کوه در می رم از وب سایت? چگونه می توان اضافی 24K هر سال در بودجه بند کفش

[ad_1]

شما کوه در می رم از وب سایت برای تفریح و سود ؟ شما کشف چگونه به طرز شگفت آوری آسان آن است که به پول زیادی را از فروش به آرامی توسعه دامنه برای 200% و 300% و یا حتی 1000 درصد بیشتر از آنچه که شما پرداخت می شود برای به دست آوردن آنها ؟ اگر شما چیزی مانند بسیاری از مردم کار می کنند که در حال توسعه دارایی های آنلاین برای پول نقد, حقیقت این است که شما با داشتن یک انفجار در حالی که ایجاد یک نمونه کارها قدرتمند از سایت های سود آور برای فروش.

اما در اینجا چالش بزرگ من هنوز هم بسیاری از مردم در حال اجرا را وقتی که کوه در می رم سایت ها و یا حتی “domaining” برای زندگی.

آنها در نهایت خروج بیش از حد پول در جدول و دریافت نمایی کمتر برای هر ملک از آنها واقعا سزاوار.

این به چه معنی است ؟

آن را در نهایت به معنی شما را مجبور به خرید و فروش املاک بیشتر به همان مقدار از پول اغلب مصرف بیشتر ریسک, سرمایه گذاری, سرمایه بیشتر و بیشتر در ساختمان های تجاری و … کسب و کار خود را به بوت.

در اینجا این است که واقعا یک راه سریع شما می توانید استفاده برای تولید اضافی 24K یک سال و بخشید … در سرمایه گذاری در حدود 100 دلار یا کمتر است.

بهترین بخش ؟

آن't شما نیاز به انجام چیزی علاقه داشتن و یا عجیب و غریب و یا حتی همه که خیلی تجربه یا تخصص به نوبه اضافی 10 حوزه به حدود 24 هزار دلار در هر سال است.

در واقع ایده این است.

شما را 10 دامنه شما ممکن است می خواستم به فروش و یا 10 دامنه شما برنامه ریزی شده در کوه در می رم و یا شما به سادگی بیرون بروید و ثبت نام کنید از 10 دامنه های جدید شما را نمی خرید در غیر این صورت.

این دامنه باید دامنه های محلی اگر در همه ممکن است و محلی منظورم این است که در آن شما در حال حاضر زندگی می کنند و یا بازی.

سپس برای هر دامنه شما آن توسعه کمی است. اضافه کردن ملزومات نصب وردپرس شاید حق بیمه چارچوب و یا تو رفتگی در دیوار قالب خاص اگر شما فکر می کنم شما're خواهید به انجام برخی از بازاریابی رابطه مشاوره شما می توانید انتخاب کردن در فرم و حتی چند شروع پیام است که باعث زمانی که کسی نشانه .

مهم این است که شما در حال حاضر تماس با مردم در جامعه محلی خود را که در آن سوله در حال حاضر و شما هم به این سایت دور 100% رایگان و یا شما اجاره آنها برای یک سال و یا شما حتی فروش آنها را برای هر آنچه شما فکر می کنم آنها با ارزش است . (نام دامنه به خصوص اگر آن را's a YOURTOWN + niche.com می تواند در آن's خود بسیار ارزشمند در بسیاری از شهرستانها)

اما واقعا اضافه کردن یک تن از ارزش شما به سادگی می توانید به سایت دور با پیش شرط در این است که آنها به شما پرداخت 200 دلار در ماه برای جستجوگرها / میزبانی وب و تعمیم نگهداری. (شاید لینک ساخت چند رسانه های اجتماعی پست و غیره)

1 دامنه برای 200 دلار در ماه = $ 2400.
10 دامنه برای 200 دلار در ماه = $ 24,000 در هر سال است.

و به یاد داشته باشید 200 دلار در ماه از جستجوگرها برای مردمی که در حال گرفتن وب سایت رایگان با یک قاتل محلی نام دامنه, وبلاگ, یک, حق بیمه, چارچوب انجام می شود برای آنها خبرنامه و غیره … کامل سرقت و چیزی است که شما معتاد 'مشکل پیدا کردن خریداران برای, به خصوص اگر شما انتخاب می کنید ارزش سوله!

بهترین بخش ؟ این بهترین راه برای ساخت یک ماندگار و ارزشمند همیشه سبز و پایدار کسب و کار در سراسر, فروش, خدمات, حتی اگر شما هرگز واقعا “تلنگر” یک دامنه در زندگی شما! (استفاده از این وب سایت به فروش خدمات خود را و دریافت فوری مزیت رقابتی بیش از کسانی که به't!)

[ad_2]

Source by Alexa Ross

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.