کلیپ های بازاریابی برای کسب و کار

[ad_1]

تعریف فیلم انیمیشن

تقریبا هر کس است که به طور مداوم به اینترنت متصل رسانه های اجتماعی و یا به سادگی بر روی دستگاه های تلفن همراه خود و این مهم است که به استفاده از این ابزار برای ترویج کسب و کار شما. یک راه عالی برای به دست آوردن مخاطبان برای شرکت شما برای ایجاد فیلم مبین.

فیلم انیمیشن به سادگی فیلم طراحی شده برای توضیح آنچه که کسب و کار خود را می کند می ایستد و انجام است. هر چند این فیلم ها را می توان از طریق سایت های رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook ایده آل قرار دادن به طور معمول در صفحه اول وب سایت کسب و کار.

انواع مختلفی وجود دارد از توضیح فیلم ها که شما می توانید استفاده کنید برای ارتباط با شرکت خود مخاطب است. یک عمل زندگی می کنند مبین این است که اساسا یک فیلم کوتاه مربوط به مردم واقعی است که به ترویج نام تجاری خود را. این نوع از فیلم ها هستند که ایده آل برای کسب و کار است که یک محصول فیزیکی به فروش برساند و به راحتی می توان نشان داد. محبوب ترین نوع از ویدیو مبین است ویدئو انیمیشن. در حالی که این فیلم می تواند نیاز به زمان بیشتر و برنامه ریزی و مهارت آنها به خصوص موثر در ترویج یک سرویس است که به راحتی توضیح داده شده با استفاده از بازیگران زنده..

انواع رایج دیگر از مبین فیلم هستند “تخته سفید“و “Kickstarter” ویدئوها. در حالی که تخته سفید ویدئو نیاز به انیمیشن است که بازی بر روی یک تخته سفید پس زمینه, Kickstarter ویدئوها طراحی شده برای ترویج یک محصول یا ایده در مراحل ابتدایی به دست آوردن کشش و سرمایه گذاران.

برای ایجاد یک تعامل و متفکر مبین تصویری برای شرکت شما نیاز به مقدار زیادی از برنامه ریزی و خلاقیت است. اولین گام برای نوشتن یک جامد و جذاب اسکریپت. مطمئن شوید که اسکریپت شما شامل موارد زیر است:

* شرح آنچه در محصول خود را و چگونه آن را فراهم می کند راه حل برای یک مشکل خاص.

* تعاملی تماس به عمل مانند “اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر” یا “ایمیل ما برای باز کردن حساب جدید خود را.”

* خلاصه ای از جوایز نتایج و یا بررسی.

همچنین به یاد داشته باشید برای نگه داشتن خود اسکریپت تحت 90 ثانیه با استفاده از مکالمه زبان و آدرس مخاطبان خود را به طور مستقیم با استفاده از 2 فرد صدای فعال است.

بعد از اینکه اسکریپت شما آن زمان به کار بر روی تولید است. این مهم است که به استفاده از تولید فیلم حرفه ای برای تکمیل پروژه خود را; آنها انجام این نوع از چیزی که اغلب و می تواند کمک به ایجاد چشم انداز خود را به یک واقعیت است. راه های مختلفی برای پیدا کردن این حرفه ای آنلاین, می شود آن را از طریق مترجم آزاد یا ODesk و غیره. شما همچنین می توانید پیدا کردن دیجیتال مهندسین که می توانید ریز لحن خود را با کیفیت صوتی برای اطمینان از حداکثر تولید ارزش است.

هنگامی که شما تصویری انیمیشن بررسی شده است و تکمیل آن مهم است برای پیگیری تاثیر و موفقیت تلاش های خود را. Google Analytics یک ابزار باور نکردنی است که می تواند کمک به پیگیری شما تصویری را اثر. بسیاری از مزایای مبین فیلم عبارتند از: رسیدن به مخاطبان گسترده تر نگه داشتن بیننده درگیر و بهبود خود را بهینه سازی موتور جستجو. هر چه مسیر شما را به یک ویدیو مبین به خوبی انجام می شود می تواند کلیدی برای بهبود خط پایین شرکت شما.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *