چیدن یک آژانس بازاریابی – آیا شما نیاز به کمک حرفه ای?

[ad_1]

آیا شما نیاز به کمک از حرفه ای بازاریابی آژانس ؟ که's یک سوال فقط شما می توانید پاسخ. شما باید از 30000 پا دیدگاه در چگونه شما're انجام می دهند نسبت به کسب و کار خود و اهداف.

اما به عنوان وزن شما تصمیم خود را, اجازه دهید من پیشنهاد یک زن و شوهر امتیاز:

اول بازاریابی بد است بدتر از هیچ بازاریابی در همه. دلیل آن این است که آن را طول می کشد زمان و پول بیشتری برای تعمیر آسیب از احساس بد نسبت به ایجاد اولین برداشت از هر نوع.

دوم آن's به اندازه کافی برای فقط بیشتر از آنچه شما're مورد استفاده قرار گیرد به انجام در حال حاضر – اگر چه شما're انجام مرسوم بازاریابی مانند تبلیغات تماس با ناشران mailers و صفحات زرد. جهان از بازاریابی گسترش یافته تا فراتر از این ابزار. ماهیت تعاملی اینترنت قرار داده است بیشتر تاکید بر بازاریابی ورودی به جای سنتی “فشار” بازاریابی. و اگر آن شرایط نگاه ناآشنا که's یک نشانه آن است که آن را ممکن است زمان مناسب را به یک حرفه ای در هیئت مدیره.

ما برنده't نگه داشتن شما در تاریکی ، بازاریابی ورودی است در مورد جذب چشم انداز به جای پیچ یا hounding آنها. فشار بازاریابی یک اصطلاح جمعی برای بسیاری از ابزار شما ممکن است آشنا با: تماس های سرد, تبلیغات تلفنی و هر روش دیگر شما با استفاده از به فشار پیام خود را در مقابل بازار هدف خود را. بازاریابی ورودی از سوی دیگر شامل کمک به بازار هدف خود را پیدا کنید شما به راحتی زمانی که آنها در حال جستجو برای کمک به. این شامل این ابزار به عنوان بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است که یک راه برای مطمئن شوید که وب سایت شما حاوی کلمات کلیدی است که مردم به احتمال زیاد به استفاده از زمانی که آنها به دنبال نوع خود را از محصول و یا خدمات است. اما این باید انجام شود در یک راه است که تحت تاثیر قرار هر دو موتورهای جستجو و بالا و چشم انداز بالقوه. و جستجوگرها است تنها یکی از بسیاری از ابزارهای مورد استفاده در بازاریابی بین المللی به درون.

به عنوان لورا راموس از Forrester Research نوشته در چگونه برای جلوگیری از تبدیل شدن به منسوخ “با تمرکز به سادگی در مبارزات هوشمندانه تبلیغات و تعمق به رسانه های اجتماعی تنها کاغذ بیش از مشکلات است. تبدیل حرارت معمولی در فعالیت های بازاریابی برنده't تحریک تغییرات عمیق مورد نیاز است . ”

آیا شما آماده به سعی کنید چیزی جدید برای جلب توجه خود را به کسب و کار نیاز به رشد?

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *