کدهای QR: چه بازاریابی وزوز در مورد ؟

[ad_1]

در فضای بین فن آوری و بازاریابی جهان شده است وجود دارد برخی از قابل توجه وزوز اواخر در مورد اثربخشی کدهای QR. QR — کوتاه برای پاسخ سریع — کدهای سیاه الگوهای شکل مربع در یک پس زمینه سفید. این کدهای استفاده شده توسط بسیاری از شرکت های هواپیمایی برای بررسی در برای پرواز با استفاده از تلفن های هوشمند خود را.

اطلاعات کد گذاری شده می تواند یک متن یک URL و یا تقریبا هر شکل دیگری داده است. زمانی که این نوار کدهای نوشته شده در فضاهای عمومی یا خصوصی آنها می تواند اسکن شده توسط تلفن های هوشمند که کاربران می توانید دسترسی مستقیم به وب سایت ها و یا دیگر اطلاعات آنلاین منابع برای ترویج کسب و کار, پیشنهاد, تخفیف, ارائه اطلاعات و یا فقط ساده تبلیغ. مزیت آن این است که سرعت و کارایی است که تلفن های هوشمند اسکن می توانید به کاربران ارائه می دهد که ممکن است زمان به یاد داشته باشید و یا نوشتن یک آدرس وب سایت و یا گشت و گذار در وب برای دریافت به سایت است که ویژگی های اطلاعات است که در حال ترویج است. در ژاپن (که در آن آنها تصور در 90s به عنوان یک تولید دستگاه ردیابی) و به سرعت در ابتلا به در اروپا, کدهای QR فقط ساخت راه خود را به امریکا است. آن را سخت به بگویید که آیا این خواهد بود Beatlemania Stateside یا اگر این فقط یکی دیگر از متخصصین و اهل فن روند که نمی خواهد بازی در Peorias بین شهرها مانند نیویورک و سان فرانسیسکو.

جای تعجب نیست که برخی از “hippest” صنایع در کشور — موسیقی راک و مد — شده اند و برخی از ابتدا به کد QR buzz به حداکثر سطح قرار گرفتن در معرض.

موسیقی و تکنولوژی, جشنواره, جنوب, غرب, در سال برگزار می شود در Austin, TX شناخته شده است برای معرفی آخرین فن آوری به جریان اصلی (مثل آن را برای توییتر در ’07 و FourSquare در ’09) ساخته شده headliner از کدهای QR. وجود کدهای QR در سراسر این جشنواره از جمله در مقام جشنواره مدالها. با توجه به Evolver, “کدهای QR خواهد شد و حتی بیشتر ‘در همه جا’ در SXSW 2011 از آنها در سال گذشته با همین دلیل خوب. به عنوان گوشی های هوشمند-toting جمعیت کثیری از جریان گذشته پوستر برای گروهها و فناوری راه اندازی مقدار زیادی از پتانسیل وجود دارد به نوازش آنها را به لینک به وب سایت, نرم افزار, فیلم ها و چیزهای رایگان استفاده از کدهای که بزرگ شده اند به طور قابل توجهی بیشتر محبوب از جمعیت گذشته رسید را از طریق خیابان های Austin.”

بدیهی است که وجود دارد برخی از مزیت های بزرگ فن آوری است. آن را سریع و آن را برای مردم “بر روی بروید.” این ادغام فن آوری وب و دنیای مجازی با واقعی فضای فیزیکی. آن را چشم نواز و آن را بزرگ برای کسب و کار است که می خواهید برای جذب مشتریان جدید و یا بازار است که نمی خواهد در غیر این صورت آنها را پیدا کنید.

چه کدهای QR می تواند برای شما انجام دهد

نشانه وب سایت, تلفن تماس, ارسال SMS, ارسال ایمیل, ایجاد, یک, کارت ویزیت, ایجاد یک vCalendar رویداد Google Maps App iTunes URL, چهار ضلعی, آدرس محل برگزاری, بازی, فیلم ارسال یک صدای جیر جیر و بسیاری از اشکال دیگر تحویل داده. شما تنها توسط تصورات خود را محدود.

از احداث یک کل پارادایم جدید بازاریابی و تبلیغات به عنوان یک بیش از کرات هشدار اشتباه در عصر تکنولوژی که در حال حاضر به اوج خود رسید آن دسته از آمریکایی ها که حتی می دانم آنچه کدهای QR نیست همه چیز در مورد در مورد چگونه معتبر یک ابزار بازاریابی این نوع از فن آوری می تواند تبدیل به در ایالات متحده است. مدافعان می گویند آن را یک ضرورت مطلق برای امریکا به نگه دارید تا با او شرق و همتایان اروپایی در فن آوری صحنه; اگر ما می رویم به رهبری, ما بهترین ماندن در بازی به عنوان پیروان به عنوان همسالان. و سپس دیگران را به این واقعیت است که امریکا به شدت, خودرو, رفت و آمد کشور و کدهای QR انجام بهترین ها در مکان های با ترافیک سنگین پا مانند توکیو و پاریس و لندن و نیویورک و سن فرانسیسکو دو غیر معمولی شهرهای آمریکا در این کشور تقریبا در هر رده.

دیگران هنوز هم می گویند پول هوشمند است که در زمینه. بدون هیچ هدف از ارسال یک کد QR بر روی یک بیلبورد در کنار یک بزرگراه در غرب میانه حومه. اما آنچه در مورد که در میانه بازار … کسب و کارهای کوچک بدون عمده به رسمیت شناختن نام تجاری می تواند در مشتریان جدید در حال اضافه کردن این فن آوری های جدید هیجان انگیز در یک شهر کوچک یا حومه که نمی بینیم بسیاری از مرزی برش لبه ایده ها در عمل است. و با جذب جوانان به بازار است که به احتمال زیاد با کدهای QR در مناطق که در آن آنها ممکن است در غیر این صورت بسیاری از خدمات لب mall-نوع فروشگاه فروش کفش, تلفن های همراه و بلیط کنسرت می توانید بسیاری از کسب و کار با این گروه یکی از تبلیغات و بازاریابی در جهان پرطرفدار ترین — و گاهی بی ثبات — جمعیت. با گذشت زمان و شهرت سازی می توان انتظار داشت کاربران قدیمی تر و کمتر مرزی کسب و کار به دنبال کت و شلوار با استفاده از کدهای QR برای ارائه معاملات در هر و هر چیزی که از پیش پا افتاده به رمان از خودکار, خدمات, کوپن های مواد غذایی و خدمات عمومی اطلاعات به تریلر فیلم, موسیقی, دانلود و تفریحی, حوادث. آنها حتی ممکن است جایگزین اساسی کارت های کسب و کار.

نه به ذکر این واقعیت است که از یک صاحب کسب و کار دیدگاه کدهای QR نسبتا ساده و بدون درد برای ایجاد. متعدد وجود دارد “ایجاد ابزار” است که می تواند تجزیه و تحلیل ترافیک خود کدهای QR مانند MyOR.شرکت و QReateBuzz. برخی از این حتی ارائه دستگاه های ردیابی برای دیدن چگونه بسیاری از مردم شما را اسکن کسب و کار, کدهای چگونه اغلب در چه موقعیت و با چه دستگاه های. شما همچنین می توانید با نام تجاری آنها را با سبک و رنگ. برنامه های تلفن مانند QR Droid و QR کد اسکنر نرم افزار برای شاه توت در حال حاضر در بازی برای برخی از صاحبان گوشی های هوشمند با این ویژگی ها.

البته مانند هر ابزار بازاریابی بخش سخت نیست پیدا کردن یک محل برای پارک آگهی خود را, اما دانستن اینکه به چه کسی صحبت می کند. بدون گرفتن گرفتار در فن آوری جنبه ای از کدهای QR, آن مهم است به یاد داشته باشید که این فقط یک بازاریابی دستگاه و که دانستن نام تجاری خود را چگونه به صحبت می کنند به مشتریان خود در نظر صدا و محل و آنچه آنها دنبال آن هستید هنوز هم اعمال می شود به عنوان آنها را اگر شما نصب فقط یک بیلبورد در کنار جاده. خواهد کدهای QR آوردن مشتریان جدید هستید ؟ احتمالا. اما آنها تغییر جمعیتی که کسب و کار شما در حال حاضر صحبت می کند ؟ خوب این بستگی دارد که شما و کسب و کار. چه پنجره تازگی ارائه می دهد در حال حاضر بر خلاف هر گونه دیگر کیفیت وقتی که می آید به گسترش پایه مشتری است که اینسو انسو جمع کردن و درخشش جدید تنها هنگامی مؤثر است که آن جدید است. بنابراین در صورتی که منحصر به فرد و برش لبه وزوز از کد QR چیزی است که شما فکر می کنید می تواند در جذب مشتریان که ممکن است در غیر این صورت علاقه مند می شود و یا در معرض محصول خود را اما مانند مرزی کش که کدهای QR ارائه در حال حاضر بهترین کار این است به اعتصاب در حالی که آهن گرم است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.