چگونه به ساخت یک لیست ایمیل (در 3 مرحله)

[ad_1]

هر کسب و کار آنلاین نیاز به ساخت یک لیست ایمیل. این چیزی است که باید مشغول به کار در هر روز. یک لیست ایمیل یک پایگاه داده از چشم انداز است که باید با میل و رغبت به شما داده می شود آدرس ایمیل خود را به طوری که شما می توانید اطلاعاتی را در مورد محصولات یا خدمات خود را.

اگر شما در حال ساخت یک لیست ایمیل برای کسب و کار خود را, شما نیاز به شروع به امروز. در اینجا چگونه شما می توانید آن را در 3 مرحله آسان.

مرحله 1. وب سایت خود را تا تاریخ

برای ساخت یک لیست ایمیل, شما در حال رفتن به نیاز به یک وب سایت و یا وبلاگ خود به عنوان پایه ای برای کسب و کار آنلاین شما. وجود دارد مقدار زیادی از آموزش های آنلاین است که به شما نشان می دهد چگونه به ساخت یک وب سایت و یا وبلاگ خود از ابتدا و دریافت آن زندگی می کنند را بر روی اینترنت.

اگر شما می خواهید به حرکت سریعتر شما می توانید برون سپاری کل سایت پروژه ساختمان. وجود کارگران مستقل آنلاین که می توانید ساخت و رسیدگی به کل سایت فرایند ساخت برای شما. شما می توانید آنها را در وب سایت های مانند Elance و UpWork.

2. چیزی را در ازای کسی آدرس ایمیل

هنگامی که کسی بازدید وب سایت شما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها هرگز بازگشت. بنابراین شما نیاز به گرفتن آدرس ایمیل خود را به طوری که شما می توانید کسب و کار آنلاین خود را به آنها را به جای امید است که آنها را به شما آمده است.

کلید ساختمان لیست ایمیل استراتژی است که به ارائه چشم انداز خود را چیزی از ارزش به صورت رایگان در آدرس ایمیل خود را بازگشت. و این ساده است برای تولید:

  • باز کردن یک سند متنی جدید.

  • ایجاد یک لیست از منابع مشکل حل دستورالعمل های چگونه به سند یک راهنمای سریع شروع و یا برخی دیگر مفید عنصر محتوا.

  • اطمینان حاصل شود که محتوا مکمل موضوع وب سایت خود را.

  • شامل گرافیک و یا ویدئو به عنوان مورد نیاز است. استفاده از نقاط گلوله برای تعامل خواننده و مفید گام به گام آموزش.

  • اضافه کردن آرم خود را, اطلاعات تماس و لینک به وب سایت یا وبلاگ خود.

  • ذخیره در قالب PDF.

این فایل PDF است و سپس آپلود به وب سایت خود را. وقتی کسی نشانه-تا به لیست ایمیل خود را, شما می توانید آنها را از لینک دانلود freebie از وب سایت خود را.

3. ثبت نام برای یک سرویس پاسخگوی خودکار

سرویس پاسخگوی خودکار به طور خودکار ارسال یک ایمیل با لینک به دانلود freebie شما به عنوان به زودی به عنوان کسی فرستاده شده آدرس ایمیل خود را در فرم. شما می توانید استفاده از آن برای ایجاد یک ایمیل تصرف فرم است که شما می توانید در وب سایت خود یا وبلاگ.

پاسخگوی خودکار نرم افزار اجازه می دهد تا شما به راحتی به رشد خود را. شما می توانید از آن استفاده کنید به جمع آوری آدرس های ایمیل, تماس با ما, پیر, مشتریان, ارتباط با امکانات موجود و عبور از فروش محصولات و خدمات خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.