چگونه به استفاده از فیلم برای بازاریابی

[ad_1]

واقعیت این است که فیلم برای بازاریابی بسیار موثر هستند. اولین چیزی که احتمالا میآید به سر خود را هنگامی که شما فکر می کنم در مورد فیلم ها برای بازاریابی فیلم تظاهرات یا ‘مبین’ ، چرا که تصویری ساده ترین تکنولوژی برای استفاده از زمانی که شما می خواهید برای توضیح چیزی به مخاطبان هدف خود را. این بهترین چیز بعدی که وجود دارد در فرد است.

اما شما نیاز به درک چگونه آن را همه با هم کار می کند که مخاطبان خود را است آنچه آنها می خواهند آنچه آنها نیاز دارند و چگونه اطلاعات خود را از رفع مشکلات خود را بسیار بهتر از رقبای خود را.راه های مختلفی وجود دارد شما می توانید با استفاده از ویدئوها برای بازاریابی است.

توصیفات های ویدئویی

دلیل شما ممکن است بخواهید به استفاده از یک گواهی نامه های ویدئویی است که شما می توانید هر یک گواهی نامه به بازاریابی مختلف ویدئوها به کمک به ساخت اعتماد با مخاطبان خود را. شما می توانید با استفاده از یک فیلم کوتاه رضایت نامه در یک صفحه از فروش در تبلیغات پرداخت می شود و در رسانه های اجتماعی به عنوان یک پست و به اشتراک گذاری.

ویدئوها در نامه های فروش

یک فیلم نامه فروش است یک راه عالی برای نشان دادن مخاطبان خود را چه هستند مزایای مورد یک محصول جدید و یا خدمات است. در این مثال شما حتی نمی نیاز به نشان دادن چهره خود را اگر شما نمی خواهید به خصوص اگر شما در حال نشان دادن یک تظاهرات در فروش نامه. یک فیلم نامه فروش به طور کلی تبدیل بالاتر از یک متن ساده فروش صفحه هنگامی که شما می خواهید به چیزی دور و یا زمانی که شما می خواهید به فروش چیزی است.

محصول فیلم ها نسخه ی نمایشی

این است یک راه عالی برای استفاده از ویدئو. شما احتمالا دیده می شود دموی محصول در آگهی تلویزیونی برای بسیاری از سال است. اما شما می خواهید شما باید کوتاه و شیرین بدون فروش تبلیغات تلویزیون. به جای انجام یک شیک آزمایشی از محصول خود را اما نگه داشتن آن کوتاه است. شما لازم نیست برای نشان دادن همه چیز فقط ایده. شما می توانید بیشتر در عمق ویدئوها برای خریداران.

چگونه به فیلم ها

توسعه چگونه به تصویری است که بیش از پنج دقیقه طول به عنوان کوتاه ویدئوها تمایل به کار می کنند. شما می توانید همیشه شامل تمدید تصویری را برای مشتریان خود. شما می خواهید به آنها فقط به اندازه کافی اطلاعات است. استفاده از این نوع فیلم هر زمان که شما می خواهید یک راه ساده تر برای توضیح همه چیز را به مخاطبان خود را.

هنگامی که شما در حال تلاش برای تعیین چه نوع تصویری را ایجاد و در نظر گرفتن مخاطبان خود را برای اولین بار و چه اهداف خود دوم هستند. هنگامی که شما انجام این کار, شما در حال رفتن به بسیار احتمال بیشتری برای انتخاب نوع حق برای این کار است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *