شما یک آموزش در مورد نحوه پربارتر و شما اشاره ای در مورد تکنیک Pomodoro در برخی از نقطه. گفت: چیزی شبیه به “شما احتمالا تعجب آنچه تکنیک Pomodoro است. من به آن را در یک دقیقه” را حفظ خواهد کرد بینندگان علاقه مند به تماشای این ویدئو بیشتر است.

فکر نهایی

قرار دادن به اندازه کافی به فکر ایجاد ویدئو به عنوان آن را نمی خواهد به اندازه کافی فقط به محتوا. شما می توانید به عنوان بسیاری یوتیوب SEO به عنوان شما می توانید برای فیلم های خود را. اگر محتوای بد است فیلم های خود را رتبه نخواهد شد.

زمانی که شما محتوای با کیفیت بالا و انجام برخی از تصویری SEO, بهینه سازی, آن را تقریبا قطعی شما رتبه YouTube فیلم ها در صفحه اول.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.