چگونه به رشد کسب و کار اینترنتی من

[ad_1]

شما احتمالا مانند بسیاری از افرادی که تازه به اینترنت بازاریابی است. شما تا کنون اما باید به مرحله است که شما نیاز به مشاوره در مورد چگونه به رشد کسب و کار اینترنتی. شما حتی ممکن است را ساخته اند خود را برای اولین بار فروش یا دو اما مطمئن نیستید که چگونه به منظور توسعه که به تمام وقت کار می کنند. خوب چرا که شما همان است که هر کسی که درگیر در بازاریابی اینترنتی و در حال حاضر خود را بسیار موفق چند میلیون دلار امپراتوری. آنها همه همین مشکل بود.

بهترین اقدام شما می تواند به رشد کسب و کار خود را به نگه داشتن در تماس با بازدید کنندگان شما را جذب وب سایت خود را. به طور طبیعی شما باید آنها را جذب کند اما هنگامی که شما زمانی که اجازه نمی دهد آنها را بدون ارائه به شما با این فرصت را به آنها تماس بگیرید بعد. این خطای بزرگ که بی تجربه ترین بازاریابان اینترنتی است که به صرف مقدار زیادی از زمان و پول و تلاش در تبلیغات و ترغیب مردم به بازدید از وب سایت خود را و سپس انتظار برای آنها را به خرید زمانی که آنها می رسند. این است که اگر شما, سپس شما باید قادر به استفاده از آمار در بازاریابی اینترنتی خود را.

ثابت شده است که به طور میانگین مردم باید در معرض یک محصول هفت یا هشت بار قبل از آنها تصمیم به خرید. بله, شما می توانید کسانی که خرید اما این آمار و ارقام واقعی از فرد به طور متوسط. چگونه بر روی زمین شما انتظار می رود به ایجاد یک تعداد مناسب و معقول از فروش اگر شما اجازه می دهد بازدید کنندگان خود را به ترک وب سایت شما پس از اولین بازدید خود را; و یا حتی دوم و یا سوم و یا چهارم! شما باید در پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن در لمس است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *