چگونه به استفاده از ویدئو های خود را به حداکثر رساندن بازاریابی ویروسی نتایج

[ad_1]

به دلیل استفاده از پهنای باند برای اتصال به اینترنت در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب تصویری تبلیغات تبدیل شده است راه رفتن است. تبلیغ بیشتر و بیشتر به استفاده از انتخاب تصویری در استراتژی های بازاریابی خود را. به عنوان محیط آنلاین می شود به طور فزاینده آگهی های بهم ریخته, این ویدیو تبلیغات هستند بیشتر مستعد به گرفتن خریداران آینده نگر توجه.

اگر چه تصویری می تواند هزینه بیشتری برای پیاده سازی از آگهی های استاندارد زیرا آنها شامل مقدار زیادی کار بیشتر برای تولید اگر آنها رسیدن به یک پاسخ بیشتر رای و سپس آنها ممکن است به خوبی به ارزش هزینه. به منظور به حداکثر رساندن اثر ویدئویی آنلاین, تبلیغ باید با دقت در نظر گرفتن جایی که آنها در حال استفاده از آن است. ویدئو های مورد استفاده در اینترنت باید آموزنده و تهیه نسبت به برقراری ارتباط با کاربر. تلویزیون بر اساس تصویری باید بشود بیشتر به سمت سرگرمی.

در حال حاضر تصویری است که استفاده می شود برای ترکیب صوتی و تصویری مطالب را به فرمت های جاسازی شده مانند آگهی ها که در حال حاضر وجود دارد و یا به پاپ یا pop-داند. اما مانند هر چیز دیگری در زندگی این است که هر دو مثبت و منفی معانی.

در حالی که پاپ آپ یا پاپ داند به طور بالقوه می تواند رسیدن به یک مقدار بزرگتر مخاطبان اینترنت خوانندگان بسیار کمتر به احتمال زیاد به علاقه مند در آنها, و آن را به طور بالقوه می تواند کشتن هر گونه شانس ناشر تا به حال از فروش هر چیزی است. فکر می کنم در مورد آن چه شما می خواهم برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی به انجام هفتگی خود را خرید و یک فروشنده ماشین پرش در مقابل شما در تلاش برای شما فروش یک ماشین در هر زمان شما رفت وجود دارد ؟ یک راه بهتر به مصرف کنندگان علاقه مند در یک محصول است که با استفاده از یک کش یا جریان ویدئو. این را می توان با قرار دادن تصویری در طراحی وب سایت. اما اگر این تولید می کند که یک ویروسی نتیجه آن را نمی خواهد برای رسیدن به مخاطبان بزرگ.

راه دیگر برای پخش ویدئو های خود را که خواهد رسیدن به مردم بیشتر است به سرمایه گذاری در استفاده از ایمیل. ویروسی تاثیر خود تصویری بسیار بهتر خواهد بود به دلیل آن خواهد رسیدن به مردم بیشتر نسبت به میزبانی آن را بر روی یک وب سایت است. این نیز بسیار بیشتر مقرون به صرفه به خصوص اگر شما یک وب سایت است.

هنگامی که شما ایجاد کرده اید ویدئو های خود را و آماده برای توزیع آن را آنلاین, شما باید مطمئن شوید که به اندازه بیش از حد بزرگ و قالب در می آید و محبوب است. اگر ویروسی تصویری فرمت است برای یک نوع نرم افزار است که بسیاری از مردم استفاده از, سپس شما می توانید انتظار یک توزیع گسترده ای از ویدئو های خود را. تصویری است که به طور موثر viralized ساده ارسال فایل به عنوان یک هدیه رایگان و یا اگر شما یک وب سایت داشتن یک دانلود رایگان از ویدئو های خود را.

به یاد داشته باشید بیشتر افرادی که دیدن ویدئو های خود را بیشتر خریداران آینده نگر شما خواهد رسید. بیشتر خریداران آینده نگر شما در رسیدن به فروش بیشتر شما و فروش بیشتر شما را بیشتر درآمد شما تولید خواهد شد.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.