چگونه به استفاده از ویدئو های آنلاین برای بازاریابی

[ad_1]

بازاریابی یک راه عالی برای افزایش تعامل و افزایش آگاهی نام تجاری و افزایش بهینه سازی موتور جستجو. ویدئو های به اشتراک گذاشته شده است بیشتر و بیشتر می شود پاسخ از متن همین دلیل است که کسب و کار شما نیاز به استفاده از ویدئو های آنلاین برای بازاریابی است.

شما لازم نیست برای خرید گران قیمت ترین تجهیزات برای ایجاد یک ویدیو بازاریابی آنلاین. تلفن های هوشمند کار بزرگ برای ضبط ویدئوها برای یوتیوب.

خودتان را معرفی کنید

یک فیلم کوتاه در مورد خود از جمله به همین دلیل شما در حال کار در طاقچه خود را انتخاب و چگونه شما می تواند کمک به مشتریان خود را. آپلود تصویری برای وب سایت خود را صفحه اصلی. مردم می خواهند بدانند که اگر شما فرد مناسب برای اعتماد و دیدن چهره و شنیدن صدای شما چرا به آنها کمک خواهد کرد به گرفتن به شما می دانید.

نگه داشتن آن کوتاه

معمولا فیلم کوتاه بهترین هستند. فکر می کنم سه امتیاز در مورد یک موضوع خاص و بحث در مورد آنها را در یک فیلم کوتاه است. شامل بسته captioning به عنوان یک لمسی اضافه شده. آن را نه تنها قدردانی توسط افرادی که کم شنوا, اما همچنین کمک به فیلم های خود را برداشت شود توسط موتورهای جستجو است.

ایجاد یک ‘چگونه به’ ویدیو

مخاطبان خود را خواهد شد عشق دیدن چگونه برای انجام کاری به طوری که آنها می توانید آن را در خود را دارند. آنها همچنین شما به عنوان یک متخصص تر از قبل. هنگامی که شما خود را آپلود ویدیو بازاریابی آنلاین خود را به شامل عنوان و برچسب ها و توضیحات و همچنین به عنوان لینک به صفحات فرود خود را و یا وب سایت.

رفتن به یک رویداد ؟

هنگامی که شما به یک صنعت رویداد تصویری برخی از آن. قرار داده و سپس آن را با هم و یا چند فیلم از این رویداد را به یک سری از فیلم های کوتاه. سعی کنید به فیلم های خود را به عنوان حرفه ای که شما می توانید بر اساس مخاطبان خود را در تنظیمات. پس گفت که نمی تواند بیش از حد گرفتار در تلاش برای ایجاد همه چیز کامل است. گاهی اوقات یک مستقیم از قلب’ تصویری را بیشتر اثر از یک حرفه ای شات تصویری.

چیزی که جدید میاد ؟

اگر شما یک محصول راه اندازی آینده بازاریابی آنلاین تصویری را تیز کردن مخاطبان خود را اشتها برای اطلاعات بیشتر. یک فیلم کوتاه با یک سوال است که باعث می شود آنها فکر می کنم مشکل این است که آنها را که شما ممکن است حل کند. هنگامی که شما را به ویدئو های خود را به یاد داشته باشید پس زمینه خود را. شما می توانید ایجاد یک پس زمینه خوب با یک برابر کردن دیوار جداکننده و یا تقسیم کننده اتاق. اضافه کردن یک گیاه و مناسب روشنایی و شما می خواهید یک پس زمینه بزرگ برای تمام فیلم های خود را.

شما لازم نیست که به نظر می رسد در دوربین

هنگامی که شما در حال ایجاد یک بازاریابی آنلاین شما لازم نیست که به نظر می رسد در دوربین اگر شما نمی خواهید به. شما می توانید با استفاده از نرم افزار پاورپوینت و یا کلیدی برای ایجاد مفید اسلاید است که می تواند تبدیل به. به عنوان شما ایجاد فیلم ها بیشتر فرایند تبدیل خواهد شد راحت تر و سریعتر.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *