چگونه برای ساخت یک شبکه مالی ایمنی در بازاریابی شبکه ای!

[ad_1]

آنچه که دلیل واقعی که 98 ٪ از بازاریابان شبکه ای موفق است ؟ پس از کار در MLM بازاریابی و جستجو آمار من در بر داشت که بازاریابی شبکه ای دارای چندین اجزای مختلف است.

این فقط در مورد استخدام. MLM کسب و کار است و این دقیقا آن است که یک کسب و کار است. و در سال های اخیر تولید کرده است میلیونرهای بیشتر از هر مدل کسب و کار در این سیاره است. هنگامی که شما تصمیم به رشد کسب و کار خود را; شما باید یک انتخاب در هر صورت شما در 98% ناموفق و یا شما در 2% موفق ؟

اجازه بدهید با یک نگاه خوبی در مدل کسب و کار. شما باید یک وب سایت که در آن شما می توانید چشم انداز خود را برای دریافت اطلاعات بیشتر و عضویت. همچنین شما می توانید یک وب سایت ، این محل برای حسابداری ردیابی و دیگر ابزار لازم برای رشد کسب و کار شما.

وب سایت خود را در اتاق فراهم می کند و معمولا محتوای تبلیغاتی از قبیل فروش محتوای آگهی و پیگیری نامه ها و همچنین سایر مواد آموزشی. آن را بسیار بعید است که هر وب سایت دفتر می تواند به شما پیشنهاد تنظیم آن و فراموش آن استراتژی است که در واقع تولید درآمد ماهانه شما می خواهید.

MLM بازاریابی درست مانند هر دیگر مدل کسب و کار. آن را شامل یک منحنی یادگیری. سوال این است که آیا شما مایل به گرفتن تعهد و پشتکار نیاز برای رشد خود را به حساب بانکی ؟

اگر یک میلیونر از طریق MLM بازاریابی است که به عنوان آسان به عنوان بسیاری از تبلیغات ادعا می کنند و سپس هر کس که پیوست خواهد بود یک موفقیت است.

در اینجا چند مرحله را قبل از تصمیم گیری اگر MLM بازاریابی برای شما مناسب است;

  • شما باید بر این باورند در این محصول است که شما فروش.

  • مرتبط با یک شرکت است که یکپارچگی و پشتیبانی از شبکه توزیع.

  • نوشتن اهداف خود را به روشنی و قاطعانه بر روی یک پد توجه داشته باشید.

  • ایجاد یک مدیریت زمان برنامه عمل; نوشتن این به وضوح در دفترچه یادداشت خود را.

  • ارزیابی مهارت ها و استعدادهای; استفاده از دفترچه یادداشت. ایجاد دو لیست. چه مهارت های خود را و در چه حوزه هایی را که شما نیاز به آموزش ؟

  • بحث خود را با حامی بالقوه و رهبر تیم; تصمیم می گیرید اگر شما احساس می کنید که آنها مایل به گرفتن زمان برای آموزش شما.

  • فعال با آموزش; توان تعلیم و نگاه دیگر مطالب مرتبط در خط است که می تواند به شما کمک کند رشد کسب و کار شما.

  • شما باید تمرکز بر روی کسب و کار شما وجود ندارد “تلاش” شما هم خواهد شد و یا شما نمی.

  • شما باید درک کنند که در حال رشد MLM کسب و کار طول می کشد زمان برای ساخت جامد روابط اعتماد.

  • یکی از راه های خوب برای ساخت کسب و کار خود را به استفاده از شبکه های اجتماعی برای تبلیغ, استخدام آموزش و مدیریت کسب و کار شما.

MLM مدل های کسب و کار نیاز به مهارت های مدیریت. می تواند به شما در مدیریت زمان و مردم است ؟ شما می تواند یک موفقیت اگر شما واقعا معتقدم که شما می توانید. فقط نگه داشتن کار و ترک نیست.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *