کسب پول نقد آنلاین – حقیقت در مورد بازاریابی ویدئو

[ad_1]

می خواهید را به تصرف “لیزر هدف” منجر به رشد کسب و کار شما? آیا شما شده است به سرمایه گذاری زمان و منابع در انواع مختلف استراتژی های بازاریابی آنلاین و در عین حال هیچ یک از آنها به نظر می رسد به بالا به شما تبدیل به معامله بمثل کردن تلاش های خود را? این خانواده است که در واقع یک چالش است که بسیاری از بازاریابان آنلاین چهره. به خصوص اگر شما در حال اجرا یک کسب و کار کوچک خود را ساخت لیزر هدف قرار دادن لیست ایمیل های بسیار مهم برای کسب پول آنلاین. در حال حاضر اگر شرکت شما در ایستاده و هنوز هم شما نیاز به جذب آگهی که می خواهم تبدیل اجازه دهید من به شما یک پیشنهاد در مورد چگونه به انجام درست آن.

بازاریابی ویدئو! پس من احساس می کنم به شدت در مورد کمک به صاحبان کسب و کار کوچک خود را به رشد کسب و کار و کسب درآمد آنلاین پول نقد من به نوشته این مقاله در مورد بازاریابی. خانواده من برای یک واقعیت است که اگر شما می خواهید به ضرب تلاش های خود را و شما افزایش فروش, تبدیل, تصویری, بازاریابی می تواند انجام این کار برای شما! در اینجا به همین دلیل…

تقلید از تلاش های شما

در فروش سنتی ما می خواهم به انجام تماس های سرد انتصاب تنظیمات و شاید حتی دست کشیدن از درب به درب به معرفی محصولات ما! اگر چه من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که این روش نیست و کاملا بی فایده از آنجا که فروشندگان موفق است که تبدیل از طریق این روشها به جای من می خواهم می گویند که این روش امروزه غیر عملی است.

باید شما تصویری بازاریابی و فیلم های خود را در یوتیوب و یا وب خود را در ترافیک و یا بازدید کنندگان خواهد شما ببینید در این ویدئو انجام فروش زمین خود را با 100 درصد از انرژی خود را! برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز این را تصور کنید… اگر 50 نفر/بازدید کننده (از آنجایی که ما در حال محافظه کار در اینجا) به سایت شما هر روز و سپس شما می خواهم که ساخته شده 50 فروش زمین در آن روز و شما 100 درصد پر انرژی هنگامی که شما تن به تن برای کسانی که 50 نفر. شما می توانید تصور کنید خودتان شخصا شاهد 50 نفر در هر روز و انجام یک فروش زمین در هر یک از این 50 نفر ؟ که می تواند در صاف کردن خسته کننده و یک بار دیگر… غیر عملی! چه تر است, این ویدئو در وب سایت خود یا کانال یوتیوب اجرا 24/7, آیا شما خواب بیرون رفتن با دوستان خود و یا صرف وقت با خانواده خود را, شما می خواهم هنوز هم وجود دارد به بازدید کنندگان خود را فروش زمین با انرژی خود را در 100٪! عالی حق!

به شدت اعتماد و اعتبار می سازد

اگر یکی از مزیت قطعی است که تصویری بازاریابی است که دیگر استراتژی های بازاریابی آنلاین نیست… این می تواند توانایی برای نشان دادن شفافیت به بینندگان خود را. راه شما حرکت و عمل می کنند صورت خود را بیان و زبان بدن شما می تواند دیده می شود بینندگان خود نتیجه گیری چیزهای بسیار شفاف است. شفافیت در این مورد می تواند طلسم تفاوت بین آنها اعتماد خود را یا نه. اعتماد خود را به شما اغلب اوقات در برابر آنها را به خرید از شما. اگر آنها نمی, باید, اعتماد, احتمال باریک است که شما قادر نخواهد بود برای به دست آوردن پول آنلاین.

دریافت پیام خود را در سراسر

بدون توجه به نحوه بیان شما, اگر شما نوشتن یک مقاله در مورد “چگونه می توانم فشار یو پی اس”, نمی توان آن را تقریبا به خوبی به عنوان شما ساخت یک ویدیو و نشان دادن آنها واقعی راه برای انجام آن است. به یاد داشته باشید که ارائه ارزش بسیار مهم است اگر شما در حال به را انتخاب کنید بین خواندن یک مقاله در مورد چگونه به انجام فشار یو پی اس در مقابل تماشای یک ویدیو در مورد چگونه به آن را انجام دهد که شما فکر می کنید خواهد بود با ارزش تر..?

لیست تقریبا بی پایان در مورد اینکه چرا شما باید بروید برای بازاریابی فیلم به جای رفتن برای وسایل دیگر. بر اساس سه نکته که من بالا روشن, فوق, من مطمئن هستم که شما می خواهم ببینید که چرا بازاریابی ممکن است بهترین استراتژی بازاریابی آنلاین. تصویری بازاریابی است که در واقع بسیار مهم است اگر شما می خواهید برای کسب پول آنلاین.

اگر شما نیاز ویدئوها فروش محصولات خود را, شما همچنین می توانید با من تماس بگیرید در [email protected] و با استفاده از موضوع نام “تصویری ساخت”. بهترین آرزوها!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.