چگونه تصویری است که مصرف بیش بازاریابی محتوا

[ad_1]

همکاری با یک شرکت تولید فیلم در کمپین های بازاریابی خود را کمک خواهد کرد که شما مهار قدرت رو به رشد از محتوای بصری. در حالی که تولید فیلم است و بدون شک یکی از بهترین مکانها برای سرمایه گذاری در این رقابت بسیار سفت و شمار این یک چالش به خصوص برای شرکت های کوچک است. به عنوان یک کارآفرین شما باید به فکر می کنم innovatively در استراتژی رشد.

با استفاده از ویدئو به عنوان یک ابزار یکی از بهترین تکنیک های که شما می توانید از امروز به ماندن بگیرید پیش از بسته. وجود دارد بسیاری از انواع دیگر مواد تبلیغاتی به از را انتخاب کنید, اما تصاویری به وضوح ارائه یک مزیت رقابتی است. این تغییر از چاپ مطالب به تصاویری اجتناب ناپذیر است و اگر شما می خواهید به رشد کسب و کار شما آن است که زمان شما بینش بیشتر در مورد این نوآورانه ابزار بازاریابی است.

اهمیت تولید خدمات

این تصویر; شرکت هایی که سرمایه گذاری در این ابزار تبلیغاتی شاهد 49 درصد سریع تر رشد در درآمد با توجه به بررسی های اخیر توسط آبردین. یک مطالعه مشابه منتشر شده در فوربس پروژه هایی که 81 درصد از تمام ترافیک وب توسط 2019 خواهد بود در این قالب است. همان گزارش می گوید تعبیه محتوای بصری در بازاریابی ایمیل را تقویت کلیک کنید از طریق نرخ 200 تا 300%. در یک صفحه فرود آن افزایش نرخ تبدیل 80 درصد است.

هنوز هم وجود دارد بیشتر آمار نشان میدهد که چرا این قدرتمند ترین روش برای علامت های تجاری که مایل به ماندن بگیرید پیش از رقابت است. این اعداد نیز نشان می دهد که کار با شرکت های تولید فیلم افزایش عملکرد کسب و کار نگران است. این واقعیت است که 64 درصد از مشتریان می گویند آنها بیشتر احتمال دارد به خرید یک محصول اگر آنها به تماشای یک آگهی تبلیغاتی است و دلیل کافی برای همکاری با بهترین شرکت تولید فیلم.

یک نظرسنجی انجام شده توسط موسسه بازاریابی محتوا (CMI) نشان می دهد که این ابزار محبوب تر از دیگر انواع ارتباطات از جمله infographics, آنلاین, ارائه, نرم افزار موبایل, تحقیق, گزارش, مقالات سفید و ایمیل وبلاگ ها, در میان دیگران. وجود دارد هیچ انکار که تصویری است که مصرف بازاریابی توسط طوفان و به عنوان یک صاحب کسب و کار این است که باید تکنیک در استراتژی بازاریابی خود را.

چگونه این اتفاق می افتد ؟ نگاهی به:

  1. سهولت تولید: از آن آسان است برای ایجاد محصولات با کیفیت بالا و به خصوص در هنگام کار با یکی از بهترین تیم ها در این صنعت است. ایده های داستان و با کارایی بالا تولید می تواند به راحتی جمع آوری شده از کارکنان خود و مشتریان از دیگر فیلم در حال مشاهده آنلاین.

  2. قیمت: نسبت به در حال اجرا چاپ مبارزات این است که یک گزینه بیشتر مقرون به صرفه است که به شما می دهد قابل توجهی اطلاعات بازاریابی. شما می توانید به آسانی با استفاده از منابع موجود در شرکت شما از جمله پرسنل غرفه و محل.

  3. تطبیق پذیری: آیا شما می خواهید برای راه اندازی یک محصول توضیح دهید که چگونه کار می کند, ترویج نام تجاری خود را آموزش و آگاهی دادن به مشتریان خود و یا سرگرم محتوای بصری به راحتی می توانید انجام تمام این. شما حتی می توانید در رسیدن به اهداف مختلف با یک واحد تولید. این یک چیز ساخته شده است که محبوب ترین روش تبلیغاتی امروز.

  4. های: اگر شما پس از آگاهی نام تجاری و دید هیچ ابزار بهتر برای استفاده از این. مطالعات مختلف نشان می دهد که اکثر بینندگان به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها را تماشا و در واقع تصاویری هستند محبوب ترین در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

مارک محتوای بصری است که حرفه ای ایجاد شده است قدرتمند همه کاره و بسیار موثر به عنوان یک ابزار کسب و کار.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.