چگونه خود را برای شروع کسب و کار رویایی و ایجاد یک درآمد تمام وقت با استفاده از اینترنت و آی فون خود را

[ad_1]

در این مقاله من به شما نشان می دهد چگونه خود را برای شروع کسب و کار رویایی و ایجاد یک درآمد تمام وقت با استفاده از اینترنت و آی فون خود را. این روش کار برای سال 2020 ادامه خواهد داد به کار در آینده دور است.

چگونه خود را برای شروع کسب و کار رویایی و ایجاد یک درآمد تمام وقت با استفاده از اینترنت و آی فون خود را:

وقتی که من اولین بار آغاز شده آنلاین در سال 2007 من خیلی مشتاق به یادگیری تمام ترفندها برای ایجاد درآمد از اینترنت. من با وسواس ایده داشتن آزادی کامل و با بهره گیری از زندگی من در خود من از نظر.

این سخت بود برای من سفر. اما خوشبختانه برای شما, من آن را نمیفهمد.

در اینجا مراحل دقیق برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین از ابتدا:

مرحله شماره یک

اول ما نیاز به شناسایی هدف خود را در طاقچه. تو رفتگی در دیوار است که مهم ترین مرحله از چهار مرحله است. اگر شما این اشتباه شما تلف خواهد شد یک تن از زمان.

مطمئن شوید که به انتخاب تو رفتگی در دیوار در یکی از این موضوعات: چگونه به پول آنلاین, چگونه به از دست دادن وزن, چگونه به پرداخت بدهی, چگونه به جذب آنچه شما می خواهید و یا چگونه برای پیدا کردن همسر روح خود را.

این موضوعات در حال کامل از خریداران گرسنه. این افراد مشکلات آنها می خواهید را حل کند. پس این تو رفتگی در دیوار موضوع من می خواهم پیشنهاد شما شروع به رویای خود را کسب و کار در اطراف است.

مرحله شماره دو

ما نیاز به انتخاب یک محصول به ترویج و یا باید یکی ایجاد شده در اطراف تو رفتگی در دیوار موضوع ما را انتخاب کرد. شما می توانید پیدا کردن محصولات وابسته در شبکه های وابسته و یا شما می توانید برون سپاری ایجاد محصول در UpWork یا Fiverr.

شما می شود شگفت زده چگونه بسیاری از بازاریابان آنلاین نیست حتی خود را ایجاد محصولات اطلاعات است. اگر شما می خواهید برای انجام بازاریابی وابسته, من پیشنهاد می کنم چیدن یک کمیسیون پرداخت 50 درصد یا بالاتر است.

مرحله شماره سه

ما نیاز به ایجاد یک خودکار فروش سیستم به انجام “فروش و گفتن” برای ما. BuilderAll مورد علاقه من است فروش قیف خالق. شما می توانید تمام انواع اطلاعات آنلاین برای استفاده از آن.

شما نیاز به ایجاد یک صفحه فرود و بازاریابی ایمیل پیگیری سری. این را به شما منجر شما نیاز دارید و انجام کار سخت از فروش از طرف شما.

مرحله شماره چهار

در نهایت ما نیاز به دریافت ترافیک هدفمند به وب سایت ما به فروش قیف بنابراین ما می تواند تبدیل آن منجر به مشتریان پرداخت. تبلیغات, تبلیغات گوگل و بینگ تبلیغات “رفتن به” روش من می خواهم را انتخاب کنید.

حالا که شما می دانید دقیقا چه شما باید انجام دهید برای ایجاد یک درآمد تمام وقت آنلاین با استفاده از اینترنت و آی فون خود را, من برای شما آرزوی بهترین شانس در ماجراجویی خود را!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *