چگونه به خود انرژی خورشیدی اعتبار مالیاتی

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از دلایل خوبی برای رفتن خورشیدی برای منزل شما و یا کسب و کار. بسیاری از منطقه خلیج مالکان یک سیستم خورشیدی نصب شده برای محافظت از خود و خانواده خود را در برابر افزایش نرخ انرژی. در حالی که آن را دشوار است به پیش بینی دقیقا چقدر هزینه برق را افزایش و یا چگونه به سرعت یک چیز قطعی است – آنها ادامه خواهد داد به افزایش است. برعکس سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی برای خانه خود و یا کسب و کار نه تنها باعث کاهش و یا حتی به طور کامل از بین بردن برق ماهانه هزینه های آن را نیز می تواند افزایش ارزش اموال از خانه و کاهش هزینه های عملیاتی کسب و کار. یک سوم و بسیار مهم انگیزه های مالی دولت فدرال سخاوتمندانه انرژی خورشیدی اعتبار مالیاتی.

انرژی خورشیدی اعتبار مالیاتی اجازه می دهد تا صاحب خانه به کاهش میزان مالیات بر درآمد است که آنها در غیر این صورت مجبور به پرداخت دولت فدرال است. این اعتبار خوبی برای 30 درصد از صاحب خانه's سرمایه گذاری در سیستم خورشیدی از جمله پانل های خورشیدی شارژ مبدل و باتری و اینورتر اما فقط برای سه سال آینده. اعتبار کاهش خواهد یافت و به 26 درصد در سال 2020 و 22 درصد در سال 2021. پس از 2021 انرژی خورشیدی اعتبار مالیاتی برای مشتریان مسکونی حذف خواهد شد به طور کامل. در حالی که این احتمال وجود دارد که اعتبار می تواند تمدید شود, بسیاری از مالکان با توجه به انرژی خورشیدی در حال برنامه ریزی برای نصب سیستم های خود را در عرض چند سال آینده به استفاده از اعتبار.

برای کسب و کارهای تجاری به سبز بیشتر از آنها می توانید برای واجد شرایط تا 70% با انرژی خورشیدی مشوق های مالیاتی. نه تنها شما واجد شرایط برای 30 درصد اعتبار مالیاتی فدرال اما شما می توانید سرعت بخشیدن به استهلاک سیستم های خورشیدی خود را بیش از 5 سال. این مشوق های مالیاتی معادل 60 تا 70 درصد از هزینه سیستم می روم شما نیاز به تنها 3-4 سال از صرفه جویی انرژی خود را بازیابی کل سرمایه گذاری است.

علاوه بر مزایای مالی از مالیات بر انرژی خورشیدی اعتباری بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای رفتن خورشیدی چرا که آنها احساس می کنید انرژی خورشیدی بیشتر سازگار با محیط زیست مسئول حل است. انرژی خورشیدی است که هر دو پایدار و تجدید پذیر. انرژی خورشیدی را فراهم می کند یک صفر-انتشار راه به قدرت ساختمان و لوازم حرارتی و آب و سوخت گیری وسایل نقلیه الکتریکی. محبوب تر و گسترده که در پشت بام یا فروس پانل های خورشیدی تبدیل شدن به بیشتر آنها را کاهش می دهد بار بر روی زغال سنگ سوز نیروگاه.

با ساختمان های حسابداری برای 38 درصد از انتشار کربن در ما رفتن انرژی خورشیدی می تواند به طور قابل توجهی کاهش ردپای کربن ما. نمونه مسکونی پانل های خورشیدی سیستم را از بین بردن سه تا چهار تن از انتشار کربن در هر سال-معادل کاشت بیش از 100 اصله درخت در سال است. رفتن خورشیدی است که نه تنها بهترین راه برای سبز شدن, اما بهره گیری از انرژی خورشیدی اعتبار مالیاتی – قبل از آن منقضی می شود – این است یک راه عالی برای صرفه جویی در برخی از سبز.

[ad_2]

Source by Kyle Severns

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *